Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

anatol - gdy grałem w niego po rus, było wiele problemów spowodowanych niedopracowaniem strony technicznej moda.

Polonizacja tego nie poprawi, więc musisz się liczyć z wylotami bez powodu, wpadaniem pod tekstury ( na bagnach ) czy zawieszaniem fabuły.

Radzę najpierw przeczytać poradnik cichego na SU, bo tam są wykazane problemy i sposoby ich usunięcia.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huligan a właściwie Huligani ;) , potraktuj wyloty na pulpit moja metodą, bezstresową, czyli jako rodzaj wyrzutu/emisji na które tak jak w zonie niewiele możesz poradzić i problem z głowy.

 

To jak walka z kobietą - wygrać możesz, przegrać musisz.

 

;)

Pytanko lekko techniczne;

czy mogę postawić moda w wersji rus 1004 ?

https://yadi.sk/d/HTfRFHh0R7nGA Lub z naszego Serwera: http://pliki.stalker...iew_file&id=132

 

Problem polega na tym, że z jandeksa wychodzi lipa przy pobraniu.

Nie da się pobrać całego 1,5 gb, miałem 1,47 i 1,49 gb i nie dało rady tego otworzyć winzipem, winrarem a nawet izarcem.

Pobrałem z naszego serwera 1,12 gb, zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vidkunsen - Mod jest na v1.006. Jeśli na 1.0004 nawet by ruszył, to przy jego chimeryczności, możesz nie pograć.

Nie wiem, czy qwert dodał jeden z patchy. Bo ten patch skutkował brakiem możliwości wejścia do podziemi na Jantarze.

Który to patch, trzeba pytać cichego bo się na nim przewiózł, to będzie pamiętał który. Ja tego patcha nie dałem i przeszedłem bez zacinki.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o danie możliwości mi zagrania lub próby zagrania w tego moda. Z Yandeksa nie można rospkawać modziwa, z "naszego serwera" mam limit pobierania... czy ktoś się zainteresuje bliżej tym tematem i umożliwi normalne jego pobranie  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
FATAL ERROR[error]Expression : fatal error[error]Function : CStringTable::Load[error]File : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamestring_table.cpp[error]Line : 53[error]Description : <no expression>[error]Arguments : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus jeszcze raz pobieram moda.
Edytowane przez Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie jestem pewien ale chyba miałem taki sam error jak próbowałem uruchomić Wariant Omega 4. I chyba trzeba zrobić to

Bardziej szczegółowo...Zmieniamy linię w pliku fsgame.ltx....linia powinna wyglądać tak:

"$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata
W katalogu gamedata/config/localization .. zmieniemy w drugiej linijce z.. "rus, eng ..inne"... na pol, by pierwsze linijki wyglądały tak:
[string_table]language = polfont_prefix = ;_cent ;_west
W katalogu gamedata/config/text ...tworzymy katalog ..pol..i kopiujemy tam zawartość katalogu rus (mają być tam dwa foldery... pol i rus)
Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.