Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co to może znaczyć:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : vertex || show_restrictions(m_object)
[error]Function      : CPatrolPathManager::select_point
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\patrol_path_manager.cpp
[error]Line          : 155
[error]Description   : any vertex in patrol path [per_cauko_walk] in inaccessible for object [per_stalker_0046]
 

stack trace:

Zawsze kończę na zadaniu od Sajko na pójście nad Jantar.Żadne obchodzenie terenu "zarażonego" nie pomoże bo ledwo odejdę od Sajko (w jakimkolwiek kierunku) to mnie wywala. Chciałbym skończyć tego moda a tu ni chuchu.Przez jakąś głupotę zapewne.

Ha!. Udało się obejść ten wylot.

Przy rozmowie z Sajko na koniec wybrałem drugą odpowiedź ("czekam") no i dla pewności wyszedłem oknem.I nie było wylotu.

Niestety wywalam to dziadostwo.Nic nie dało to co napisałem wyżej bo na Jantarze nie miałem żadnej rozmowy z jajogłowymi.Jak wróciłem do Sajko to po właściwej rozmowie i tak mnie wywala. Także mod do kosza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś nieprawidłowe koordynaty spawnu dla patrolu,stalkera ( wpadł w tekstury potocznie :D ) Można to usunąć takim sposobem 

w bind_stalker.script 

w funkcji function actor_binder:net_spawn(data)

dopisz takie coś :

local obj = alife (): object ("per_stalker_0046")
if obj then
	alife (): release (obj, true)
end

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Spróbuję kiedyś. Na razie zacząłem grać w Fog Of War. Lepszy bo nie wywala w ogóle. Tylko że po rosyjsku. No i tematyka na czasie. Będę tłukł NATO i jankesów.

 

Jeszcze jedno.Wpisać to byle gdzie czy w jakimś konkretnym miejscu?

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję sobie spokój z tym badziewiem.Szkoda moich nerwów.Wpisałem tak jak radził Allen ale niestety nic nie pomogło wręcz było jeszcze gorzej. Sajko stracił się na amen. Nawet wgranie z powrotem oryginalnego pliku nie pomogło.Do momentu zlecenia na Agropromie był , później UFO go porwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanie.Czy w tej wersji z naszego serwera jest już wszystko czy trzeba dodawać te wszystkie fixy?

Bo w opisie jest napisane że niby jest a wylot przy emisji miałem.

Dnia 27.09.2014 o 18:07, bolo napisał:

Mam taką malutką prośbę, jak zwiększyć udżwig, brak standardowego pliku actor i w związku z tym nie umiem sobie z tym fantem poradzić.

Można wziąść z podstawki.Działa na pewno bo tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.