Jump to content

Н. Cолянка + DMX MOD 1.3.4


wajdzik007
 Share

Recommended Posts

Tak grafika jest mocno podbita w DMX 1.34...ogólnie to poprawiona graficznie N Soljanka, usunięto też trochę błędów, dodano sprzęt. Jest łatwiejszy od czystego moda z patch 3.09. Wygląda pięknie szczególnie nocą gdy świecą anomalie.. :). Obowiązkowo trzeba postawić na podstawkę z patch 1.004. // @waler11 do DMX 1.3.4 mamy spolszczenie, a u Ciebie wersja rus widzę..

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja go wczoraj dopiero zaholowałem i nie miałem czasu nawet sprawdzać czy jest spolszczenie ta NS jest dziwna bo gamedata wygląda całkiem odmiennie od naszej . A możesz mi podać linka do tego spolszczenia? No jeśli można tak zapytać.

Link to comment
Share on other sites

Panowie jest osobne forum dla moda DMX i osobna Pobieralnia. Tam jest wszystko co potrzebne. Nie pobierajcie ruskich scalaków bo będą problemy, spolszczenia są robione pod wersję PL podstawki to dwa, a My piractwa nie popieramy to trzy. Posty mówiące o ruskich pirackich scalakach będą specjalnie nagradzane..:).

Link to comment
Share on other sites

@waler11 ludzie tacy jak TY są bardzo mile widziani na forum ponieważ wnosisz tutaj wiele nowego. Ja nic nie myślę bo to nie moja sprawa.. :thumbsup:, a wypowiedź jest ogólna do wszystkich. Każdy pobiera pliki na własną odpowiedzialność. Forum potępia każdą formę piractwa związaną z grą Stalker. Materiały forum kierowane są pod polską wersje gry. Jeżeli pobiera się wersję scaloną należy wyciąć mod a piracką podstawkę natychmiast usunąć. Jeżeli tego nie robicie jesteście piratami ponieważ korzystacie z rosyjskiej nieoryginalnej podstawki, to również sprawa każdego gracza, ale nie może liczyć wówczas na pomoc forum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity