Jump to content

,,Wydostań się z podziemi Agropromu"

Boyek
 Share

Recommended Posts

Nie wiem gdzie powinienem wstawić temat - tutaj czy do NS, ale mam problem - byłem w skrytce Strieloka w Agropromie - nie zdobywając dokumentów wojskowych wróciłem sobie do Kordonu zregenerować siły < i zebrać 12 flaszek> patrzę w PDA - mam nadal nie zaliczone zadanie - wydostań się z podziemi Agropromu - czy to jest wina tego że wróciłem wejściem od strony Wschodniego Kompleksu <ratowanie Kreta> ? Jakoś czarno widzę przełażenie znowu po podziemiach bo mam tam ciarki - szczególnie jak mam uciekać przed Kontrolem ;D

Dzięki - szkoda - nie próbowałem wracać w podstawce wejściem - więc pomyślałem że to bug moda - dzięki i sorrka Jeszcze zapytanko - czy muszę zaliczyć wydostanie się z podziemi przed następną wyprawą fabularną do Agropromu ? Bo w obecnym stanie raczej nie chcę się męczyć z bandytami w Egzoszkieletach, którzy zespawnowali się w podziemiach

Zadanie ,,Wydostań się z podziemi Agropromu" zaliczy się jak podejdziesz do tej drabinki na końcu podziemi Agro, zaraz po rozwaleniu kontrolera- wystarczy porządnie palnąć mu granatnikiem. Wtedy możesz wrócić do wyjścia od północnej strony- zostawić zapasy, (tylko podczas kolejnego wejścia do podziemi pojawią się bandyci w egzo- na dwóch można wziąść zlecenia- mają oni niezłe bronie), i spróbować zabrać walizkę z posterunku na południu, bez jednego strzału- jeśli masz mało amunicji i nie chcesz jeszcze walczyć z żołnierzami.

• Dodatnia 1

No trudno pora się uporać z bandytami w egzo za pomocą Winchestera od Lisa ^ ^ Zabiłem już 2 zostało 3 w tym że atakują wszyscy i utknąłem- dzięki za pomoc /Jedno pytanko - a da się wejść do Agropromu od strony kompleksu Zachodniego ? czy automatycznie szyb jest zamykany ?

a czy lepiej jest odrazu zaliczyć wydostanie się? Kiedy będę miał kolejną misję związaną ze strielokiem ? - Bo chętnie bym przełożył agroprom do następnej wyprawy - skoro już mam walczyć z bandytami w egzo

To ile zadań wykonałeś po wyjściu z podziemi? Najlepiej wykonać ,,Wydostań się z podziemi Agropromu" podczas pierwszej wizyty, po dotarciu do schowka Striełoka i zabiciu kontrolera- ja tak zawsze grałem, przechodzenie tego fragmentu gry, może wywalić później błędy. Najlepiej cofnij sejwa do momentu jak po raz pierwszy jesteś w podziemiach.