Skocz do zawartości

SGM 2.2 wersja Jenot Edition PL dyskusja ogólna/problemy


LordDino

Rekomendowane odpowiedzi


[error]Exp[b][/b]ression : !m_error_code
[error]Function	 : raii_guard::~raii_guard
[error]File		 : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line		 : 748
[error]Description : ...e.r. - call of pripyatgamedatascriptsvsmod.script:11: attempt to index global 'VS_send_news' (a nil value)


Error przy starcie

Mi się wydaje że mam odpalić plik run.bat ale puki co dam spokój i poczekam na waszą odpowiedzi

Dodam jeszcze że źle zostały skonwertowane pliki OGG.


! Invalid ogg-comment version, file: gamedatasoundsactorbullet_hit_pain_1.ogg
! Invalid ogg-comment version, file: gamedatasoundsactorbullet_hit_pain_2.ogg
! Invalid ogg-comment version, file: gamedatasoundsactorbullet_hit_pain_3.ogg

Edytowane przez ƉƐϼД
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mamy ten sam problem.

NAPRAWIONE !

Pobierasz Notepad ++ idziesz do gamedatascripts następnie otwierasz plik VSmod.script za pomocą Notepada++ potem szukasz :

VS_send_news.PDAStatus() --Ńňŕňóń ńčăíŕëŕ. 
i edytujesz na

VS_send_news.PDAStatus(1) --Ńňŕňóń ńčăíŕëŕ. 

zapisujesz i grasz (:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry to nie to je.

xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "E:Program Files (x86)GSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypecibinxrCore.dll" at 0023:00F2E12E, xrDebug::backend()+174 byte(s)

masz rację, cudem po tej małej zmianie gra normalnie odpaliła a po następnym starcie nie.

wciąż oczekuje na osobę która zna się na skrypcie Dinamic News 2.02 .


[error]Exp[b][/b]ression : !m_error_code
[error]Function : raii_guard::~raii_guard
[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line : 748
[error]Description : ...e.r. - call of pripyatgamedatascriptsvsmod.script:11: attempt to index global 'VS_send_news' (a nil value)

Regulamin który powinieneś znać mówi:

Podczas pisania posta należy korzystać z polskich znaków oraz znaków interpunkcyjnych.

Popraw proszę swój post i pisz poprawnie LD

Dołączona grafika Dobrze panie LordDino

Edytowane przez ƉƐϼД
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z spolszceniem, a mianowicie po jego instalacji, gdy włączam nową albo zapisaną gre to pochwili ładowania gra mi sie crashuje.

własnie o tym ciągle pisze (:

Ten torrent ma jakieś problemy po spolszczeniu.

Wejdź do C:UsersPublicDocumentss.t.a.l.k.e.r. - call of pripyatlogs

Otwórz plik xray_[nazwa twojego komputera] zleć na sam duł

i masz tam takie coś


FATAL ERROR

[error] Twój ERROR
[error] Twój ERROR
[error] Twój ERROR
[error] Twój ERROR
[error] Twój ERROR

kopiujesz to i wklejasz dodając [*code] Twój ERROR [*/code] bez *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR[error]Expression : !m_error_code[error]Function : raii_guard::~raii_guard[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp[error]Line : 748[error]Description : ...l.k.e.r. - zew prypecigamedatascriptsvsmod.script:11: attempt to index global 'VS_send_news' (a nil value)stack trace:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR

[error]Expression : !m_error_code

[error]Function : raii_guard::~raii_guard

[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp

[error]Line : 748

[error]Description : ...l.k.e.r. - zew prypecigamedatascriptsvsmod.script:11: attempt to index global 'VS_send_news' (a nil value)

stack trace:

Mam dokładnie takiego samego errora

Pobierzcie wersję nie torrentową. Ona normalnie działa :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą_ wersje torrentowa i wlasnie taki error mi wyskakuje po instalacji spolszczenia

Ale ja stąd pobrałem spolszczenie. Skąd niby indziej mam?

rozwiązanie problemu bez pobierania na nowo podstawki to : poproszenie kogoś o folder scripts z działającej podstawki po spolszczeniu.

[nie wstawię ponieważ nie mam tej działającej podstawki a jak bym nawet miał to i tak bym nie wstawił bo nie mam czasu na taką zabawę z powodu roku szkolnego]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bug przy starcie new game

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: !m_error_code
[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line		  : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:2191: attempt to index local 'file' (a nil value)


stack trace:

Mod z narodu

Odpowie ktoś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram w tego moda już sporo czasu (w miarę możliwości) i kolejny raz przydarzył mi się "reset" punktów rangi. Powoduje to brak możliwości złożenia zamówienia u poszczególnych handlarzy bo dostaję informację o tym że liczba punktów rangi wymagana do realizacji właśnie tego zamówienia to np. 300. Gdyby to był odsobniony incydent to bym nie szukał dziury w całym ale drugi raz taki "reset" to już nie przypadek. W związku z tym mam pytanie czy ktoś napotkał już taką sytuację czy też jest to tylko mój dziwny problem z modem lub podstawką. Sprawdzałem pliki (@Yurek jeszcze raz dzięki za ich wskazanie) odpowiadające za zapisy parametrów moda i oba zostały zmienione w tym samym czasie tj. dzisiaj. Dla ścisłości podaję nazwy plików: 1. save_data.sgm 2. save_utils.sgm Pliki są umieszczone w katalogu gamedataconfigsmod_parameterssave_data Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

FATAL ERROR[error]Expression : !m_error_code[error]Function : raii_guard::~raii_guard[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp[error]Line : 748[error]Description : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:2191: attempt to index local 'file' (a nil value)stack trace: 0023:69737365 AcXtrnal.DLL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już próbowałem :smile: Save jeszcze przy wyjściu z tunelu jak i autosave niestety nic nie pomagają... Nie da się nic zrobić oprócz pauzy. Menu, konsola i inne nie łapią. Wychodze z gry przez alt+F4.... Czekałem nawet 10 minut (jak idiota chociaż wiedziałem że nie da rady :teehee:) i nie zaskakuje. Niemniej dzięki za chęć pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.