Skocz do zawartości

Lost World Troops of Doom 3.0 + Patch 3.5.5


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie. Mam problem z pobraniem fixa do patcha 3.5.5. Na yandexie nic się nie dzieje po kliknięciu w download a na rapidzie w ogóle się nie otwiera. Pomocy.

I jeszcze jedno. Gdzie znaleźć zestaw narzędzi w tej wsch.bruździe?Mniej więcej.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2016 o 17:07, tybet64 napisał:

Panowie. Mam problem z pobraniem fixa do patcha 3.5.5. Na yandexie nic się nie dzieje po kliknięciu w download a na rapidzie w ogóle się nie otwiera. Pomocy.

I jeszcze jedno. Gdzie znaleźć zestaw narzędzi w tej wsch.bruździe?Mniej więcej.

Już jest wszystko OK.Pobrałem tą paczkę z kompletnym modem i jest wszystko w porządku.Narzędzia też znalazłem . Ale poradnik do moda niestety nie za bardzo pomaga.

Jeszce jedno pytanie. Gdzie ten ch....ny doktorek bo łażę po Bagnach i nie mogę dziada znaleźć.

Znalazłem doktorka ale zapomniałem gdzie był Jagger.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja rozpocząłem przygodę z tym modem i mam problem po pierwszym dniu, nie mam opcji zjedzenia (kiełbasy, konserwy) i ginę z głodu. Mogę wypić wódkę, napój albo przyjąć apteczkę jest opcja użyj, wyrzuć  - przy jedzeniu tylko wyrzuć. Może poinstalowałem fixy nie w tej kolejności albo nie umiem korzystać z jedzenia :(. Może jakiś pomysł co robię nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc - Tak racja z tym popsuciem, wróciłem do kilku zapisów wcześniej i jest opcja jedzenia, później info o skażeniu konserw i zepsuciu kiełbasy, ale nawet zakup nowego produktu u kupca nic nie daje -  po włożeniu do plecaka jest od razu zepsuty - cofnę się i pokombinuję z poziomem radiacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może ktoś grał niedawno w tego moda i pamięta, czy gaussa naprawia Kardan i pózniej jest jakiś sms o tym, że broń gotowa ? Ja nie mogłem się doczekać i następnego dnia kupiłem sprawny od Kardana (broń jest na zielono to chyba sprawna) ale po zakupie naboi jest jakiś komunikat po rosyjsku (chyba pusty magazynek ?) i nie można mimo przeładowania oddać strzału. Może trzeba jednak czekać na komunikat, że gauss naprawiony i otrzymuję go od Kardana gratis ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat jest tylko głosowy po rosyjsku, a naboje w opcji kup u Kardana (po dialogu potrzebuję amunicji do gaussa), ikonka jest normalnych naboi a nie tych "samoróbek". Na  kilku filmikach widzę, że do Czerwonego Lasu i  do Prypeci (przez podziemia) idą bez gaussa w inwentarzu. Ja  po wyjściu z podziemi dopiero zorientowałem się, że nie działa :(.  Cofnąłem się zapisami do samego kupna i od początku nie działał. Miałem poczekać jeden dzień na naprawę - może za szybko "pchnąłem" akcję - niby zegarowo minęło 24 godziny  (dlatego jak wróciłem i u Kardana był ten gauss w inwentarzu na zielono, to kupiłem). Jeszcze nie zaszedłem daleko w grze to mogę się wrócić do zapisów przed kupna - jeśli zrobiłem to za szybko i nie poczekałem np. na sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem :( w Czerwonym Lesie po przespaniu budzę się i jest ciemno - dzień zamienił się w noc (używałem jednego i drugiego śpiworu - tzn tego z baraku przy bramie również). Zmiana lokacji nic nie pomaga, jest ciemno w dzień. Czy to "pułapka" gry, czy coś u mnie się zepsuło. Może pomoc jak w opcjach zrobić dzień ? Limańsk po nocy raczej nie do przejścia, jeśli nie ma innej opcji to kupię u najemników noktowizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety próba gry podczas nocy w oczekiwaniu na świt na 3 lokacjach kończy się tym samym ok godz 3.30 wyrzuca mnie do pulpitu z logiem FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ....r. - shadow of chernobyl\gamedata\scripts\_g.script:582: attempt to index global 'oSnd' (a nil value)
 

może jakaś sugestia jak to obejść ??? tak dla formalności mam oryginalna grę w napędzie i tylko nieco zwiększony udźwig.

 

otworzyłem -g.script i w wierszu 582 jest     oSnd:play_no_feedback(oObj, sound_object.s2d, 0, vector(), 1.0) - co mi niestety nic nie mówi

 

Małe sprostowanie po przejrzeniu zapisów widzę, że noc zamiast dnia jest dlatego, że budzę się ok 3.40 w nocy niezależnie od lokalizacji i długości snu ustawionego w śpiworze (stąd było moje przeświadczenie, że jest dzień). A następnie wywala mnie z tym komunikatem jak wyżej - czyli nie ma znaczenia czy śpię czy nie gra kończy się ok 3.45 (Jupiter, Podziemia, Limańsk, Czerwony Las, Magazyny Woskowe - wszędzie tam wylatuję :(  ). Stało się tak po pobycie Czerwonym Lesie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Chciałem pobrać patcha 3.5.5 pl  lecz link nie działa , w paczce z mega nie da rady rozpakować ( 3.5.5 pl ) , winrar.  i 7zip. pokazują uszkodzone archiwum .

 Proszę o naprawę  linków (jeśli to możliwe) żeby można było pobrać tego patcha . Ostatnio jest dużo takich martwych linków , i klapa . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.