Skocz do zawartości

Lost World Troops of Doom 3.0 + Patch 3.5.5


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

W soli trzeba było wejść od południa i można było wziąć dokumenty nie strzelając. Tu się nie dało więc poirytowany stwierdziłem że zrobię rozpierduchę robiąc frontalny atak i okazało się że na północnym posterunku nie ma nikogo :)

 

Misję rozpoczynamy w punkcie (0) wyrzucając jak najwięcej rupieci w wagoniku żołnierza, aby podczas skoków nie męczyć się zbytnio. Śpimy i czekamy do 22:35-40. O tej godzinie biegniemy do posterunku i w miejscu czerwonego krzyżyka, jeszcze przed krawężnikiem, kucamy i przechodzimy przez dziurę w płocie. Staramy się nie podejść za blisko do ściany budynku i czekamy aż żołnierz zacznie wchodzić do budynku nad (nr3). Wtedy, zanim pojawi się on w oknie budynku, kucając, ale podskokami(bo szybciej i jednocześnie cicho) omijając krzaki, sprawnie pokonujemy żółtą trasę zatrzymując się na chwilę w rogu [nr2] ponieważ ktoś schodzi tymi schodami i może nas usłuszeć nawet jeśli kucamy. Po 1-2 minutach patrzenia się w ścianę kontynuujemy trasę żółtą (w kuckach) od czarnego krzyżyka. Przeskakujemy przez okno i wchodzimy na najwyższe piętro budynku (w zasadzie to do budki na dachu) schodami po lewej. Czekamy tam do zmiany warty która ma się odbyć o 23:00 i monitorujemy schody czy nie widać już wrogich latarek; czy wszyscy zeszli. O 23:03 powinno być już czysto. O tej godzinie idziemy po nasze dokumenty. Wracamy przez okno i dzurę w płocie i po fioletowej strzałce bo wszędzie są patrole a tędy jest spokojnie. Kiedy wyjdziemy za płot zapewne nas zauważy strażnik z wieży i coś krzyknie, ale mamy już dokumenty więc..

post-3045-0-18475700-1376236363_thumb.jp

Edytowane przez pajak117
mały błąd, który dopiero teraz zauważyłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CStringTable::Load[error]File          : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamestring_table.cpp[error]Line          : 53[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus
Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomordenPL - otwórz jakimś edytorem tekstu plik fsgame.ltx ( w katalogu gry ) i znajdź linię pokazującą gdzie masz katalog user z zapisami gry. W nim znajdziesz kat. "logs", a w plik nim xray_user.log.

Otwórz go edytorem i na samym dole znajdziesz linię Fatal Error. Ją i to co pod nią skopiuj i w poście wklej do okienka "kod" wywoływanego <> nad okienkiem pisania posta.

 

A jeśli linię pokazującą miejsce zapisów z moda zmienisz na taką:

$app_data_root$ = true | false | user

to katalog "user" zostanie utworzony w katalogu gry, tam gdzie jest bin i gamedata.

Łatwe szukanie savów, logów i screenów.

Przed zmianą lini w pliku, zrób sobie jego kopię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wstawiłeś do Ramki "kod". Powinno wyglądać tak.

error]Expression    : fatal error[error]Function      : CStringTable::Load[error]File          : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamestring_table.cpp[error]Line          : 53[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus 

W takim układzie od razu wiadomo co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś nie tak z instalacją. Usuń gamedatę i zainstaluj moda na nowo.

Kolejność wstawiania masz w punkcie Instalacja moda na czerwono.

 

I masz tam  jeszcze patch 3.5.5 fix. Jego też wstawiasz.

Jeśli go nie wstawiałeś, przed usunięciem gamedata, zrób to i sprawdź czy mod ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na w/w błąd kolegi radziłbym sprawdzić plik localization.ltx [gamedataconfig] pod kątem poprawności wpisu, który dla polskiej wersji powinien wyglądać tak:

[string_table]language   = polfont_prefix   = _cent ;_west

Ponadto folder pol [gamedataconfigtext] powinien zawierać pliki, które zawarte są w localization.ltx. Jeśli będą rozbieżności - mod został źle zainstalowany.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W trakcie emisj taka niespodzianka.

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function      : CScriptEngine::lua_error[error]File          : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line          : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : LUA error: ...dow of chernobylgamedatascriptslwc_anomaly.script:830: table index is nil stack trace:
Edytowane przez patryk38832
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to do czerwonego lasu niema innej drogi jak właśnie przez ten tunel. Ja też grałem bez noktowizora, i było ciężko ale się udało znaleźć przejście. 

Najlepsze było to że grając za pierwszym razem trafiłem do Wschodniej Prypeci, praktycznie bez amunicji oraz medykamentów. Było naprawdę ciężko ale się udało pomóc jednemu z członków monolitu. Swoją drogą jak już będziecie tam to nie zapomnijcie zajrzeć do kryjówki w bloku, można się tam dostać poprzez drzewo ale nagroda wynagradza trud. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR[error]Expression : fatal error[error]Function : CScriptEngine::lua_error[error]File : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line : 73[error]Description : <no expression>[error]Arguments : LUA error: ...dow of chernobylgamedatascriptslwc_anomaly.script:830: table index is nilstack trace:
 
 
Tak sobie myśle że, jeśli nikt nie ma żadnego pomysłu na ten FATAL to może wyłączenie całkowicie emisj w tym modzie pozwoliło by mi ukończyc go.

Tylko pytanie czy można tego dokonac i jak?





@gucio46 W Wschodniej Prypeci warto też zajrzec do Przedszkola no i jeśli będziesz tam to warto przejśc do Prypeci i zabrac z pokoju chyba 206, notatnik dla Dziadka z Czerwonego Lasu. W Prypeci poza setkami mutaków jest tak jak w podstawce. Od Dziadka też dostaniesz zadanie na rozmowe z przywódcą najemników I by to wykonac trzeba zmienic w plikach wartośc na zero.Opis tego Masz w poście 123.U najemników będziesz mógł też kupic noktowizor.

Mnie zablokowała ta emisja i lipa a chciałbym go skończyc bo już sporo przeszedłem. Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.