Skocz do zawartości

Lost World Troops of Doom 3.0 + Patch 3.5.5


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejność instalacji jest tutaj...

. S.T.A.L.K.E.R. 1.0006 PL

1. LW-TOD 3.0 fixed..obowiązkowo

2. Dynamic patch lwtod 2.0...jeżeli masz mocny komputer

3. Patch 3.5.5 (wersja PL)..obowiązkowo

6. Jeśli gracie na monitorze szerokokątnym należy wrzucić do folderu "gamedata" adaptację siatek celowników.

@smox słusznie napisał o podstawce i możliwych problemach. Obecnie grę można kupić za 20 zeta i uniknąć wielu komplikacji. Jeżeli jednak nie możesz tego zrobić to zacznij tak...

1...poszukaj sobie spolszczenia gry czyli plików db.9 i podmień w oryginalnej grze

2...patch 1.006 jest WW więc się zgodzi...i gra będzie po polsku..jednak to nie do końca to samo co polski oryginał

3...podstawowy błąd to kasowanie plików gry...tam są pliki gamedata.dbx to nie to samo co gamedata do której pakowane są mody.

3...jedynymi gamedata z którymi należy coś zrobić to te które pobierzesz z sieci jako mod (tutaj mod jest jako .exe, ale jeżeli wypakujesz go do dowolnego folderu to znajdziesz tam gamedata moda)

4...zanim zaczniesz składać jedna na drugą te właśnie gamedata ( 3 pozycje) należy uruchomić grę by utworzyła sobie swoje pliki zapisów, logów, user.tlx itd...to dzieje się automatycznie

5...można wyłączyć grę i zabrać się za montaż moda...powinieneś pobrać 3 elementy...Patch 3.55 PL,... Dynamiczne oświetlenie (jeżeli masz dobry PC) i... mod,

....wypakowaną gamedata moda przenieść do gry..ale jeżeli wcześniej grałeś w jakiś mod ( jest już w grze "stara" gamedata)...należy go najpierw usunąć (to właśnie jest wpis o usunięciu gamedata)..dalej nałożyć na to kolejną gamedata dla dynamicznego oświetlenia, a na to z kolei gamedata patch 3.5.5 PL...dostaliśmy torcik z trzech elementów (za każdym razem będzie zapytanie o potwierdzenie zmian..należy się zgodzić.)

6...Pozostaje uzupełnienie folderu ..BIN...tam wstawiasz wszystko to co jest dla bin w pobranych plikach (z wyjątkiem pliku .exe jeżeli taki jest)

7...Jeżeli dobrze złożyłeś mod uruchamiasz i zamiast podstawowej gry..będzie nowa

//

Prościej wyjaśnić nie potrafię...można stosować również bezpośrednio pliki .exe dla wszystkiego jeżeli są i wszystko powinno zrobić się automatycznie, ale osobiście używam wypakowanych elementów do budowy modów by uniknąć ewentualnych błędów typu podmiana rosyjskiego .exe gry jeżeli jest w pobranych plikach.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuję spolszczyć swojego stalkera, a jak to nie będzie działać to kupie wersje pl. A i jeszcze jedno, czyli jak nie zainstaluje patcha 3.5.5 na spolszczenie to ten mod nie będzie działać i z tego spolszczającego patcha należy wrzucić tylko bin i datebasę, resztę nie ruszać?

Edytowane przez Maliniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam parę rzeczy do napisania, które chyba nie powinny znaleźć się w tym modzie: 1.Nie widzę celów zadań, tylko w niektórych. Czy istnieje jakiś mod, aby dodać znaki celów, jak w podstawce? :geek: 2. Kiedy przechodzę z Prypeci do Radaru to umieram.(po wczytaniu natychmiast ginę) Poradzicie? A może jakiś trainer lub kod na nieśmiertelność mógłby pomóc? :ermm: 3. Wiecie może gdzie jest Maks? (takie zadanie w początkowym stadium gry) Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kondotier, zarażony Twoim uporem, poprosiłem Cię o zapisy. Dziś wgrałem LWTOD i korzystając z nich, odnalazłem te "niesczęsne" narzędzia. W rozmowie z Kardanem jest mowa o zaginionym Stalkerze na Wschodniej Bruździe (co widać na poniższych zrzutach ekranu) - tam postanowiłem rozpocząć poszukiwania. Zakończyły się one sukcesem :biggrin:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mapki wynika, że jest to baza śmigłowców. Byłem tam, jeszcze gdy czyściłem Wschodnią Bruzdę. Ale do tego budynku obok bramy, wejść nie mogłem, bo wszystkie możliwości blokowały anomalie. Może po powrocie z lokacji Jupiter jest inaczej i tam wszedłeś. Ale tym razem Twój upór przyniósł rozwiązania. Nasi następcy Ci będą wdzięczni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jeszcze dalej, niż na tych skreenach po lewej, bo z WO pamiętałem co jest w środku ( stał tam rusznikarz ). Ale tam dalej, już było "święty boże nie pomoże". Śruby nie pozostawiały złudzenia. A że, baza była pusta, nie przyszło mi do głowy zacząć jeszcze raz od nowa. Szkoda, że wywaliłem moda, bo bym zaczął jeszcze raz, tylko dla sprawdzenia. Ale szykuję miejsce na nowe mody i trzeba było coś wywalić. Padło na LWToD. Nie wiem dlaczego, ale w modach, anomalie się na mnie uwzięły. W bliźniaku tego moda ( w WO ), musiałem powtórzyć wejście na lokację Jupiter, aby się mi usunęły z jedynego przejścia ( schodki w piwnicy Jupitera, w drodze do do śmigłowca ) i na dojściu do windy. Ale to cały urok modów. A anomalia na Bagnach w PSz1, niemal złamała mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę po wyświetlaniu ekranu detektora, że wszedłeś tu z wyposażeniem z mojego ostatniego sava. Ja tam włażąc, takiego nie miałem. Może spawnowanie anomalii przy drugim wejściu jest trochę inne, bo mnie za tymi regałami jeszcze dopadły następne anomalie. Ale dla innych, następnych graczy, Twoje uwagi to cenna wskazówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Odpowiedź na pytanie o przejście na generatory masz w #81.

Ale zanim się do tego zastosujesz, sprawdź, czy przez przypadek nie jest to takie rozwiązanie jak w Lepper Area. Jak tylko z Limańska wejdziesz do Szpitala, nie idź do przodu, ale w lewo po tych zniszczonych schodach do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mody na bazie LWR mają największy klimat, muszę w końcu przejść tego LWTOD. 

Pamiętam że jak grałem w Requital to doszedłem do czerwonego lasu, miałem tam jakiegoś kwesta ale utknąłem i sobie darowałem. Ale tak jak mówi kondotier, ten mod ma sporo niejasności. Na przykład pierwsza lokacja - jest sporo przejść a tak naprawdę to nie wiadomo gdzie iść, źle pójdziesz, nie tam gdzie wymaga fabuła - dupa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Agraelem. świetny klimat lecz w dalszym ciągu nie mogę przejść na Generatory. Sposob ze schodami nie działa, owszem jest tam tp lecz spowrotem do Limańska.

Musíš to udělat stejně jako já v The Leper Area.V pliku actor.ltx je skok.Ten zvyš na asi 19 a přeskoč přes textury.Já jsem se tam dostal.Je tam PDA u mrtvolky hned zkraje,kde je kód laboratoře.V ní jsou nějaká dokumenty a když je najdeš otevře se Ti přechod na Černé jezero.Nemusíš zpět přes Limansk.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby jest Czechem i po czesku podpowiada Ci rozwiązanie problemu. Trzeba zwiększyć skok do 19, w pliku actor.ltx.,  i przeskoczyć przez tekstury. Na generatorach, znajdziesz trupa, a przy nim PDA z kodem do laboratorium. Są tam też łatwe do znalezienia dokumenty, po znalezieniu których otwiera się przejście na Czarne Jezioro, nie musisz iść przez Limańsk.

Od siebie dodam, że jak wleziesz na tekstury, może mulić. Ale przej do przodu i przejdziesz.

Jakbyś spokojnie przeczytał, to sam byś doszedł do treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.