Skocz do zawartości

SGM 2.2 wersja Jenot Edition PL dyskusja ogólna/problemy


LordDino

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...


Exp[b][/b]ression : fatal error
Function : CInifile::r_section
File : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
Line : 502
Description : <no exp[b][/b]ression>
Arguments : Can't open section '_r'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

Cześć, gram dalej w moda i przyznam, że tak dawno w Stalkera od dłuższego czasu nie wsiąkłem, lecz po zakończeniu kwesta dla naukowców w Jupiterze (rozłożenie 3-ech czujników anomalii), grę wywala (znaczy da się grać cały czas, lecz po ok. minucie następuje CTD). Pobrałem wszystko z forumowej wstawki bodaj narod głównie i gra chodziła w miarę płynnie na maksymalnych detalach, lecz teraz nawet na minimum błąd się pojawia wciąż. Co robić?

Pozdrawiam!

PS1: Załączam w linku zapis gry: http://www.speedysha.../savedgames.rar

PS2: Cofnąłem się do save sprzed dwóch godzin i wszystko znów jest stabilne. Niestety, im dalej w las tym gorzej. Zaobserwowałem, iż kwesty brane od Trapera czy też przywódcy Świtu, w których trzeba wyeliminować spore grupy mutantów, powodują wylot. Co do Trapera, to tyczy się to tylko kwestów dodanych w modzie, bazowe od GSC działają bez zarzutu.

PS3: Czy żeby modyfikować, niektóre egzemplarze broni (AS Val przykładowo) potrzeba znajomości tej broni w dzienniku?

PS4: Posiadam osiągnięcie przyjaciel Wolności, lecz aby porobić trochę kwestów pobocznych wstąpiłem do Świtu. Teraz niektórzy członkowie Wolności otwierają do mnie bez powodu ogień (w tym Włóczęga, którego jeśli mnie pamięć nie myli może z nami wejść do Prypeci). Czy jest możliwość zjednania sobie Wolności ponownie, czy czeka mnie cofnięcie się w grzę i nie wstępowanie do Świtu?

Edytowane przez R4KET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten artefakt dla hermana określał jako "nieznany" artefakt dostałem to zadnie w bunkrze zaraz po ewakuacji dostałem specjalny detektor do wykrycia tego artefaktu wyglądał jak detektor "niedźwiedź ( chyba)". A z tym Nowikowem to najpierw zebrałem mu na zatonie te zadanie ze zebraniem tych chyba czytników anomalii oddałem i kazał mi potem przynieść jakąś rzecz nie pamiętam już zbytnio jaką a na razie na stalkera wejść nie mogę :sad:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jurij

Kwest we freeplay'u

- przy pomocy detektora "Seraphim" znaleźć nieznane artefakty (najpierw jeden, potem więcej).Możliwe miejsca spawnu:

ZATON:- anomalia Cyrk

- spalone gospodarstwo

- anomalia Kocioł

- anomalia Żelazny Las

JUPITER:- anomalia Popielisko

- Kamieniołomy

- zagajnik anomalii

- przy Cementowni (tam gdzie jeden ze schowków Striełoka)

PRYPEĆ:- przy Pralni- punkt ewakuacji B-28 (w pobliżu pomnika, przy zwalonym drzewie)

- przy Przedszkolu, pośród anomalii na placu zabaw

- między domami, blisko anomalii Leszczyna (Winorośl)

Nowikow może od Ciebie chcieć "Narzędzia do pracy z detektorami". Znajdziesz je na terenie Fabryki Jupiter, na zewnątrz, na tej radioaktywnej budowli, co się wchodzi na nią po metalowych schodkach, a na samą jej górę po drabince.

Wszystko już było tylko leniom się szukać nie chce. LD

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś dodatek który usuwa to że technicy mogą naprawiać przedmioty do określonego poziomu? A i jakby był to mógłby ktoś wrzucić save już po zrobionych questach w dolinie mroku i początku misji w Magazynach wojskowych. I prosiłbym też żeby powiedzieć gdzie tego save wrzucić :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Siema przy ogończy 1 wywala mi taki bład gdy trzymam np detektor albo śrube w rękach:  

Expression    : fatal errorFunction	  : CInifile::r_stringFile		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cppLine		  : 513Description   : <no expression>Arguments	 : Can't find variable hit_power in [bolt]

 

Edytowane przez Gulgoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam miłośników Stalkera!

 

Własnie zaczynam grę w SGM'a 2.2 po tym jak odbiłem się boleśnie od Mysery 2.0 (ca za dużo to nie zdrowo - jak dla mnie posunęli się za bardzo w utrudnianiu gry), ale do rzeczy: 

 

Jedno nie daje mi spokoju za każdym razem jak uruchamiam grę - główny ekran gry wygląda mizernie (ha!), grafika w tle pocięta i doklejona 2 razy. Wygląda to zupełnie inaczej jak ta z tematu Sigerous mod 2.2 wersja Jenot Edition PL a postępoweałem wg. zawartych tam instrukcji.

 

Prosze o poradę czy coś źle zainstalowałem, czy tak ma być?

Gram na monitorze 16:9 w 1920x1080

Dołączona grafika

 

 

Edit: Zero reakcji.. Dzięki za kompletny brak zainteresowania :/

Edytowane przez r4plez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
FATAL ERROR[error]Expression    : fatal error [error]Function      : CInifile::r_section [error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp [error]Line          : 502 [error]Description   : <no expression> [error]Arguments     : Can't open section 'soldier_izol_1_outfit'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

Poratuje ktoś ? Z tego co widzę i rozumiem jest z jakimś pliczkiem od stroju żołnierza problem, ale czy muszę pobierać od nowa całość czy można temu jakoś inaczej zaradzić ?

Edytowane przez Demon6PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.