Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cała powinność nastawiona pokojowo i misja na medalion przeszła bez problemu powiem że bardzo ciekawe bronie i imponuje mi bardzo kusza polecam każdemu super sprawa. Przed wejściem do baru od strony wysypiska zaraz za tym wisielcem stworzyłem anomalie karuzele dobrze robi na atakujące ciągle psy już nie marnuje amunicji. Mod bardzo fajny tylko za 1 razem miałem bardzo dużo unikalnych rzeczy i artefaktów z poziomu 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym modem na moim pc dzieją się rzeczy dziwne. Pierwsza to jak chce gadać z tym naukowcem w wiosce kotów to zaliczam pulpit. Druga jak mam gadać z Sidem jak odnoszę dług wilka bum pulpit . Logów nie mam gdyż jak pojawia się info i daje zapisz to się zawiesza. Czy ktoś wie jak usunąć te błędy ?

Edytowane przez Tencochcemody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie dziwne, bo mod jest nadzwyczaj stabilny. Nawet na moim kiepskim kompie działa bez problemów. Czy na pewno masz patch 1.0004? Podmieniłeś folder bin i wkleiłeś user.ltx? Jeżeli zrobiłeś tak jak pisze w opisie instalacji, to musi działać.

Patch 0.2 - http://www.sendspace...4b101ff71159a7d

Zawiera patcha 0.1.

Patch dodany do pierwszego postu. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają racje u mnie przy używaniu strzelb z użyciem śrutu oraz bardzo dużego kalibru mam wyloty. Zgodzę się z tym że w wiosce kotów przy rozmowie z naukowcem wywala Metek58 nawet próbował coś zaradzić ale sytuacja powtarza się dość licznie. u mnie zazwyczaj jest tak że gra się zatrzymuje na chwilę i jeśli rusza dalej można grać ale na ogół kończy się to logiem. Jest jeszcze kilka nie tłumaczonych tekstów i sms pojawiają się jeszcze krzaczki. Przydał by się path by naprawiło by te małe problemy bo ja ostatnio bardzo mało gram ale ten mod przypadł mi do gustu. 1 jest bardzo ciekawy , ciekawe kwesty, duży wybór arsenału i liczne mutanty ( bardzo silne dodam i wytrzymałe na ataki) Bogato zrobiony i wciąga strasznie. Gram w niego mimo bardzo częstych wylotów bo chcę zobaczyć jak się kończy. To chyba na tyle i pozdrawiam kolegów tłumaczy za ich duży wysiłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę powiedzieć, że u mnie nie ma wylotów. Przy rozmowie z naukowcem w obozie kotów też nie miałem. Nie wiem jak u innych, ale po podejściu w okolice zwalonego mostu na Kordonie, wojskowi z mety otworzyli do mnie ogień, czym podpisali na siebie wyrok. Czy u was też tak było? Tam jest ten Kuzniecow, może miałby jakieś zadania, a tak - teraz chłopina piach gryzie ze swoimi kolesiami. Stwierdzam, że u mnie mod jest stabilny, gram na maksymalnych i nic nie wskazuje na zgrzyty. Jak już wcześniej rozmawialiśmy, @waler11, skoro masz wyloty - musisz mieć coś nie tak z zainstalowaną podstawką lub modem, albo z obiema tymi rzeczami naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...kiedy odebrałem dług od Wilka, udałem się do Sidora i w trakcie dialogu z nim wylatuję na pulpit z takim oto logiem:

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 342
[error]Description   : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : Can't open section 'player'

To się dzieje za każdym razem, kiedy próbuje zameldować Sidorowi o wykonaniu zadania... :sad: :sad: :sad:

Fatal error wstawiamy w kod<>. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerczi - miałem ten problem - w system.ltx brakuje dwóch wpisów #include - jak ściągnę swoją wersję z hostingu to Ci tu podam i sobie zmienisz. Wrzućcie mi tu któryś (@jerczi albo @Tencochcemody) swój plik system.ltx z moda to mi łatwiej będzie poszukać - bo już nie pamiętam gdzie to wpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://speedy.sh/AvT...-darkvalley.jpg

W menu gry jest zakończ grk,zapisz grk i wczytaj grk.

Jest to na razie nierozwiązywalne, ale pracujemy nad tym. Nie wiemy, z jakiej to przyczyny się dzieje, choć w plikach jest niby tak jak trzeba. Mam to samo, z tym, że występuje to tylko na pierwszej stronie menu gry, na tej, co jest napis kto polonizował moda. @Yurek właśnie walczy z tą przypadłością, bo nam skończyły się pomysły. Jak znajdzie się rozwiązanie owego problemu, to będzie git, jak nie, to gramy na takiej formie, jaka jest. Mam pytanie. Czy to aż tak utrudnia grę? Myślę, że nie. :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę powiedzieć, że u mnie nie ma wylotów. Przy rozmowie z naukowcem w obozie kotów też nie miałem. Stwierdzam, że u mnie mod jest stabilny, gram na maksymalnych i nic nie wskazuje na zgrzyty. Jak już wcześniej rozmawialiśmy, @waler11, skoro masz wyloty - musisz mieć coś nie tak z zainstalowaną podstawką lub modem, albo z obiema tymi rzeczami naraz.

@metek58 i @cichy mają całkowitą rację. Mod jest bardzo stabilny. Jeżeli ktoś ma wyloty już na początku gry, to znaczy, że coś jest nie tak. Przyczyn może być kilka:

1. Podstawka (Gra Stalker SoC) nie ma patcha 1.0004, lub patch ten został źle zainstalowany lub zdegradowany. Co robić - przed zainstalowaniem moda - uruchomić podstawkę i sprawdzić jaka jest wersja gry.

2. Mod - zła instalacja moda. Jeżeli wykona się instalację dokładnie według opisu, nie powinno być problemu.

Do patcha 0.2 wkradł się błąd (odkryty dzięki @metek58) nowy link - http://www.sendspace...28f013a2604d8f8

@Waler11 - w swoim poście 116 wstawiłeś screena. Widać na nim, że pominąłeś Zadanie S - SOS. Szkoda, bo to zadanie otwiera zadanie z bombą atomową.

Należy czytać wiadomości SMS. W tym przypadku taką wiadomość otrzymujemy na Wysypisku. Stalker wzywa pomocy i jest na przystanku PKS-u na wprost Zajezdni kolejowej.

Link zamieniony w pierwszym poście. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla graczy, lubiących polski wygląd menu startowego w grze. Otóż, w tym modzie, nie były widoczne literki ą, ę i inne - na starcie gry i w drugim później uruchamianym menu. Za sprawą super detektywa @Yurka, który za pomocą czarodziejskiej różdżki :biggrin: (świąteczny czas, to i cuda się zdarzają), wyczarował te brakujące znaki diakrytyczne i mamy mod tak, jak być powinien. Dziękuję @Yurkowi, za poświęcony swój świąteczny czas. Co by to było, gdyby @Yurka nie było z nami?! :woot:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą stabilnością to nie jest tak różowo....zainstalowałem podstawkę, patcha i moda zgodnie z instrukcją i co...w wiosce kotów same problemy...rozmowa z jednym z naukowców "wylot na pulpit", zameldowanie Sidorowi o wykonaniu zadania u Wilka(dług)..."wylot na pulpit", chcąc użyć broni z bonusa..."wylot na pulpit", chcąc zapisać grę (nie quick save), to nie idzie i następuje "wylot na pulpit". Grałem w niejednego moda i takich problemów nie miałem...aż tak się nie znam i nie wiem w czym problem... :sad: :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ze Szramą. Co krok to błąd albo i dwa, bez uzasadnionej przyczyny. Okazało się że pliki moda były pouszkadzane - prawdopodobnie winę ponosił Total Commander - samo otwarcie archiwum powodowało błędy. Ściągnąłem na nowo, rozpakowałem 7z i nagle wszystko zaczęło chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujący problem przy próbie przejścia na wysypisko


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression    : no_assert
[error]Function	  : CALifeStoryRegistry::add
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamealife_story_registry.cpp
[error]Line		  : 30
[error]Description   : Specified story object is already in the Story registry!

stack trace:

z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego @cichy...przy wgrywaniu sejwa następuje wylot na pulpit z takim oto logiem:


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression    : fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 342
[error]Description   : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : Can't open section 'player'


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.