Skocz do zawartości

SGM 2.2 wersja Jenot Edition PL dyskusja ogólna/problemy


LordDino

Rekomendowane odpowiedzi

Hrothgar - zamiast boksować się z problemami, proponuję skorzystać z najnowszej wersji dla tego scenariusza moda, czyli z Dywersanta. Z Jenotem i SGMem też miałem problemy, natomiast Dywersant przeszedł mi gładko. Dwa zadania mi wisiały w PDA, ale to z mojej winy.  A błędem było za wczesne wyjście z ugrupowania bandytów na Zatonie, przed otrzymaniem dokumentów o labach i za późne na operację Wulkan w Prypeci. A nawet te błędy, nie przeszkodziły mi w dokończeniu moda i wejścia do freeplaya i gry w nim.

Dywersant jest już spolonizowany. Wejście w opcje SGM jest bezproblemowe ( chyba z ekranu menu ).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wjechałem własnie na Zaton i zauważyłem, że jest naprawdę MASA nowej bron. Pomóżcie proszę wybrać broń, bo od tego zatrzęsienia broni w tym modzie się już trochę gubię :)

Co byłoby najlepsze jako:

Strzelba - musi mieć szybki reload i powtarzalność

Snajpa: bić celnie, daleko, amunicja musi być w miarę dostępna

Karabin ogólnego zastosowania: możliwość używania granatnika, możliwość odpinania/przypinania celownika, mile widziany tłumik, mile widziane podwyższone obrażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: dla SBU zrobiłem misję z zejściem do X-18, w Prypeci zostało mi już tylko odprowadzić wojaków do śmigłowców, w Magazynach wojskowych byłem, dostałem misję żeby zaproponować Nocnym Stalkerom wspólne odbijanie magazynów. I teraz pytanie:

Czy są jeszcze jakieś takie bardziej złożone misje w tym modzie czy już pozostało mi tylko przynieś-podaj-pozabijaj? Ogólnie mod mi się podobał, tylko jeżeli nie ma już żadnych ciekawych misji to wolę zacząć nowy mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Mam problem przy rozpoczęciu nowej gry. Log:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:2191: attempt to index local 'file' (a nil value)
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DaarMoo napisał:

radzę Ci zrezygnować z tej wersji. Nie jest zbyt stabilna. 

@DaarMoo trochę mi to herezją trąci :055:  Ale mniejsza z tym.

@WujekJar możesz też spróbować SGM Lost Soul Final. Graficznie chyba najładniejszy z SGM-ów i raczej bezproblemowy. Drażnią jedynie pewne niedoróbki, jak np. niemożność montażu niektórych celowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo właśnie pogrywam w Jenota dla przypomnienia, jak na razie 0 problemów. W LSF przeszedłem całą podstawową fabułę, problemy  zaczęły się dopiero w Prypeci, ale prawdopodobnie to ja coś namieszałem, bo stawiałem wtedy kilka modów. Poza tym przecież napisałem że ma niedoróbki.

Dobrego imienia SGM będę bronił jak niepodległości. No może nie wszystkich, bo niektóre dla mnie są przekombinowane. Ale za Jenotem stanę murem (do pierwszego wylotu :005: ).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.