Skocz do zawartości

Komputer carlopapa


carlopapa

Rekomendowane odpowiedzi

Prezentuje się pięknie:woot::biggrin::thumbsup:

Przydałoby się wymienić jeszcze płytę, procek i RAM, i masz zestaw na lata.

Czy mógłbyś w wolnym czasie wrzucić benchmark dysku SSD oraz temperatury proca pod tym Corsairem?

Jak na moje potrzeby to jeszcze nie grałem w grę na tym zestawie aby nie działała w 60 FPS na Full HD max detalach więc na razie zmian nie planuję, a co do benchmarku to pewnie ale nie dziś.

Edytowane przez carlopapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Jak na moje potrzeby to jeszcze nie grałem w grę na tym zestawie aby nie działała w 60 FPS na Full HD max detalach więc na razie zmian nie planuję, a co do benchmarku to pewnie ale nie dziś.

Skąd na nagła zmiana decyzji;) o wymianie komponentów? I dlaczego nie zainwestowałeś w płytę z DDR4, tylko w LGA 1150?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd na nagła zmiana decyzji;) o wymianie komponentów? I dlaczego nie zainwestowałeś w płytę z DDR4, tylko w LGA 1150?

Ponieważ chciałem podkręcić swojego PHENOMA, ale nie chciał iść wyżej niż 4 GHz, a płyta obsługuje DDR3 anie DDR4 tu masz specs-a: ASUS Z97-P

A jakby co mam płytę z procesorem do sprzedania :biggrin:

Edytowane przez carlopapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem zegar ci się w karcie nie zawiesił ? Na wszystkich testach masz Core clock - 540 MHz a to coś mało.

Nie sterownik karty sam sobie ustawia tyle ile w danym momencie jest potrzebne "oszczędzanie energii" chyba jakieś. Jak gram np. w OP-2 to zegar mam 3505 MHz.

923a4292ae4dd70dbddd8245fed5f14b.jpg

Edytowane przez carlopapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, ze jesli chcecie dokladnie porównywać moc kart graficznych to 3dmark11 nie jest zbyt dobry. Jest tam za przeproszeniem tak nasrane tesalacji, ze kazda nowa karta będzie znacznie szybsza od starej (dzieki lepszym tesalatorom) mimo, ze w grach roznica może wynosić jedynie kilka fps bo w grach nie wszystko na tesalacji się opiera (i dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kolejny mały update kompa:

 

- grafika: Gigabyte NVIDIA GTX 980 G1 Gaming Graphics Card 4GB .......................  Gigabyte NVIDIA GTX 980 Ti G1 Gaming Graphics Card 6GB

- monitor: BENQ GW2760 27"                                                               .......................  BENQ XL2720Z 144Hz

Benchmarki 3dmark:

- Fire Strike Extreme 1.1: http://www.3dmark.com/3dm/11852497?

- Fire Strike 1.1: http://www.3dmark.com/3dm/11852527?

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mały kosmetyczny update:

- obudowa: Corsair Carbide 300R ATX PC Case Black @ ................................................ GameMax Falcon

- podkładka pod mysz: CORSAIR VENEGANCE MM200    @ ................................................ Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad

 

1155f09a0120b225633ecdf10066328f.jpg 967c0b6289113e266cb75d74422e040a.jpg

 

Edytowane przez carlopapa
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejny duży update przedstawia się następująco:

 

- klawiatura: Corsair Raptor K30 ............................................................................... Logitech G910 Orion Spark

- procesor: Intel I7 4790k @ 4.0 GHz  ........................................................................ Intel I7 6700k 4.0GHz @ 4.2GHz

- płyta główna: Asus Z97-P ........................................................................................ Gigabyte Z170X-Gaming 7

- ram: Corsair Vengeance 4x4 GB 1600 Mhz CL7 ..................................................... Corsair Vengeance LED 16GB 2X8GB Dual Channel DDR4 3200MHz PC4-25600 DIMM

 

8eabbb6da35c025b95cc50cc8adac2b6.jpg ce0f456ca7b167d3f62ad3e5d9ac6ea6.jpg 4c21af6acfc8d3bafa007f0cd0017842.jpg 3ddd516296fae42251bd1ea6a6679b34.jpg

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.