Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ waler11 to mod godny tłumaczenia, ale roboty by było sporo bo wszystkie teksty są nowe. No może 95% jest nowe, jednak pików nie jest dużo. Nie szukasz na ślepo trzeba czytać dobrze dialogi. // To teraz już wiem dlaczego wyskoczyły mi te nędzne seksu reklamy...zawsze z automatu zaznaczam FAMILY SAFE content więc nigdy tego nie miałem. Cenna uwaga @cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jurek 48 ....

R-60 (Izdelie 62) – radziecki/rosyjski lekki pocisk rakietowy przeznaczony do zwalczania celów powietrznych na krótkich dystansach, w warunkach walki powietrznej, naprowadzany termicznie (na źródło promieniowania podczerwonego). W nomenklaturze NATO pocisk nosi oznaczenie AA-8 Aphid (ang. - mszyca). Pocisk ten był eksportowany do wielu krajów i nadal pozostaje w uzbrojeniu wielu sił zbrojnych.

Chyba że chodzi o coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem dlaczego nie było Szakala w Barze. Mod ma dwie oddzielne linie fabularne które dzielą się w Kordonie. Wgrałem pomyłkowy zapis i wszystko poszło nie tak. Grałem wczoraj od początku i tym razem w Barze mam Szakala..są dwie opcje... 1...grając po stronie Wojskowych w Barze pojawia się Diegtiarow...info daje podpułkownik na Kordonie po wypełnieniu zadań 2...grając po stronie Najemników w Barze pojawia się Szakal...info daje Informator do którego wysyła nas Cygan. By ją rozpocząć nie wolno oddać dokumentów z lokomotywy Wojskowym. Skutek jest taki...jeżeli jest jeden to nie ma drugiego i co za tym idzie całkowicie inne zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta fotką coś mi nie wychodzi.Chciałem przesłać dialog z Anubisem,coś tam chodziło o informacje lub dokumenty na temat Izdelie 62 reszty nie zrozumiałem i dlatego chciałem przesłać foto tego dialogu,ale znowu mi nie wyszło.Narzędzi dla mechanika nie szukałem tylko od razu poszedłem do Szakala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By pomóc musisz dać dialog...Szkoda że nie poszedłeś po narzędzia teraz będę szukał sam.. :smile: .

//

Wstawianie fotek z ImageBeam...

1...wejdź na stronę serwera

2...kliknij Basic UPload

3...w tabeli masz wiele pozycji dla fotek klikaj ...Wybierz

4...wskaż miejsce gdzie masz foto do wysłania

5...na dole strony serwera wybierz wielkość miniatury...300x300

6...wybierz FAMILY SAFE content

7...kliknij Upload i poczekaj na wysłanie fotki

8...wklej do postu BB-Code z lewej..wkleja się bezpośrednio jak tekst..bez klikania w linki w edytorze postu.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox... To mały mod i szkoda psuć zabawy poradnikiem. Można zrobić małe FAQ jako pytanie odpowiedź. Ten mod w wersji PL byłby dobrą pozycją. Niedługo sam temat zmieni się w poradnik... :smile: // Czyli byłem blisko i nawet szukałem na balkonie, ale kolesie leżą troszkę wyżej. Z narzędziami dałem sobie spokój może później poszukam jeszcze, ale widzę że to bez sensu. Szukaliśmy w obydwu lokacjach i niema. Jest tylko opcja że gostek podpowiada te miejsca jako przykład, ale i tak fabryk, czy budów niema poza DM i Dziczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przestałem szukać narzędzi,ale mam pytanie.Czy będzie jakiś patch do tej gry? Próbowałem jeszcze raz przejść pierwszą linię fabularną i też po zejściu po drabinach do lab X16 wywaliło mnie do pulpitu z tym samym błędem o którym pisałem parę dni temu. Gram teraz drugą ścieżką fabularną. Malakas czy można się zapytać jak daleko doszedłeś w tej drugiej ścieżce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu za bardzo grać...nie jestem zbyt daleko i chyba dużo za Tobą. Kolejne pytanie... Gdzie jest walizka którą mamy znaleźć na Agropromie..wojaków już zabiłem i mam notatkę z rozkazem.? Edit...znalazłem była pod schodami // Jurek jeżeli masz ochotę to po zakończeniu tej linii Najemników możesz zrobić małe FAQ dla moda..według kolejności kwestów....Pytanie odpowiedź...np. P...Co zrobić po pojawieniu się GG w Kordonie.? O...Porozmawiać z pierwszym napotkanym stalkerem i udać się do handlarza Żaby. P...Zadania u Żaby.? O..xxxxx...szukaj tam x ...xxxxx...szukaj tam x ...xxxx...szukaj tam x. P...Zadanie od Czingiza na prezent dla Wilka.? O...Poszukiwana broń jest w x miejscu /// Patcha jeszcze niema, ale problem był zgłoszony miejmy nadzieję że poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.