Skocz do zawartości
Yurek

Lost World Troops of Doom 3.0 fixed + patch 3.5.5

Rekomendowane odpowiedzi

Do Gaussa są dwa rodzaje amunicji - ta standardowa i ta którą wykonuje Kardan (lub inny NPC - już nie pamiętam). Nie każda pasuje do każdego rodzaju Gaussa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Komunikat jest tylko głosowy po rosyjsku, a naboje w opcji kup u Kardana (po dialogu potrzebuję amunicji do gaussa), ikonka jest normalnych naboi a nie tych "samoróbek". Na  kilku filmikach widzę, że do Czerwonego Lasu i  do Prypeci (przez podziemia) idą bez gaussa w inwentarzu. Ja  po wyjściu z podziemi dopiero zorientowałem się, że nie działa :(.  Cofnąłem się zapisami do samego kupna i od początku nie działał. Miałem poczekać jeden dzień na naprawę - może za szybko "pchnąłem" akcję - niby zegarowo minęło 24 godziny  (dlatego jak wróciłem i u Kardana był ten gauss w inwentarzu na zielono, to kupiłem). Jeszcze nie zaszedłem daleko w grze to mogę się wrócić do zapisów przed kupna - jeśli zrobiłem to za szybko i nie poczekałem np. na sms.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możliwe, że w modzie zastosowano pułapkę na niecierpliwych. Skoro miałeś czekać, to przeczekaj. Prześpij, może jakieś zadanie masz do zrobienia to zrób.

Bo to na odbiór gaussa i tak ci będzie wisiało w PDA. Chcesz mieć gaussa, pocierp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejny problem :( w Czerwonym Lesie po przespaniu budzę się i jest ciemno - dzień zamienił się w noc (używałem jednego i drugiego śpiworu - tzn tego z baraku przy bramie również). Zmiana lokacji nic nie pomaga, jest ciemno w dzień. Czy to "pułapka" gry, czy coś u mnie się zepsuło. Może pomoc jak w opcjach zrobić dzień ? Limańsk po nocy raczej nie do przejścia, jeśli nie ma innej opcji to kupię u najemników noktowizor.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety próba gry podczas nocy w oczekiwaniu na świt na 3 lokacjach kończy się tym samym ok godz 3.30 wyrzuca mnie do pulpitu z logiem FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ....r. - shadow of chernobyl\gamedata\scripts\_g.script:582: attempt to index global 'oSnd' (a nil value)

może jakaś sugestia jak to obejść ??? tak dla formalności mam oryginalna grę w napędzie i tylko nieco zwiększony udźwig.

otworzyłem -g.script i w wierszu 582 jest     oSnd:play_no_feedback(oObj, sound_object.s2d, 0, vector(), 1.0) - co mi niestety nic nie mówi

Małe sprostowanie po przejrzeniu zapisów widzę, że noc zamiast dnia jest dlatego, że budzę się ok 3.40 w nocy niezależnie od lokalizacji i długości snu ustawionego w śpiworze (stąd było moje przeświadczenie, że jest dzień). A następnie wywala mnie z tym komunikatem jak wyżej - czyli nie ma znaczenia czy śpię czy nie gra kończy się ok 3.45 (Jupiter, Podziemia, Limańsk, Czerwony Las, Magazyny Woskowe - wszędzie tam wylatuję :(  ). Stało się tak po pobycie Czerwonym Lesie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jest jakakolwiek możliwość kompatynilności zapisów Lost World Requital z Troops of Doom, czy to kompletnie oddzielne modyfikacje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No jak z dwóch różnych modów mogą  save-y być kompatybilne ;)

Inne quest, inna fabuła, inne mody użyte, inne tekstury itd itp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Burbon

Z opisu wynika, że ten mod to rozszerzenie Requitala bo niby dodano 15 questów we freeplayu czyli jak rozumiem podstawka gry jest taka sama fabularnie. Dodano nowe lokacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta