Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, czyli następny niewypał autora. 

Nie polecam.

Żeby nie było fabuła leży, kwiczy i robi pod siebie. A polega na znalezieniu dokumentów na kordonie > wróć do zleceniodawcy > znajdź drużynę na wysypisku > wróć > agroprom dokumenty > wróć > znów agroporm dokumenty podziemia > wróć > bar > dolina mroku dokumenty > wróć > radar dokumenty > wróć > spie... na CEA.  Faktycznie fabułę ktoś robił w pocie czoła i te zwroty akcji. Zadania poboczne to też arcydzieło chałupnictwa na kolanie. Też zapamiętam wyloty co 10-20s w labie pod Jantarem, no i burery w egipskich ciemnościach miodzio...

Nie pamiętam czy już to pisałem, nie polecam.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MOS  Fabuła jak w każdym modzie. Są mody odpicowane, ale też robione przez początkujących. Zapewniam Cię, że bardziej spapranych jak ten, jest na pęczki. Grając w oryginalne wersje, o tym się przekonałem. A jak chcesz mieć moda wyzwanie, to zagraj w REBORNy, zaczynając od FF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na Kroniki Zony: Viam Fata
  • 9 miesięcy temu...

Witam. Mam taki problem. Gra co chwilę wylatuje na lokacji Jantar, a szczególnie po wzięciu pierwszej misji od profesora. Chodzi o znalezienie źródła światła gdzieś w fabryce. Ja ktylko odejdę od bunkra, to dosłownie co 5 kroków następuje wylot. Próbowałem ratować się quichsave'ami ale to na nic bo gra zaczęła wylatywać już natychmiast po odczytaniu ostatniego quichsave'a.  Czy jest na to jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie, wie ktoś jak poradzić sobie z takim wylotem ? Nastąpił podczas przechodzenia z Baru w Dzicz.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : SG
[error]Function      : CRender::model_CreateParticles
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender_R1\FStaticRender.cpp
[error]Line          : 156
[error]Description   : Particle effect or group doesn't exist
[error]Arguments     : _ecp\anomaly_campfire_idle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.