Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za poradnik, choć nie zadziałał.

Zrobiłem tak jak napisałeś: dodałem do zadania u Wilka reward_relation = dolg, 20000 i naboje, żeby sprawdzić czy zadziała. Po wypełnieniu zadania (legowisko dzików) Wilk dał mi kasę i naboje, więc relacja powinna też zadziałać.

Z mojej winy zaszło nieporozumienie: w Barze Powinność jest neutralna, tylko przy podejściu do Bazy Powinności (tam gdzie stał kiedyś Slipczenko) ogłaszany jest alarm "wróg wdarł się na teren..." i Powinność, tylko ta z Bazy, zmienia się na czerwono pozostali są "żółci"

W pliku game_relations.ltx dolg są na zero.

Myślę, że jednak takie było założenie twórcy moda i nie da się tego wyprostować.

Jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy jest możliwe ściągnięcia z polszczenia lub może ktoś by udostępnił bo linki już dawno wygasły  i z tych stron nie da rady  pobrać

 

Link do spolszczenia...http://www.sendspace...3-black-edition
Patch kumulatywny: http://www.sendspace...tch-kumulatywny

 

 http://www.sendspace.. hosting przestał działać

Edytowane przez 44piterv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • pacjent1972 przypiął/eła ten temat
  • 5 miesięcy temu...

Smutna wiadomość - linki padły. Uchował się tylko jeden z dodatkiem na zmianę celowników. 
Nowe linki do moda zostały dodane, ale brakuje spolszczenia.
@tom3kb, @smox, @metek58 posiadacie może spolszczenie ? Od razu wrzuciłbym na nasz serwer. 

I przy okazji kolejna sprawa. @Junx kiedyś wrzucił samą gamedate moda. Wystarczyło umieścić w folderze i wsio, a tutaj mamy inaczej spakowanego moda. Może ktoś z was posiada tą wersję od @Junxa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że takie mody jak ten odeszły częściowo w zapomnienie i w zasadzie to nie ma się czemu dziwić. W dobie aktualnych produkcji nie robią szału, ale w świetny sposób ukazują zawiłą drogę w moddingu stalkera. 

Wcześniej w linku do pobrania moda były pliki gamedata.dbg, gamedata.dbh, gamedata.dbf itd, ale @kamil190 podesłał nowy. Dodałem go do wstawki - wygodniejsza sprawa. Po prostu wszystko jest w formie jednej gamedaty, bin i oczywiście user.ltx. Nie zapominamy o dodaniu -nointro w elemencie docelowym. 

I.. Gramy. 
ss_daniel_03-25-21_21-13-32_(l01_escape).jpg

Nasza przygoda zaczyna się w X-18, a na starcie nietypowe towarzystwo - nibyolbrzym i bibliotekarz. Uciekamy na górny poziom laboratorium, gdzie wpadniemy na artefakt. Przeteleportuje nas w inne miejsce:

Spoiler

ss_daniel_03-25-21_21-09-44_(l04u_labx18).jpgss_daniel_03-25-21_21-11-19_(l04u_labx18).jpgss_daniel_03-25-21_21-11-39_(l04u_labx18).jpg

Po wylądowaniu na Kordonie możemy odwiedzić Sidora, ale zauważyłem ciekawe rozwiązanie w dialogach - można zastraszyć postać i wyciągnąć od niej informacje. W tym przypadku dostałem kod do skrzynki w wiosce: 

Spoiler

ss_daniel_03-25-21_21-14-27_(l01_escape).jpgss_daniel_03-25-21_21-14-36_(l01_escape).jpg

Jest jeszcze coś takiego: 

Spoiler

ss_daniel_03-25-21_21-10-44_(l04u_labx18).jpg

Wygląda na to, że za odpowiednią kwotę można skorzystać ze specjalnych opcji. 

I.. Nowe wdzianko Sidora:  

Spoiler

ss_daniel_03-25-21_21-16-46_(l01_escape).jpg

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w obecnych czasach tylko ja zainteresowałem się tym modem, a więc napiszę kolejny post pod sobą, bo może w ten sposób zachęcę kogoś do gry. Po jej ukończeniu połączę posty, żeby nie tworzyć zbędnego bałaganu. 

W Zonie panuje tajemniczy wirus i co prawda nie wprowadzono z tego powodu nakazu noszenia maseczek, a powinność nie wypisuje mandatów, ale są nim zarażeni praktycznie wszyscy ludzie. Czym się to objawia ? Po śmierci NPC w jego miejscu zobaczymy zombie. Może się to wydawać nieco upierdliwe, ale ma też plus - umarły w każdej chwili może rzucić się w kierunku naszych wrogów.

Niestety, ale w modzie mamy do czynienia z ręcznym ładowaniem amunicji. Szczęście w nieszczęściu, że można dorwać broń, która z tego rozwiązanie nie korzysta. Ja jedną znalazłem w... Bunkrze Sidorowicza ( niebieska walizka )  

Spoiler

ss_daniel_04-02-21_14-10-48_(l01_escape).jpgss_daniel_04-02-21_14-10-58_(l01_escape).jpgss_daniel_04-02-21_14-11-27_(l01_escape).jpg

Żeby się tam dostać należy skorzystać z dodatkowych opcji, które są do kupienia za ruble. Pierwsza z nich to teleport. 

Na Kordonie wejdziemy w posiadanie artefaktu (?), jakim jest mózg - zawiera nasze wspomnienia.  Wystarczy go umieścić w pierwszym slocie na broń: 

Spoiler

ss_daniel_04-02-21_14-08-01_(l01_escape).jpgss_daniel_04-02-21_14-08-10_(l01_escape).jpgss_daniel_04-02-21_14-09-36_(l01_escape).jpg

Kolejna niebieska walizka. Tym razem na poddaszu domku, gdzie stoi Wilk:

Spoiler

ss_daniel_03-29-21_20-09-29_(l01_escape).jpg

Można użyć teleportu lub.. - Wystarczy pomyśleć :) 

Raczej ameryki nie odkryję, jeżeli napiszę, że w modzie panuje zima. W nocy GG może zamarznąć, ale naszym ratunkiem są źródła ciepła. 

Gram powoli, bo ostatnio mam mniej czasu, ale mod nawet ciekawy i dość.. Odmienny. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.