Skocz do zawartości

Prosze o rade / pomoc


Pandor

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za off ale po przeczytaniu całości tego tematu...

............................................________

....................................,.-‘”...................``~.,

.............................,.-”...................................“-.,

.........................,/...............................................”:,

.....................,?......................................................,

.................../...........................................................,}

................./......................................................,:`^`..}

.............../...................................................,:”........./

..............?.....__.........................................:`.........../

............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../

.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/

..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}

...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../

...,,,___.`~,......“~.,....................`.....}............../

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”

............/.`~,......`-...................................../

.............`~.*-,.....................................|,./.....,__

,,_..........}.>-._...................................|..............`=~-,

.....`=~-,__......`,.................................

...................`=~-,,.,...............................

................................`:,,...........................`..............__

.....................................`=-,...................,%`>--==``

........................................_..........._,-%.......`

...................................,<`.._|_,-&``................`

Jest tu jakiś FAQ? Jeśli nie to dobrze by było utworzyć widzę.

Aby uruchomić w Dx8 dodaj odpowiednią komendę w linii komend we właściwościach skrótu, znajdę to zamieszcze.

-r4xx

Przykład.

"C:Program FilesTHQS.T.A.L.K.E.R. - Shadow of ChernobylbinXR_3DA.exe" -r4xx

Prawy klik na skrót>właściwości>tam znajdziesz linię komend.

EDIT: Ah zmęczenie źle zrozumiałem. Ale jakby co np tutaj masz różne komendy może coś znajdziesz:

http://www.tweakguides.com/STALKER_9.html

Edytowane przez Ganges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pandor, dobrze Ci radził @kobal i ja Ci też tak radzę, zagraj wpierw w wersję podstawową. To najlepsza frajda, wszystko będziesz miał po polsku, poznasz klimat gry i lokacje. Gdy ukończysz grę (a zajmie Ci to trochę), wtedy zwróć się z pytaniami (nawet do mnie), to polecę Ci takie mody, że z krzesła spadniesz. Tu mamy, bez przechwałki, kopalnię modów i żeby w nie wszystkie zagrać, to chyba życia może być mało. Jeśli masz płytę Stalkera, to zagrasz sobie na luziku, w co tylko zechcesz. I śmiało pytaj, nie stresuj się, tu Cię nikt nie oleje, a wręcz przeciwnie, poradzi i nakieruje. Nasze Forum jest przyjazne początkującym (starym wyjadaczom też :smile: ) ludziom, trzymaj się regulaminu w korzystaniu z Forum, a przychylisz sobie nieba. :thumbsup:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz miał ten Cień Czarnobyla, to zagraj tylko w tą wersję, co będzie na płycie, na razie nie dawaj modów, bo stracisz ten cały urok, związany z pierwszym graniem w Stalkera. Jeśli zechcesz, to możesz nabyć jeszcze Stalker Czyste Niebo i Stalker Zew Prypeci, w nich na podstawkach też jest niezła jazda. Do tych dwóch ostatnich, też mamy mody, niektóre spolszczone, ale najpierw zdobądź płyty, a jak pograsz w podstawki, to wtedy porozglądasz się za modami. Życzę miłego grania, bo Stalker ma to, czego inne gry nigdy mieć nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem..Tylko że, wszyscy mi polecają tego moda complete 2009 na pierwszy raz .. ale z drugiej strony czy te ładne chmurki ,kolorowa trawka i blask słońca niczym Miami beach - czy to po prostu nie zepsuje trochę tego chyba największego atutu tej gry czyli klimatu ..Jednak chyba zagram na czystej wersji jak mówisz.. Płytka właśnie doszła i od razu mam jedno pytanie ..Czy ten stalker z cd-action chodzi bez płyty? właśnie zainstalowałem i gra wchodzi mi bez cd ..zastanawiam się czy ten pirat którego miałem ,jeszcze nie jest widoczny gdzieś w systemie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w cd-action jest... @Pandor bardzo dobra decyzja, że zagarsz najpierw w podstawkę, zobaczysz jak ta gra trzyma klimat. Grafika na pierwszy rzut oka świetnie nie wygląda, ale pamiętaj kiedy wydano grę, kilka lat temu, od tego czasu nastąpił gigantyczny skok w technologii komputerowej. Ja kiedy grałem w Cień kolokwialnie mówiąc byłem gówniarzem, gra mi narobiła takiego stracha, że przez 2 miesiące ciężko było zejść po ogórki do piwnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze chodzi bez płyty bo czytałem ze te z cda dość krótkiej żywotności;) nie raz podobno w ogóle nie działają .Mnie też załapała dopiero za 4 razem ale na szczęście udało się zainstalować.. Powiedzcie mi jeszcze tylko jaki poziom trudności na pierwszy raz ? (W gry typu fps grałem ,swojego czasu byłem nawet uzależniony od csa i coda4 ..ze strzelaniem nie powinienem mieć kłopotu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mogę polecić ci kilka fajnych modów:

1. Priboi story

2. Weapon chack

3. Mod amk

Teraz powiem, że można edytorować zadania otrzymane (przeczytałem to na naszym forum, powinieneś zajżeć tam).

Wejdź w poradniki i tutoriale i poszukaj podobnego tematu o edytorowaniu zadań.

Kobal: A co tam, poedytoruję sobie trochę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam oryginalne gry stalkera 3 części, a po co tyle kasy wydałem ,a po to by mieć świadomość by siebie samego nie oszukiwać i mieć satysfakcje ,ni problem pobrać pirata i grać, lecz dać coś od siebie mianowicie kupić oryginalną i mieć poczucie świadomości że nie jesteś jakimś [pasożytem] tylko za free chapać . Stalker.pl są spolszczenia do stalkerów .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to jaśniej napisać, bo nie wiadomo o co chodzi. Spolszczenia modów powstają w zasadzie tylko na tym forum... :smile: .

Nie no na stalker.pl kiedyś powstało chyba spolszczenie do Oblivion Lost ale nie jestem pewien ale na tym forum powstało już tyle spolszczeń że cięszko zliczyć :smile: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.