Skocz do zawartości

Lost World Troops of Doom 3.0 + Patch 3.5.5


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak załatwisz wszystkie sprawy na Zatonie i Jupiterze, to  do podziemi Prypeci i tam wedle uznanie, albo do Prypeci Wschodniej i Prypeci, albo od razu do Czerwoneg Lasu. Z Czerwonego L. do Limańska i spowrotem do Czerwonego L. tutaj idziesz na Bagna, i już tylko krok do Kordonu. Jak wylądujesz na Bagnach w wagonie, to  zerknij pod niego, mały prezęcik.  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Warto przeszukać pustkowia i Martwy Bór. Nagrodą jest masa fantów , Karabin Mosina, rzadki artefakt i kombinezon.

 

PS czy ja tylko tak mam czy nie ma wejścia do bunkra na mózgozwęglaczu :/

 

No no , zmienili miejsce wejścia i śmiesznie wyszło, człapiąc się i burcząc pod nosem skręciłem tam w celu sprawdzenia czy nie ma czegoś ciekawego.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Okej, by przykuć uwagę, nowy post.

Ogólnie gram tylko z zwiększeniem udźwigu- tutejsze plecaki i skrzynki są dla mnie za małe.

By przejść poziom Szpitala, wystarczy zmienić skok z 8 na 20. Trzeba uważać bo ranimy się skokiem, ale na 100 skoku giniemy miażdżąc się o sufit.

 

Idziemy w dostępnej standardowo części szpitala do końca i w lewo- po schodach do dziury w suficie. Skaczemy przez nią, przenosimy się znowu do schodów z dziurą. Skaczemy ponownie, tym razem nas nie przeniesie.

 

Następnie skaczemy na to przejście między balkonami z dziurą, skaczemy POZA szpital. Na ziemię dookoła. Droga wolna, wystarczy przejść lub uważając na zdrowie przeskakać do końca. Zapisujcie czasami bo mi zdarzyło się dwa-trzy razy utknąć w zbugowanych częściach mapy- jedna to niewidzialny pokój z rozetą który się pojawia nad końcem szpitala. Z daleka wygląda zdradliwie nieścianowo- jak do niego wskoczymy okazuje się odwrotnie.

 

Mam nadzieję na Kozaka za tą poradę.

 

Ciekawe, moja wersja gry coraz bardziej się rozpada- mam bug na bugu , od kiedy mi z pewnego powodu gra scrashowała. Ostatnio nie mogę wchodzić na Jantar bo gra mi wywala, a do podziemi właziłem 4 razy bo 3 pierwsze próby kończyły się zbugowanym widzeniem a la wszystko na wszystkim.

 

 

Lol po powrocie do Baru zostałem zaatakowany przez obsadę Powinności. Ciężko było ale wygralem, co ciekawe nie mam pojęcia czemu nagle byli wrodzy...

Edytowane przez Hrothgar
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na jantarze przy pomiarach mam buga i wywala z takim logiem:  

FATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CScriptEngine::lua_error[error]File          : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line          : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : LUA error: ... shadow of chernobylgamedatascriptsxr_kamp.script:616: bad argument #1 to 'random' (interval is empty)stack trace:
niby patch 3.5.5 usuwał problem na jantarze, mimo że mam patch 3.5.5 dalej mam taki bug.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.