Skocz do zawartości

Biało-czerwoni


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrali zupełnie inny mecz niż z Grecją... tak jak za każdym razem powinni - ostro i agresywnie przy kontrze, obrona obowiązkowo do poprawy. Smuda mógł jeszcze wcześniej zrobić te zmiany, może świeżacy by dostali motorka do tyłka i strzelili coś, bo pod koniec ewidentnie było widać, że Ruscy nie mogą już biegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Czechy to mecz o wszystko i dla nas i dla nich, także napewno znów będzie mnóstwo emocji. A Wy również zauważyliście, że Ruscy wyglądali trochę jak po libacji? Dick Advocaat miał strasznie czerwoną gębę i żuł gumę za gumą, poza tym cała drużyna jakaś taka "inna". Może tylko mi się tak wydawało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja - 4 pkt

Czechy - 3 pkt

Polska - 2 pkt

Grecja - 1 pkt

dwa mecze o wszystko dla każdej drużyny, bo wbrew pozorom każda z drużyn ma jeszcze szansę na wejście do ćwierćfinału

xx Rosja - Grecja

zz Polska - Czechy

Rosjanom wystarcza remis - wtedy wchodzą

Czechy - zwycięstwo lub remis, ale przy remisie mogą mieć jeszcze dodatkowy mecz z Grecją, o ile ta wygra z Rosją

Polska - zwycięstwo

Grecja - zwycięstwo, dodatkowo zz musi być remis, wtedy mają baraż z Czechami

Nic nie jest jeszcze na 100% przesądzone :) I w sobotę ostatniej szansy każda z drużyn da z siebie wszystko, więc powinien być pasjonujący piłkarski wieczór :)

Edytowane przez apg2312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to nawet nie wiem, czy bilans goli decyduje. IMHO możesz mieć rację :) Niestety, możliwych kombinacji wyników jest zbyt wiele, aby można je było tutaj z sensem rozpisać, tym bardziej, jeśli pod uwagę weżmiemy strzelone i stracone bramki. Na moje cztery oczy mecz Rosja-Grecja skończy się remisem, lub zwycięstwem Rosji. Wtedy Rosja ma 5 lub 7 pkt, i przechodzi dalej, Grecja odpada. Jeżeli powyższe "proroctwo" się sprawdzi, to pozostaje mecz Polska-Czechy. Polska chcac grać dalej musi wygrać ten mecz, Czechom wystarcza remis, więc mają jakby nie patrzeć łatwiejsze zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku liczy się punkty - kto ma więcej ten przechodzi

Jeżeli ilość punktów jest ta sama - wtedy liczy się różnicę bramek strzelonych i straconych

Jeżeli różnica (bilans bramkowy) jest identyczna - przechodzi ta drużyna, która zdobyła tych goli więcej (np. Drużyna A 6:4 Drużyna B 10:8 - obie mają bilans bramkowy +2 ale przejdzie Drużyna B bo strzeliła więcej bramek)

Nie wiem niestety co dzieje się, jak i to ostatnie jest identyczne, ale chyba wtedy właśnie są baraże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowi jako że ja zacząłem ten temat tak pozwolę sobie go skończyć. Za oknem słyszę Polacy nic się nie stało. Jak to przegraliśmy mecz, który zapewniał nam awans, z drużyną Czech. Pytam o co tu chodzi. W pierwszym meczu remis z Grekami, w drugim remis z Rosją po świetnym meczu w trzecim meczu o wszystko przegrana.O co tu chodzi albo mamy reprezentacje która będzie wygrywała albo jej nie mamy. Wszystko ma zależeć od humoru grających? Ile lat mam czekać na awans do jakiegoś ćwierćfinału. Tłumaczenie teraz albo nigdy, to nie jest żadne tłumaczenie. Mecz historyczny i co wyszło jak zawsze czyli nic. Jutro usłyszymy że znów zagrali tak jakby im prąd wyłączyli a podejrzewam że żaden z graczy nie pamięta nadawanych w latach 80 komunikatów o "stopniach zasilania" Więc o co chodzi że z grupy wychodzi ta dwójka drużyn. Rosja odpada, Polska też a Grecja i Czechy awansują. Jutro wybory w Grecji a za wyborami idzie zawieszenie planu oszczędności i wyjście Hellady ze strefy euro chyba że Angi obiecała Grekom coś, w zamian. W sumie skoro Grecy zostają to nasza reprezentacja może za darmo jechać na wczasy do Grecji. Jak zwykle za wszystko zapłaci obywatel. Niech żyją zarobki polskie a ceny europejskie. Dziękuję(wk....) zdenerwowany Czernobyl10.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni swoją grą nie zasłużyli na awans.

Amen. Nie zasłuzyli, bo przecież swoją grą tylko potwierdzili, że faktycznie nasza piłka zajmuje gdzieś koło 65 miejsca w rankingu FiFa (dla przypomnienia Grecy są na 14 miejscu). Nawet jakby cudem awansowali, to sromotny łomot w meczu ćwierćfinałowym by dostali. Przykre i źle rokujące na przyszłość jest to, że nawet mając stosunkowo słabą (jeśli nie najsłabszą) grupę i grając u siebie, przy tym wspaniałym dopingu, nie potrafili nic zrobić. Kondycji brakowało, technika i zgranie zawodziło...Smutne, bo to przeciez nasi reprezentanci...

Polacy to cieniasy ciągle tracili piłkę.

Kolego, jak nie masz nic ciekawego do napisania, to nie pisz wcale. Piszesz "Polacy to cieniasy..." a Ty kto jesteś, Hiszpan?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem mocno zniesmaczony po wczorajszym meczu. Myślałem, że mimo tak cienkiego składu motywacja i 12 zawodnik na trybunach pomogą, ale nawet to nie uratowało naszej reprezentacji. Jak zwykle dali plamę na całej linii. Może i dobrze, że nie odstali się do 1/4, bo dostaliby taki łomot, że baliby się wyjść na ulicę ze wstydu. Miejmy nadzieję, że następne pokolenie stworzy rezprezentację mocną i zgraną, tak jak było to dawniej... Tyle ode mnie.

Edytowane przez Radioaktywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto oprócz 3 gości gra świetnie w klubach? A tak w gwoli przypomnienia my jesteśmy na 65 miejscu w rankingu fifa, nasi grupowi przeciwnicy są trochę wyżej co wy chcecie niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć. Nawet Pudzian dostałby baty od Tysona.

z tym Tysonem to bym trochę polemizował bo to jednak już dziadek jest, ale w papę nie chciał bym od niego wyłapać. Co do naszej reprezentacji to nie mamy co narzekać bo nawet ładnie grali (szczególnie pierwsze połowy) później jakoś z sił opadali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.