Jump to content
Yurek

Lost World Troops of Doom 3.0 fixed + patch 3.5.5

Recommended Posts

Z adaptacją do polonizacji patcha 3.6 jeszcze chwilkę poczekam, bo ciągle wychodzą do niego jakieś fixy.

Poczekam, aż sytuacja się jakoś wyklaruje Dołączona grafika

Jest to osobny mod na bazie LWR, czy do jego działania jest wymagana "podstawka" LWR?

Nie starsza podstawka nie jest kompatybilna...mod wymaga nowej podstawki LW-TOD 3.0 fixed.

Dziękuję, właśnie o to mi chodziło. Czy LW-TOD 3.0 jest "nową podstawką". W pierwszym poście nie dopatrzyłem się tego, dziękuję za krótką i wyjaśniającą odpowiedź. Już instaluję modzika. :) PS.: Swoją drogą, jeśli zapodajecie linki do ru trackera czy innej rasijskiej strony, to przydałoby się opisać pokrótce czy wymagana jest rejestracja, gdzie klyknąć itd. Nie każdy zna rosyjski i nie każdy ma chrome'a. :P EDIT: W folderze pobranego torrenta, mam również pliczek 7zipa o nazwie gamedata (16-10).7z a w nim gamedata/textures/wpn i takie oto pliczki: - scope_acog.dds - wpn_crosshair_g36.dds - wpn_crosshair_green.dds - wpn_crosshair_nato.dds - wpn_crosshair_rpg.dds - wpn_crosshair_sniper.dds - wpn_fn2000_new.dds Wgrywać je? Czy to patch 3.6 czy coś innego? W folderze znalazło się również coś o nazwie: - pak_gitarnyh_pesen.rar Rozumiem, że to jakieś nowe piosenki grane przy ogniskach? :)

Edited by k4rl1t0

Masz w opcjach sterowania przypisany klawisz do funkcji "Uruchom"? Jeśli nie to sobie jakiś przypisz, na przykład Z. Potem go naciśnij po wejściu do samochodu.

Witam ponownie mam taki blad w jantarze jak to naprawić?

Exp[b][/b]ression	: fatal error
Function	  : CScriptEngine::lua_error
File		  : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamescript_engine.cpp
Line		  : 73
Description   : <no exp[b][/b]ression>
Arguments	 : LUA error: ... shadow of chernobylgamedatascriptsxr_kamp.script:616: bad argument #1 to 'random' (interval is empty)

Autor naprawił ten błąd w fixie do patcha 3.5.5. Poprawka powinna być zawarta w polskiej wersji patcha 3.5.5, patrz pierwszy post w temacie. Przemyśl instalację moda, czy aby na pewno wszystko zainstalowałeś tak jak trzeba.

@Timan

Каталог Программы dynamic_patch_lwtod_2.0.exe

Скачать файл «dynamic_patch_lwtod_2.0.exe»

Dołączona grafika

504,98 Мб

Программы, exe

9 загрузок

sashok1970 загрузил 4 месяца назад

tu jest przycisk pod nim podany czas---> за 2 ч. 52 мин.

Dokładnie tak robiłem, na następnej stronie odlicza od 5 do 0 i pokazuje się następny przycisk i po jego naciśnięciu pokazuje się 404 not found

Edited by Timan

Wie ktoś może czy przejście z Prypeci do Generatorów dalej znajduję się w tym samym miejscu? Jestem tam gdzie na mapce jest pokazane miejsce, autobus blokuje drogę i dup... Jeśli ktoś zna odpowiedz to proszę o szybką bo nie wiem co mam zrobić :(