Skocz do zawartości

LTL v0.6


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @metek58 forum ma kolejne spolszczenie..brawo @metek i tylko tak dalej. O błędy się nie martw każdy je robi...Link już trafił do Pobieralni więc można pobierać. Ja bym prosił o dokładny opis instalacji bo niema go w temacie, a być powinien...patche itd. Potem doda się w temat. // @cz10 a gdzie te podziękowania bo nic tam nie widzę.. :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zjadło, bo miały być konkretniejsze podziękowania, a ich nie ma. Myślę, że szefostwo dołoży to co trzeba, bo oto już prosiłem. Dzięki @malakas za słowa uznania, ale jak już wspomniałem, sam już nie porywam się na ruskie mody, bo niektóre wymagają ewidentnych poprawek, a ja jestem w tym za krótki. :blush: Dziękuję @kobal za zrobienie porządku w LTL v 0.6 i ułożenie go tak jak trzeba. Chcę dodać, ze mod mam na Zew Prypeci ver. 1.6.02, taki ściągnąłem z linku: http://narod.ru/disk/46111069001.3e260c2af50dc38f96e24d7877fcbebb/%5Bgoldenshara.com%5D.Stalker.LTL.0.6.rar.html Nie wiem dlaczego, ale zniknął z posta @czernobyla10. Są trudności z modem, bo kapryśny trochę, ale idzie to strawić. Z relacji @kobala, nie zaleca się grać na wersji 1.6.00 podanej (może omyłkowo) przez @czernobyl10, bo jak ktoś wie, że tam w Prypeci w podstawce "zamraża" postać Kowalskiego, dopiero patch 1.6.02 to regulował. Życzę przyjemnego spędzenia czasu, przy pokonywaniu kolejnych zadań (nowych i starych też), w poszukiwaniu prawdy i przygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do zgłaszających ewentualne błędy błędy, by na screenach wskazywać błąd i także jak się pojawią stylistyczne błędy, to proszę o sugestie, jak miałoby to być poprawnie. Techniczne, wiadomo, specsłużby naszego klanu to rozwałkują, w miarę swojego wolnego czasu. Śmiało grac, nie szczypać się, że przy wgrywaniu powtórnym z zapisu może wywalić do pulpitu, zależy to też od kompa, czy sobie poradzi, gdy się chce grać na full detalach. Próbować wczytywać z funkcji "wczytaj z ostatniego zapisu", u mnie wczytywało normal. Gdyby wywaliło, najlepiej wczytuje po wyjściu na pulpit. :thumbsup: Ale to taki urok tego moda, ruscy przespali parę rzeczy, dopiero @Yurek ten mod wyprostował i śmiga w miarę dobrze. Powodzenia w grze, mieć relanium koło siebie (z różnych przyczyn) - nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wyjaśnienie co oznacza ten błąd:

FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression    : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()
[error]Function	  : CPhraseDialog::SayPhrase
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamePhraseDialog.cpp
[error]Line		  : 146
[error]Description   : No available phrase to say, dialog[hello_dialog]

Wyskakuje mi jak chcę porozmawiać z nim przed zabiciem go.Zlecenie dał Lis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48, tam brak jest tej kwestii, przez moje niedopatrzenie, nie został dodany (w oryginalnym modzie go nie ma, @Yurek go dorobił) i wrzucę zaraz patcha z tym plikiem, tylko nie wiem jeszcze gdzie mam to zrobić. Może sam pliczek by wrzucił, może podpowie mi ktoś z szefostwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metek link do fixa dodany.

Dzięki za dodanie. Tu mam link do do moda z narod.ru, co wcześniej miałeś - możesz go dodać?

http://narod.ru/disk/46111069001.3e260c2af50dc38f96e24d7877fcbebb/%5Bgoldenshara.com%5D.Stalker.LTL.0.6.rar.html

Proszę o wyjaśnienie co oznacza ten błąd:FATAL ERROR

[error]Expression : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()

[error]Function : CPhraseDialog::SayPhrase

[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamePhraseDialog.cpp

[error]Line : 146

[error]Description : No available phrase to say, dialog[hello_dialog]

Wyskakuje mi jak chcę porozmawiać z nim przed zabiciem go.Zlecenie dał Lis.

@jurek48, możesz tu zgłaszać ewentualne błędy:

http://stalkerteam.pl/tracker/project-8-ltl-06/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zrobienie wszystkich zadań na Kordonie ( oprócz Wss dla Astronoma), przy przejściu na wysypisko, za każdym razem mam ten sam błąd:


* Game Sedoro - autosave.scop is successfully saved to file 'c:userspublicdocume~1s.t.a.l.k.e.r. - zew prypecisavedgamessedoro - autosave.scop'
- Disconnect
stack trace:
0023:07B362E5 xrGame.dll, CxIOFile::Scanf()

[error][	 183] : Nie można utworzyć pliku, który już istnieje.

Ma ktoś pomysł co to może być?

Edytowane przez sedoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś tam przejść @sedoro. Miałem ten problem i po powtórnym wejściu, nie pamiętam dokładnie, ale chyba za trzecim razem poszło. Masz uszkodzony save, spróbuj go skasować, to co przy przechodzeniu powstaje save, nie swój przed. Może trzeba cofnąć się o dwa zapisy, bo być może uszkodzony jest ten z przed próby przejścia.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zrobienie wszystkich zadań na Kordonie ( oprócz Wss dla Astronoma), przy przejściu na wysypisko, za każdym razem mam ten sam błąd:


* Game Sedoro - autosave.scop is successfully saved to file 'c:userspublicdocume~1s.t.a.l.k.e.r. - zew prypecisavedgamessedoro - autosave.scop'
- Disconnect
stack trace:
0023:07B362E5 xrGame.dll, CxIOFile::Scanf()

[error][	 183] : Nie można utworzyć pliku, który już istnieje.

Ma ktoś pomysł co to może być?

U mnie było to samo. Wyciąłem z katalogu zapisu autosave i pomogło. I tak jest nadpisywany przy przejściu na następną lokację. Idę dalej. Miejsce gdzie znaleźć wintorez i pda:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UŁATWIENIE !!!

Jako, że w modzie ciężko o wszystko, zacząlem sobie eksperymentować z posiadanami na dysku plikami. No i któraś z prób została uwieńczona sukcesem :)

Oczywiście, jeśli ktoś chce grać sobie normalnie, to powinien udawać, że tego posta nie widzi ;)

Z modem bez żadnych problemów działa spawner Władca Zony dla czystego CoP. Oczywiście, przedmiotów z moda nie ma, ale też nie ma już problemów z bronią, amunicją, kasą i przedmiotami kwestowymi z CoP.

Przed instalacją "ułatwienia" zalecam zrobić kopię całego folderu gamedata z modem. U mnie działa bez żadnych zastrzeżeń, no ale...

wladca_zony_spawn.rar

Edytowane przez apg2312
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było to samo. Wyciąłem z katalogu zapisu autosave i pomogło. I tak jest nadpisywany przy przejściu na następną lokację.

Oprócz tego trzeba było zmienić jeszcze oświetlenie na statyczne, gdyż wyskakiwał podobny błąd co w soliance ten " &&".

Umieściłem też literówkę ze spolszczenia w trackerze.

Edytowane przez sedoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.