Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wyskakuje ten błąd jak zejdę po drabinkach na sam dół. Zabieram dokument,który leży po lewej stronie za agregatami idę z 10 m dalej i wywala.Według sugesti Kobala zacząłem od Baru (w tym miejscu miałem zapis) i wywaliło mnie w tym samym miejscu.Zastanawiam się czy nie zakończyć przygody z tym modem.Już mnie cholera bierze gdy za każdym razem muszę wracać na pulpit.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To regularny błąd w X-16...zobaczę czy dam rady go ominąć. Cierpliwości ten błąd jest zgłaszany na forum AMK i na pewno będzie poprawiony w kolejnym patch. Mod jest mimo wszystko bardzo ciekawy. Zachowaj gdzieś zapisy i możesz dla frajdy spróbować drugiej linii fabularnej która zaczyna się od oddania dokumentów z lokomotywy Cyganowi, który pojawia się obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też będę musiał poczekać na patch..doszedłem do schodów instalacji w podziemiach i wtopa. W X-16 można się na serce wykończyć...latarka świeci bardzo słabo a z ciemności wyskakują snorki.. :smile: . Teraz o fabule... Po zakończeniu zadań dla Żaby idziesz pierwszy raz na posterunek i dostajesz zadanie przyniesienia dokumentów. Jak pamiętasz to tam dostałeś mapę Kordonu. Papiery są w lokomotywie która leży obok nasypu..jest ona tam zawsze bo to element podstawki. Gdy zabierzesz dokumenty po lewej obok kamieni powinien pojawić się Cygan...to jemu trzeba oddać dokumenty i tak ma się rozpocząć inna linia fabuły. Info przeczytałem w temacie na forum moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Malakas,ale rosyjskiego uczyłem się 50 lat temu i właściwie to nic z tego nie pamiętam. Informator mówił o zapiskach Striełoka,ale nie skojarzyłem tego z odszukaniem Szakala. Próbuję grać,ale ciężko mi idzie gdy się nie zna dostatecznie języka.Tak,że proszę mi wybaczyć moją upierdliwość.Idę szukać zapiski Striełoka.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś @jurek48..może trochę jaśniej to napiszę...pytam o Szakala bo nie trafiłem do tej pory na info o tym kolesiu... :smile: i chyba coś przegapiłem.

To ze schowkiem to inna bajka. W schowku Streloka mają być części kodu do drzwi na Radarze. W tym dialogu są miejsca...

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajduje się on w krzaku przy ogrodzeniu po lewej stronie bagna. // Znalazłem też dokumenty na radarze,wróciłem do Informatora.Oddałem dokumenty i nic, żadnej opcji dialogowej i dalej nie wiem gdzie szukać Szakala. Czy słowa " na terytorium dołga " oznaczają, że trzeba szukać na terenie Baru czy jeszcze gdzie indziej. Jeśli ktoś coś wie na ten temat proszę o pomoc.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod jak dla mnie fajny..wszystkie zadania są nowe przynajmniej w linii, która zaczyna się od Cygana. Są również nowe u Wojskowych...tak na Kordonie jak i w Barze. // @jurek48 gdzie znalazłeś Szakala.? Trochę dziwne to wszystko bo ja nie pamiętam żadnej wzmianki o nim. Być może skopałem moda, ale to się okaże. Schowki były wszystkie na miejscu...oddałem. Potem poszedłem do Powinności tam Woronin kazał szukać ludzi z Wysypiska, ale gdzie tu Szakal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam takiego kolesia w całym Barze..co ciekawe mam zapis z pierwszej rozmowy z Informatorem a tam nic o nim nie wspomina ...podczas dialogu jest tylko mowa o zadaniu na zapiski Streloka. Możesz zrobić fotkę tego kolesia.?..domyślnie w grze to F12. // Jest jeszcze zadanie na narzędzia dla technika na zapleczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.