Skocz do zawartości

Fabularna kontynuacja Czystego Nieba


Rekomendowane odpowiedzi

Moja karta graficzna: http://www.benchmark...T_430-3414.html

shaders usunąłem + nawet shaders_xrlc.xr i shaders.xr

grafikę zmieniałem oświetlenie i rozdzielczość, ale to nic nie poskutkowało

@edit

Wyszedł mój Addons_do_CS_R_PL ( v 0.7 )

Dodaje on 6 nowych broni i 1 nową paczkę naboi ( możliwość kupienia/zdobycia/ulepszenia )

Naprawia wyświetlanie broni, error na Wysypisku ( u mnie występował ) + drobne poprawki

Poprawia detektory

Handel z wszystkimi NPC

Link: http://www5.zippysha...79690/file.html

Dodatek jest w trakcie rozwoju

W kolejnej części planuję dodać nowe kombinezony bronie ( może jakieś zadania ) oraz poprawić resztę błędów

Mam jeszcze prośbę by dodać ten dodatek do 1 postu i by @smox sprawdził literówki :smile:

Edytowane przez qwert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko teraz nie mam czasu dopiero za 2 dni oki ? ile dałeś za kompa ja 2399. Ja mam Oświetlenie statyczne i wszystkie suwaki na full i 1920;1080 i jakoś mam 44-50 fps.

Edytowane przez Koksar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem w dziedzinie komputerów (tu @malakas może się wypowiedzieć co do Waszych kompów), ale takie kupowanie tzw. "gotowców w jakichś hiper sklepach, jest według mnie błędem. Składany jest wedle uznania dystrybutora, a przeważnie wkłada się tam już mało chodliwe podzespoły. Też byłem o krok od kupna pierwszego kompa w hipermarkecie i to dosłownie, już szedłem do ekspedienta, by zrealizować kupno, ale tknęła mnie myśl, by zadzwonić do kolegi, który coś już wiedział o kompach, że nabywam w hiper kompa. Usłyszałem w słuchawce - "Nie rób tego!" Pojechaliśmy do komputerowego sklepu i tam nabyłem kompa z odpowiednimi podzespołami. Piszę to ku przestrodze innym, by sprzęt komputerowy nabywać w odpowiednich ku temu sklepach, gdzie doradztwo jest kompetentne, a w takich hiper nie zawsze. W Waszym przypadku może nie być tak źle, ale kto da gwarancję, czy tam dopasowano wszystko jak trzeba? Żeby się dowiedzieć, czy macie dobrze poskładane firmowo kompy, zanieść do dobrego serwisu komputerowego i tam zapytać, czy w kompie są dobrze dopasowane podzespoły. Jeśli od biedy tak, to dajemy spokój, a jeśli nie, to jak mamy kasę, wymieniamy najsłabszą część na odpowiednią i komp zacznie nam lepiej śmigać. To tylko taka rada.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dzięki :)

Przy samym włączeniu na binie od moda wyskakiwał błąd że nie może znaleźć jakiegoś czegoś tam co miało w nazwie pełno tych symboli (@), a jak przeniosłem z oryginalnego bina plik xrEngine do bina od moda to jest bugtrap z takim logiem :(

FATAL ERROR [error]Expression    : I[error]Function      : CInifile::Load[error]File          : E:priquelsourcesenginexrCoreXr_ini.cpp[error]Line          : 221[error]Description   : Can't find include file:[error]Arguments     : upgradesw_protecta_up.ltx stack trace:
Edytowane przez User_Name
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Diegtiariow zmienił(a) tytuł na Fabularna kontynuacja Czystego Nieba

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.