Skocz do zawartości

Fabularna kontynuacja Czystego Nieba


Rekomendowane odpowiedzi

Prośba do @czernobyl10. Proszę o dopisanie w temacie moda, że po powrocie na bagna, nie próbować prowadzić rozmowy z Lebiediewem, ponieważ rozmowa nie ma kontynuacji i grę trzeba zakańczać alt+ctrl+delete. Tą rozmowę można przeprowadzić po przejściu opuszczanego mostu do Limańska

Na tą chwilę nie potrafię tego naprawić, wiąże się to z podstawką i taki sposób jest teraz najlepszy.

To kieruję pytanie do @czernobyl10. Czy ten patch 1.8.5.7, co podawałeś w opisie moda, może powodować kłopoty w grze i co on zmienia?

Pytanie do @cichego. Na czym oparłeś swoje spostrzeżenia co do patcha 1.8.5.7, że coś z nim nie tak. Jeśli był to brak widoczności broni, to może po powtórnym wczytaniu, jak w przypadku patcha 1.8.4.7, broń pojawiała się po wczytaniu zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście 28 tego tematu, pisałem o problemie w rozmowie z Lebiediewem na Bagnach. Ni należy z nim rozmawiać tylko wtedy, gdy z jakiegoś powodu (np. z ciekawości), powrócimy na bagna i on tam jeszcze jest. Nie będzie go na bagnach, jak przejdziemy opuszczony most do Limańska. Tam jest ta rozmowa i można ją kontynuować. Tak, że proszę o zamianę w temacie moda: "Prawdopodobnie ta rozmowa może odbyć się tylko we freeplay." na "Tą rozmowę można przeprowadzić po przejściu opuszczanego mostu do Limańska."

Sam możesz edytować swoje posty, a tu zmieniłem. LD

@LD, to że mogę edytować swoje posty już od dawna wiem. :biggrin: Chodziło mi w poście tematu moda (napisałem to, ale może nie sprecyzowałem, u kogo to zrobić) kolegi @czernobyla10 i widzę, że jest zmieniony. U siebie sam bym to mógł zrobić, a u kogoś ni hu hu. Dzięki za poprawienie.

Mam na razie jedną literówkę, ale słaby może ze mnie łowca takowych kwiatków, więc poczekam, może ktoś zagra i rzuci kilkoma literówkami lub cięższym kalibrem.

Napisałeś, że w poście 28 i to mnie skłoniło do stwierdzenia, że o ten post chodzi. Mi korona z głowy nie spadła jak to zrobiłem, a sprawa się wyjaśniła i dobrze. Jesteśmy od tego żeby pomagać. LD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi na moim kompie karta graficzna nvidia ge frce gt 430 1 gb procek intel core i 5 4 x 3 ghz ram 6gb 1333mhz płyta gigabyte Na statyku wszystko na full u 1920.1080 powinno pójść.

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koksar, daj mu ustawienia domyślne, zobaczysz wtedy, co poobniżał komp, potem tylko lekko podnieś parametry. CS ma to do siebie, że ma duże wymagania. Mam podobny komp, tylko mniej ram, ale nie latam na pełnych ustawieniach, gdyż są przycinki przy pojawianiu się większej ilości postaci w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co ja mam a gram na pełnych parametrch. U Ciebie powinno dodatkowo robić masaż stóp i śpiewać :biggrin: .

No niezupełnie :no: Procek ma Kolega Koksar teoretycznie lepszy (piszę teoretycznie, bo Twój do gier nadaje się równie dobrze), natomiast Ty masz o niebo lepszą kartę grafiki, tak że on może na wysokich ustawieniach nie mieć tego masażu stóp i wokalu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1680/1050 i pełna dynamika. No dobra z tym śpiewem przesadziłem, ale może chociaż masaż... :tongue:

na takich settingach mam 10.15 fps.

Nie dlugo powinienem mieć gtx 560 ti 2gb.

Edytowane przez Koksar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metek58 i @Smox, nie czepiam się ani nie z głaszam reklamacji(wielkie dzięki za tłumaczenie :thumbsup: ) ale w tym modzie jest spawner mod którego nie przetłumaczyliście. Jak wgrasz samego moda i uruchomisz(spawner) jest OK jak ze spolszczeniem kończy się zawsze wylotem do pulpitu(jak chcecie to sprawdźcie-podczas gry Esc i F1). Zrobicie coś z tym czy zostawicie tak jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże rozwikłać ten problem, co zgłosił to @"Mnich" i ja próbowałem zastosować ten spawner i kicha. Może nie należy go stosować w tej polonizacji, nie wiem, jestem za krótki.

Wywala z takim logiem:

FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression : fatal error
[error]Function	 : CScriptEngine::lua_error
[error]File		 : E:priquelsourcesenginexrServerEntitiesscript_engine.cpp
[error]Line		 : 180
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : LUA error: ...t.a.l.k.e.r. - clear skygamedatascriptsgod.script:38: attempt to index global 'ui_cheat_dialog' (a nil value)

Proszę o jakąś pomoc lub wyjaśnienie, czy należy korzystać w tym modzie ze spawnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metek58 za "krótki" to ja jestem. Ty już masz wiele osiągnięć i oby tak dalej ale do rzeczy gdzieś na forum czytałem że @Yurek miał styczność ze spawnerem do jakiegoś moda więc prawdopodobnie pytanie Twoje i moje jest przedewszystkim skierowane do niego oczywiście nie wykluczając nikogo który orientuje się o co chodzi. / @Smox pobrałem i potwierdzam wszystko jest OK :thumbsup:

Edytowane przez "Mnich"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę co się dzieje z tym spawnerem.

Edit:

Faktycznie był błąd w - ui_cheat_dialog.script i plik - ui_mm_cheat_dlg.xml jakoś nam umknął. Poprawiłem to i podaję link do patcha - http://www.sendspace...c2e05946eae4e01

Spawner działa po naciśnięciu - Esc i F1

Edytowane przez smox
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Planuję zrobić patch broni do tego moda ( W miarę czasu będę dodawał nowe bronie, ze względów na edukacje :P )

Jak na razie jest mosin nagant ( Nie bijcie mnie za opis broni, nie umiem tłumaczyć ( chodzi tu o ó,ą itp.) )

Można ją kupić na bagnach bądź zdobyć w Czerwonym Lesie od stalkerów

Można pobrać :

http://www5.zippysha...38797/file.html

Nowa gra nie wymagana ( Gra od save się uruchomi ) bądź ja nie testowałem od wczytanej gry także.... nie ma pewności

Planuję jako 2 broń dodać ppsh lub rewolwer

Swoje osiągnięcia lub new dodaną broń będę wstawiał w tym temacie

Jeżeli jest jakiś błąd to napiszcie, być może uda mi się naprawić

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dodałem new broń ( rewolwer ) + naprawiłem 2 błędy ( 1. nie dało się kupić mosina 2.ulepszanie )

Oby dwie bronie można ulepszyć na Bagnach ( ja próbowałem tylko tu :wink:, w kordonie też powinno się dać )

Rewolwer znajdziecie od Stalkerów w Kordonie, a ammo u Sidora ( mogę dodać ammo npc jak chcecie )

Link:

http://www39.zippysh...10813/file.html

@edit

Kolejna wersja :ohmy:

Dodani PPSH 41 ( możliwość kupienia na bagnach lub zdobycia w Dolinie Mroku.)

Poprawiono błąd ( dostawało się wszystkie nowe bronie na początku. )

Link:

http://www27.zippysh...34845/file.html

Zgłaszajcie każde możliwe błędy.

Jak na razie brak opisów broni ( smox pisał że pomoże więc liczę że dokona poprawek po minie :D, po skończeniu prac. )

@edit

Jutro postaram się wrzucić fix ( fix moda powodujący wyjście na wysypisku i naprawę ikonki ppsh )

+ Dodam Bizona i naprawię zdobywanie nowej broni by było to sprawniejsze, oraz drop new ammo

Mam jeszcze pytanie do was i do moderatorów

Czy bronie z tej strony http://www.amk-team....?showtopic=8297

działają również w Czystym Niebie

Informuję że dodam to jak nazbieram trochę reszty bo tak to mi się nie opłaca wstawiać co 5 sek :tongue:

Edytowane przez qwert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Gdy wykonałem już starą fabułę to zacząłem robić nową i przy wykonaniu zadania u sidora na odniesienie laptopa i PDA, podążam na bagna do Lebiediewa.

No i podczas wczytywania wywala bagien wywala mnie z takim błędem

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression : assertion failed
[error]Function : CCustomZone::CalcDistanceTo
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrGame\CustomZone.cpp
[error]Line : 1441
[error]Description : nearest_s

Próbowałem znaleźć przyczynę, ale po raz pierwszy spotykam się z tym błędem

Więc zwracam się z prośbą do was

Jak to jakoś naprawić lub co to powoduję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie jako powód takiego błędu wskazują kiepską kartę graficzną, ewentualnie problem tkwi w shaderach. Jeśli w gamedacie moda jest folder shaders to go usuń. Albo poeksperymentuj z ustawieniami graficznymi. Albo sprawdź czy masz dobre sterowniki do twojej karty graficznej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.