Skocz do zawartości

LTL v0.6


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na Zatonie działa normalnie na statycznym, ale za to przy próbie przejścia na Jupiter znowu ten sam błąd przejścia. Wychodzi na to że na co drugim przejściu między lokacjami się powtarza. Zaton>Kordon (normalnie), Kordon>Wysypisko (błąd), Wysypisko>Zaton (normalnie), Zaton>Jupiter (błąd). :D Wie ktoś może kiedy pojawia się Wilk na Wierzy chłodniczej, po oddaniu Krukowi 4 dowodu? Bo czekam czekam a tu nic.

Edytowane przez sedoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vojtas040, ja osobiście teraz nie gram w tego moda, nie mam czasu zbytnio na granie. Może ktoś będzie grał i to rozwikła. Próbuj dalej. Tam się masa sms-ów pojawia i w nich może jest rozwiązanie. Jeśli zobaczysz sms-a trochę nie składnego, to nie przejmuj się, to wada budowy moda, nie ma na to w tej chwili lekarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wilk stoi na Wieży Chłodniczej. Dostałem od niego zadanie i zdjęcie:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Nic nie kombinowałem.

Zapis ze spotkania Wilka, gdyby nadal były problemy: http://www.sendspace...0e766b34b6954f7 Podałem nie ten zapis. W linku jest już po rozmowie i z zadaniem w pda.

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję link na fix na te wszystkie boleści. Nie można poprawić niektórych sms-ów, co są trochę kaszanka. Wada moda. Jest to paczka 7-zip, a w niej instrukcja montażu :biggrin: i co zmienia. Powinno uleczyć to, co podawaliście. Nadal życzę miłej gry. Podaję link i prośba do @czernobyla10, by umieścił go tam gdzie trzeba:

http://depositfiles....files/azzrhrsgo

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Metek. :thumbsup:

Nie ma za co, to obowiązek wobec grających, by szli spać z mniejszą pianą na buzi. :biggrin:

@cichy, przetestuj tego Wilka, o co tam chodzi, że dziad nie przyłazi na spotkanie. Napiszcie, czy widać tą ikonę RP-75 i naboi 12x70 śrut.

U mnie też zapis od Cichego nie działa, w znaczeniu nie ma Wilka. Pobieram teraz mod z torenta, przeinstaluje całość i zacznę od nowa, może coś pomoże.

@sedoro, wgraj tego fixa i zagraj od nowa. Jeśli dostaniesz wiadomość o spotkaniu z Wilkiem, to idź od razu do niego, bo może jego jakiś szlak trafia. Edytowane przez metek58
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszytko działa, przy okazji znalazłem kilka błędów polonizacji. Czy po tym wątku są jeszce jakieś?

@sedoro, kilka pytań i uwag. Jeśli zgłaszasz jakieś błędy (mam na myśli te w trackerze), to postaraj się pisać w nich klawiaturą, nie ołówkiem, bo ja grafologiem być nie mam zamiaru. Np. w paint.NET jest opcja pisania i to Ci zgrabnie wyjdzie. Następnie - dałeś screena (trzeci od góry tych ostatnich od Ciebie) z jakąś informacją, nic tam nie widać, a dobrej lupy nie mam w domu. Napisz co tam Ci się nie spodobało, a postaram się to skorygować.

Nie wymagam czegoś nowego, tak i ja podawałem zastrzeżenia, z wpisaną sugestią, ułatwia to poprawianie zaistniałych błędów. Czy zrozumiale napisałem, to się okaże w następnych zgłoszeniach. :thumbsup:

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam problem z tym modem najpierw gra nie widziała mi fsgame zrobiłem kopię.

Teraz nie widzi mi pliku system itx w folderze moda.

Co z tym zrobić?

edit

Udał mi się przez stworzenie gamedaty z folderem configs ale teraz mam bugtrapa nawet gra się nie uruchamia sam bugtrap.

Treść buga



FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression : I
[error]Function	 : CInifile::Load
[error]File		 : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		 : 256
[error]Description : Can't find include file:
[error]Arguments	 : modelscarcar_spawns.ltx


Edytowane przez Tencochcemody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.