Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest zielony: http://www.sendspace...c516ce8c038940c . Ale na stronie http://www.amk-team....opic=12011&st=0 w zakładce do Natute Winter 2.0 jest zakładka dopełnienia i addony i tam kolejna zakładka kolory celownika. Można sobie wybrać. W wersji 2.3 Sidor przed wysłaniem nas do Baru odznacza zabójców na czerwono.

Zakładka 2.0 jest w stare wersje.

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Jeżeli do danej broni są magazynki, to trzeba je ładować, wkładając magazynek do slotu na artefakty. Ja nie używam broni o kalibrze 9x18 i 9x19. W pierwszym slocie mam śrutówkę i dlatego mam więcej magazynków do drugiej broni.

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności @smox, jakbyśmy się przymierzali do polonizacji, podaj mi linki, które mam pobrać z tego tematu, bo jest jakby dwie wersje moda, a chciałbym mieć te same pliki co Ty, @smox. Ogólnie mod ma nietypowy wygląd i zapewne odmieni monotonie zielonych modów, choć przyznam i tak zbliżamy się do zimy, to da w tyłek, że zachce się znów zagrać w "cieplejszego" moda. Szkoda, że nie prowadzą działań w tropikach, w zimie by oko napawało ciepłem. Żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje nas mod - Nature_Winter_v2.3_Black_Edition. W poście 46 @cichy świetnie opisał sposób instalacji.

Pobieramy mod, user.ltx, fix do moda NW 2.3 BE (post 45) i opcjonalnie - fix do monitorów panoramicznych.

Ktoś powinien zrobić porządek w pierwszym poście.

Żart? Tak wygląda amunicja 9x19 z wierzy na Wysypisku.

Dołączona grafika

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje, ale tego pliku dbf nie mogę wypakować tym unpakerem.rus. Pliki dbg i dbh wypakowały się cacy, a tego ni hu hu nie mogę. Czy muszą być? Jeśli tak, to kto ma wypakowane, jak może, to proszę dać na hosting i podać link, bo coś tu u mnie szwankuje, albo coś źle robię. Oba pliki textures wkleiłem jeden na drugi w stworzonym pliku gamedata - tak ma być? I do tego wkleić (jak ktoś podeśle) wypakowany dbf. Wielkość ściągniętego archiwum to 787 081KB, podaję jak widać to archiwum - czy tyle ma być? Dobrze by było podawać w temacie moda, wielkość archiwum po ściągnięciu, bo z jakichś przyczyn, może całość nie napłynąć do nas i powstają problemy. Dodam, że przy próbie wypakowania dbf-u, wyskakuje takie cudo: Exception EInOutError in modules STALKER.data_unpacker_RU.exe at 00009848. I/O error 123.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx, mam totalcomander, ale nic nie wiem o wtyczce. Daj namiar na tą wtyczkę. @cichy, przekopiowałem do obok folderu, może to gdzieś dalej trzeba zrobić folder? Czy w tym folderze jest między innymi plik text, bo go nie mam w wypakowanych plikach. // Dzięki. Wypakowane wkleić do folderu z Totalem, czy trzeba coś innego wykombinować? Jeżeli trzeba wkleić, to plugins i stalker jak to rozumiem.

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wypakowane wkleić do folderu z Totalem, czy trzeba coś innego wykombinować? Jeżeli trzeba wkleić, to plugins i stalker jak to rozumiem.

Dodawanie wtyczki: Uruchom TotalCommander Dołączona grafika Konfiguracja Dołączona grafika Opcje Dołączona grafika Wtyczki Dołączona grafika Znajdź "Wtyczka pakera" Dołączona grafika Konfiguruj Dołączona grafika Na n\samej górze masz "Wszystkie pliki z rozszerzeniem (zakończone na)" wpisz "db" Dołączona grafika Nowy Dołączona grafika"stalker.wcx"

//

@ Metek58: Tak bez tych cudzysłowu :happy:

Niestety pliku all.spawn nie wypakowuje :dry: A wielka szkoda....

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przywrócenie mnie do przytomności, bo jak człowiekowi coś od razu nie wyjdzie, to szuka dziury w całym. @cichy, wyciągnąłem plik, ale nie z folderu z cyrylicą, tylko w nim zrobiłem folder (zaćmienie nocne) i za chusteczkę nie szło. Twój monit i powtórne przeczytanie porad, sprowadziło mnie na ziemlu. Gra odpala lux i nawet na full detalach śmigo, to rokuje na stabilny mod. Jeśli @smox nie zmieni zdania, to niebawem będzie polonizowany, bo już paluchy pomału zaczynają świerzbić, by popykać w ojczystym języku. Dzięki @Junx, nakierowanie jak dla sześciolatka, skuteczne. :biggrin: Sądzę, że ten db dopisek, wpisuję się do opcji bez cudzysłowia, czy tak? Czy można dopisać np. taki typ plików jak all.spawn? Do jakiej grupy all.spawn należy, bo tamte miały db?

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę.Dostałem zadanie od Sidorowicza,aby znaleźć w Barze schron i przynieść mu jego zawartość.Po opróżnieniu schowka w PDA nie zaznacza mi się jego wykonanie.Czy jest na to rada.

Dobrze by było, gdybyś zrobił screena tej rozmowy z Sidorem o tym schronie. Być może, jest tu mowa o schowku. Potrzebny jednak screen, nie tylko do namierzenia tego "schronu", ale do ewentualnego poprawienia nazwy miejsca ukrycia tej zawartości.

//

Jeżeli odpowiadamy na ostatni post nie cytujemy poprzedniej wypowiedzi ponieważ jest to logiczny ciąg tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam problem na terytorium MW, Radaru i Prypeci. Bez przerwy częste wyloty z logiem:

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: fatal error
[error]Function	 : CInifile::r_section
[error]File		 : E:stalkerpatch_1_0004xrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		 : 342
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments     : Can't open section 'soul_zombie_s

FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression    : fatal error
[error]Function	 : CScriptEngine::lua_error
[error]File		 : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		 : 73
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : LUA error: ...ow of chernobylgamedatascriptsxr_motivator.script:157: attempt to index field 'object' (a nil value)

Ten błąd zdarza się w różnych miejscach. W poprzednie wersji gry był sporadycznie, teraz uniemożliwia praktycznie rozgrywkę :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.