Jump to content

Н. Cолянка + DMX MOD 1.3.4

wajdzik007
 Share

Recommended Posts

Tak grafika jest mocno podbita w DMX 1.34...ogólnie to poprawiona graficznie N Soljanka, usunięto też trochę błędów, dodano sprzęt. Jest łatwiejszy od czystego moda z patch 3.09. Wygląda pięknie szczególnie nocą gdy świecą anomalie.. :). Obowiązkowo trzeba postawić na podstawkę z patch 1.004. // @waler11 do DMX 1.3.4 mamy spolszczenie, a u Ciebie wersja rus widzę..

Wiesz ja go wczoraj dopiero zaholowałem i nie miałem czasu nawet sprawdzać czy jest spolszczenie ta NS jest dziwna bo gamedata wygląda całkiem odmiennie od naszej . A możesz mi podać linka do tego spolszczenia? No jeśli można tak zapytać.

Panowie jest osobne forum dla moda DMX i osobna Pobieralnia. Tam jest wszystko co potrzebne. Nie pobierajcie ruskich scalaków bo będą problemy, spolszczenia są robione pod wersję PL podstawki to dwa, a My piractwa nie popieramy to trzy. Posty mówiące o ruskich pirackich scalakach będą specjalnie nagradzane..:).

@waler11 ludzie tacy jak TY są bardzo mile widziani na forum ponieważ wnosisz tutaj wiele nowego. Ja nic nie myślę bo to nie moja sprawa.. :thumbsup:, a wypowiedź jest ogólna do wszystkich. Każdy pobiera pliki na własną odpowiedzialność. Forum potępia każdą formę piractwa związaną z grą Stalker. Materiały forum kierowane są pod polską wersje gry. Jeżeli pobiera się wersję scaloną należy wyciąć mod a piracką podstawkę natychmiast usunąć. Jeżeli tego nie robicie jesteście piratami ponieważ korzystacie z rosyjskiej nieoryginalnej podstawki, to również sprawa każdego gracza, ale nie może liczyć wówczas na pomoc forum.