Jump to content

Lost World Troops of Doom 3.0 + Patch 3.5.5

Yurek
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
jestem juz w Zatonie i zblizajac sie do skadowska na 150 merow mam wylot na pulpit z takim bledem  :confused: 

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CRender::texture_load
[error]File          : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrRenderTexture.cpp
[error]Line          : 295
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find texture 'wpnupgradesammo_762õ54'

• 2 weeks later...

Trzy pytania:

1. W Sarkofagu w jednym z pomieszczeń chodzi sobie grupka 8 Kontrolerów. Umieram jak się tylko do nich zbliżę. Tak ma być? W ogóle spawn mutantów w tym modzie przechodzi czasem ludzkie pojęcie. EDIT: Przebiłem się. Istny potop kontrolerów, snorków i burerów.

2. Gdzie znaleźć/kupić noktowizor?

3. Czy z elektrowni jest jakieś wyjście? Jestem we freeplay'u, skończyłem fabułę Cienia Czarnobyla i chciałbym wykonać pozostałe questy, które mam w PDA.

Edited by Viper46820

W sarkofagu byłem raz i ciężko było się dostać. Pobiegłem tam tylko wykonać quest z odnalezieniem Lebiediewa i nigdy tam nie wracałem. Noktowizor ja kupiłem u najemników w Limańsku. Z elektrowni bodajże jak wyjdziesz z bunkra sterowania monolitem, na CEA2 idź w lewo do bramy i tam chyba było przejście na CEA1. Stamtąd do prypeci lub generatory.

• Dodatnia 1

Dziękuję za odpowiedź, poleciał punkcik :) Mam jeszcze pytanie bardziej techniczne - jak zmienić zasięg widzenia w tunelu pod Prypecią? Ja rozumiem, że klimat, że utrudnienie, że Zona, ale moim zdaniem jest to na dłuższą metę irytujące i chciałbym zwiększyć sobie pole widzenia o te kilka metrów... Odpowiada za to jakiś skrypt czy cuś?

EDIT:

Znalazłem sposób na ciemnicę w tym tunelu!

Wchodzimy do gamedata/config/weathers i otwieramy plik weather_indoor.ltx. W tym pliku szukamy sekcji:

[weather_undermetro_01]flares			=sky_texture		=	skysky_5_cubesky_rotation	=	0sky_color		=	0.0, 0.0, 0.0clouds_texture	=	skysky_oblakaclouds_color	=	0.001, 0.001, 0.001, 0.001, 0.001far_plane		=	400fog_distance	=	8fog_color		=	0.0000,	0.0000,	0.0000fog_density		=	0.9rain_density	=	0.0rain_color		=	1.0,	1.0,	1.0thunderbolt		=bolt_period		=	3.fbolt_duration	=	0.25fwind_velocity	=	0.0wind_direction	=	0.0ambient		=	0.005, 0.005, 0.002lmap_color		=	1.0,	1.0,	1.0hemi_color		=	0.001	0.001	0.001, 0.001sun_color		=	0.0, 0.0, 0.0sun_dir		=	-24, 290env_ambient		=	ambient_env_metroground[weather_undermetro_02]flares			=sky_texture		=	skysky_9_cubesky_rotation	=	0sky_color		=	0.0, 0.0, 0.0clouds_texture	=	skysky_oblakaclouds_color	=	0.001, 0.001, 0.001, 0.001, 0.001far_plane		=	400fog_distance	=	8fog_color		=	0.0000,	0.0000,	0.0000fog_density		=	0.9rain_density	=	0.0rain_color		=	1.0,	1.0,	1.0thunderbolt		=bolt_period		=	3.fbolt_duration	=	0.25fwind_velocity	=	0.0wind_direction	=	0.0ambient		=	0.005, 0.005, 0.002lmap_color		=	1.0,	1.0,	1.0hemi_color		=	0.001	0.001	0.001, 0.001sun_color		=	0.0, 0.0, 0.0sun_dir		=	-24, 290env_ambient		=	ambient_env_metroground

W obu sekcjach szukamy linijki fog_distance zmieniamy wartość 8 na dowolną, np. 40

Efekt:

Dołączona grafika

W ten sposób pozbyliśmy się absolutnej ciemności  :D

Edited by Viper46820
  • Dodatnia 1

• 4 months later...

Brix już zgłaszam problem portalsowi, mam nadzieję że patch zostanie dodany najpóźniej do jutra.

Do wszystkich:

Jeśli widzicie jakiś nie działający odnośnik z tekstem "index.htm" a w linku jest www.pobieralnia.stalkerteam.pl zgłaszajcie go do mnie albo portalsa.

• 2 weeks later...
  • 11 months later...

Dziękuję ślicznie

PS:

Początek gry. Walizkę biore od Bormana i przenosi nas do centralnej siedziby. Gdy podchodzę to jakiegoś stalkera wywala to:

FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...of chernobyl lwod\gamedata\scripts\loan_money.script:218: attempt to index local 'cLoaner' (a nil value)

stack trace:

• 6 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Panowie. Mam problem z pobraniem fixa do patcha 3.5.5. Na yandexie nic się nie dzieje po kliknięciu w download a na rapidzie w ogóle się nie otwiera. Pomocy.

I jeszcze jedno. Gdzie znaleźć zestaw narzędzi w tej wsch.bruździe?Mniej więcej.

Edited by tybet64

Dnia 8.07.2016 o 17:07, tybet64 napisał:

Panowie. Mam problem z pobraniem fixa do patcha 3.5.5. Na yandexie nic się nie dzieje po kliknięciu w download a na rapidzie w ogóle się nie otwiera. Pomocy.

I jeszcze jedno. Gdzie znaleźć zestaw narzędzi w tej wsch.bruździe?Mniej więcej.

Już jest wszystko OK.Pobrałem tą paczkę z kompletnym modem i jest wszystko w porządku.Narzędzia też znalazłem . Ale poradnik do moda niestety nie za bardzo pomaga.

Jeszce jedno pytanie. Gdzie ten ch....ny doktorek bo łażę po Bagnach i nie mogę dziada znaleźć.

Znalazłem doktorka ale zapomniałem gdzie był Jagger.

Edited by tybet64

• 4 months later...

Ja rozpocząłem przygodę z tym modem i mam problem po pierwszym dniu, nie mam opcji zjedzenia (kiełbasy, konserwy) i ginę z głodu. Mogę wypić wódkę, napój albo przyjąć apteczkę jest opcja użyj, wyrzuć  - przy jedzeniu tylko wyrzuć. Może poinstalowałem fixy nie w tej kolejności albo nie umiem korzystać z jedzenia :(. Może jakiś pomysł co robię nie tak.

Dziękuję za pomoc - Tak racja z tym popsuciem, wróciłem do kilku zapisów wcześniej i jest opcja jedzenia, później info o skażeniu konserw i zepsuciu kiełbasy, ale nawet zakup nowego produktu u kupca nic nie daje -  po włożeniu do plecaka jest od razu zepsuty - cofnę się i pokombinuję z poziomem radiacji .

• 3 weeks later...

Może ktoś grał niedawno w tego moda i pamięta, czy gaussa naprawia Kardan i pózniej jest jakiś sms o tym, że broń gotowa ? Ja nie mogłem się doczekać i następnego dnia kupiłem sprawny od Kardana (broń jest na zielono to chyba sprawna) ale po zakupie naboi jest jakiś komunikat po rosyjsku (chyba pusty magazynek ?) i nie można mimo przeładowania oddać strzału. Może trzeba jednak czekać na komunikat, że gauss naprawiony i otrzymuję go od Kardana gratis ??

• Agrael featured this topic