Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://superstalkker.ucoz.ru/forum/40-100-1 Tu w 3 poście, pod spoilerem są odnośniki, do wideo z gry. Można co nieco podpatrzeć.

No faktycznie jest kilka ciekawostek w modzie. W czasie rozmowy kiedy chcę uzyskać informację, a adresat ma obiekcje, mogę go zabić lub nastraszyć, coś za takie działanie otrzymuję (na scrinach). Klawiszem TAB uruchamiam konsolę (płatną). Teleport działa, sprawdziłem.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku przecież oni mają i tak bardzo dużo roboty z tłumaczeniem modów, pisali przecież że dużo tekstu mają do przetłumaczenia. A ty nie dość że walisz post za postem, które zresztą i tak niewiele wnoszą do każdego wątku to jeszcze chcesz aby tłumaczyli wszystkie mody warte uwagi. Mało masz przetłumaczonych ? Nie rozumiem takich ludzi jak ty .. 1863 posty i może z 200 coś wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdyby nie dociekliwość i cierpliwość w poszukiwaniach @Czernobyla10 nie mielibyśmy wielu z tych Perełek na których śmigamy i poprawek do nich. Sugestia o tłumaczenie mogła by pojawiać się częściej, bo każdy ma jakiegoś faworyta. Każdemu podoba się coś innego.

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dodam od siebie, że zostałem "kopnięty" zaszczytem w postaci takiej, że w/w mod korzysta z mojego moda "Frosty Wind SoC" :teehee:

A co do tematu... Czy ktoś już grał dłużej w tego moda o może Nas zaszczycić mini-recenzją?

Czy ktoś może upnąć z tego moda kilka plików, mianowicie:

\gamedata\config\gameplay\dialogs_escape.xml

\gamedata\config\gameplay\info_l01escape.xml

\gamedata\config\gameplay\tasks_escape.xml

\gamedata\config\gameplay\storyline_info_escape.xml

\gamedata\config\gameplay\character_desc_escape.xml

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zainstalować 2.3 Black Edition na polskiej podstawce:

0. Plik gamedata.dbf przenosimy z katalogu Ограничение рюкзакаЕсть+бонус do kat. o nazwie bez cyrylicy np.1

1. Ściągamy program (dostępny na forum: http://stalkerteam.p...rozpakowywanie/ post 28 dzięki Raven) :

http://www.sendspace...a1051fb6b0bc495 .

2.Odpalamy jeden z 2 programów znajdujących się w paczce: STALKER_Data_Unpacker_RU

3. Kolejno rozpakowujemy pliki moda gamedta.dbg i gamedata.gbh oraz fix na monitory gamedata.dbi i odpowiadający nam plik na udźwig gamedata.dbf. Każdy plik wypakowujemy do oddzielnego folderu.

4. scalamy powstałe foldery w katalog gamedata (kopiujemy zawartość 4 powyższych do jednego)

5. Nakładamy patch z postu 45

6. W localization.ltx zmieniamy:


[string_table]
language = pol
font_prefix = ;_cent ;_west

na taką postać

7. W katalogu text kopiujemy katalog rus i przemianowujemy kopię na pol

8. Zmiana w fsgame.ltx


$game_data$	 = true|		 true| $fs_root$| gamedata

na taką postać

No i gramy. Działa.

Oczywiście nie zapominamy o podmianie w bin i wklejeniu user.ltx.

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokonaniu zmian niezbędnych do gry na podstawce PL pakujemy zgodnie z tutorialem podanym przez @Kobala: http://stalkerteam.pl/topic/972-tutorial-pliki-dbx-pakowanie-i-rozpakowywanie/ post nr. 1. Wystarczy jeden plik o nazwie gamedata.dbh . Działa - przetestowałem. Miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało nas jest (tłumaczy) i wszystkich modów nie jesteśmy w stanie spolszczyć. Jednak ten mod, wcześniej lub później zostanie spolszczony. Może ktoś chciałby spróbować swoich sił jako tłumacz? Mam takie pytanie - czy można zmienić kolor celownika? W tym modzie mamy zimę, więc celownik jest czerwony i nie wiadomo kto jest wrogiem, a kto nie. Mam problem w Barze, bo muszę czekać jak dany osobnik zacznie do mnie strzelać. Dobrze by było zmienić kolor np. na zielony lub niebieski, a po najechaniu na wroga, by zmieniał kolor na czerwony. Da się tak zrobić?

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.