Skocz do zawartości

Łowca węży 2.17 Final


Rekomendowane odpowiedzi

510095780_v.2.17Final.thumb.jpg.7f5fef7a

Nazwa: Змеелов v2.17 Final
Autor spolszczenia:
Twórca: 
Владимир «Zmeelov» Змеелов
Platforma: Czyste Niebo 1.5.10

 

Opis:

Spoiler

Nowa wersja ciekawego moda globano-fabularnego do CS

Fabuła uległa zmianie. Podstawowe zmiany dotknęły grywalności i stabilności.

NOWOŚCI

-poprawiono większość błędów z poprzedniej wersji, mod jest bardziej stabilny;

-dodano dwie nowe lokacje z CoP;

-poprawiono grafikę, szybsze ładowanie poziomów;

-zmieniono balans gry, podczas podróży do wnętrza Zony rozgrywka jest zupełnie inna, to nie ta sama historia;

-dodano nowe mutanty;

-nowe ukryte schowki, aby je odkryć trzeba będzie zdobyć informacje;

-poprawiono tabele rozkazów dla oddziału.

Standardowo nie działa pierwszy autozapis, po prostu wczytać nową grę.

PLIKI DO TŁUMACZENIA

Spoiler

Ta wersja moda przeznaczona jest dla rosyjskojęzycznej publiczności i w wypadku tłumaczenie będzie potrzebna mała adaptacja.

Część tekstów znajduje się w skryptach co nie jest optymalne dla moda wielojęzycznego. Dla chcących przetłumaczyć mod na inne języki mały spis skryptów...

xr_effects.script -helikoptery na Błotach

zm_car_inv.script -bagażniki aut i dowodzenie oddziałem

zm_bot_spawn.script -reakcja na kontrolera

pda.xml -zielony tekst w głównym zadaniu

pda_16.xml -zielony tekst w głównym zadaniu

ogsm_satiety.script -głód

ogsm_sleep.script -potrzeba snu

ui_gg_helpers_full.xml -panel dowodzenia oddziałem

actor_need_help.script -panel poleceń

bind_stalker.script -przejścia na drugą lokacje

 

 

Screeny:

Spoiler

1-Baza-zmeelova-snaruzhi1-Vkljuchenie-paneli-upravleniya-o-980762-Panel-upravleniya-otryadom3-Otryad-155-Poluchit-i-sdat-Glavnoe-Zadanie-zdes9121391777Transport-Rabotaem-s-bagazhnikom-0Transport-Rabotaem-s-bagazhnikom-1

 

Wideo:

Spoiler

 

 

Linki do pobrania:

Spoiler

Mod:


Patch:


Dodatki:

 

Źródła:

AP-PRO.RU | Новости Stalker | Скачать моды Stalker | S.T.A.L.K.E.R. 2 | Сталкер моды

zmeelov-mod.narod.ru

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle masz do powiedzenia ? lolex, 90% twoim postów to nic innego jak zaśmiecanie forum. A co do samego moda to coś mi się wydaje że jakoś wiele zmian niema, zamiast tych nowych map to moim zdaniem twórca powinien się skupić na fabule, jej poprawieniu i rozszerzeniu. Bo z tego co pamiętam gdy grałem w spolszczoną wersję, fabuła nie była jakoś specjalnie ciekawa a cała rozgrywka nuda.

Już dawno u zwracam uwagę i notorycznie usuwam posty jeszcze trochę i dobry wujek straci cierpliwość. LD

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zasysa :thumbsup:

Działa. Faktycznie stabilniejszy. W poprzedniku na dzień dobry mnie wywalało. Tu ani razu, choć przestawiłem na oświetlenie statyczne bo długo "myślał". Wypakowuje się docelowo do katalogu z CS lub można zmienić ścieżkę i bawić się wklejaniem. Stworzyłem localization.ltx z zawartością :


[string_table]
language = pol
font_prefix = ;_cent ;_west

i wkleiłem do: C:Program FilesDeep SilverS.T.A.L.K.E.R. - Clear Skygamedataconfigs , oczywiście kopia w text rus z przemianowaniem na pol i fikamy.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Przy wejściu, jak w poprzedniku czeka nas mina i autko. Brykamy po mostku do jaskini ( co by nas nie napromieniowało) i rozmawiamy. A dalej pokaże czas. Oczywiście, po odpaleniu gry ustawiamy sterowanie na domyślne (klawisze są niezdefiniowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To była poprzednia wersja, zainstalowałem i dostałem taki wysyp errorów wszelkiej maści i gatunku że dałem sobie na luz. Ta wersja ponoć chodzi równiej, a mod bardzo mnie interesuje. Zawiera kilka ciekawych rozwiązań (i kilka dennych). Chciałbym go kiedyś wypróbować, może da się dostosować polonizację poprzedniej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Diegtiariow zmienił(a) tytuł na Łowca węży 2.17 Final

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.