Skocz do zawartości

Zwiecha po zadaniu od Leśnika w Czerwonym Lesie


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaję zadanie od Leśnika na zlikwidowanie snajpera, :Leśnik doradza żeby zaczaić się na platformie dachu budynku (ten w którym urzęduje) i tutaj mam problem. Jak skończę dialog, mogę jeszcze pograć 3-10 sekund i gra zacina się - zawiesza. Zwiecha jest poważna bo nie mogę zamknąć programu kombinacją: Alt-control-delete. Oczywiście nie posiadam numeru loga.

Do tej pory próbowałem bezskutecznie:

1. Patch od malakasa

2. Przegranie RC2

3. Wejść ponownie na lokację

Wszystko bez rezultatu, gra po wzięciu zadania na snajpera zawsze się zawiesza. :D

// Edit... odczytałem log błędu.....

======================================================================

[error]Expression : fatal error

[error]Function : CScriptEngine::lua_error

[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp

[error]Line : 73

[error]Description : <no expression>

Arguments : LUA error: ... shadow of chernobyl\gamedata\scripts\amk_mod.script:2786: attempt to index local 'respawner' (a function value)

malakas

//rozwiązaniem problemu jest pliczek "respawn" który należy podmienić...opisane w ..CZĘSTE BŁĘDY SOLJANKI I ROZWIĄZANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyjść na pulpit poprzez Alt-Tab albo Alt-Esc, wtedy poprzez Mangera Zadań możesz zamknąć zadanie Stalkera i pojawi się log

To co wyszukałem:

gamedata\scripts\amk_mod.script:2786: attempt to index local 'respawner' (a function value)
W pliku \gamedata\scripts\se_respawn.script

odszukaj linijkę:

amk.on_REspawn(obj,self)

nad nia wstaw to, co pokazano niżej, żeby było tak:

get_console():execute("load ~ Spawn now ["..tostring(self:name()).."] -> ["..obj:name().."]")

amk.on_REspawn(obj,self)

Bład zostanie zamieniony na komunikat w konsoli, coś w rodzaju tego:

! Cannot find saved game ~ spawn now [amk_embankment_soldat_respawn] -> [esc_soldier_respawn_specnaz21604] -

Z tego co zrozumiałem, ktoś próbował złapać błąd w konsolę, żeby wiedzieć o co chodzi i z tego zrobiło się lekarstwo :D Spróbuj, może zadziała.

------------------------------------

Albo jeszcze:

Arguments : LUA error: ... shadow of chernobyl\gamedata\scripts\amk_mod.script:2786: attempt to index local 'respawner' (a function value)
pobierz plik - http://rghost.ru/2351828 i zamień nim swój w gamedata\scripts, swój przedtem zachowaj, jak wypad minie - wróć z nim na miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trurl3 - serdeczne dzięki :D:wodka::D. Zasłużyłeś na tyle flach, że wątroba by pękła... Najpierw tłumaczenie moda, potem przewodnik w 2 częściach a jeszcze z problemami pomagasz. Snajper już zastrzelony a sądziłem, że przy samym końcu mod ze mnie zakpi... Rozwiązanie które podałeś u mnie pomogło, myślę, że pomoże i u innych. Dzięki Wszystkim za dobre serca i - w Zonę Panowie. :@:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.