Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Edytowany pierwszy post, wersja 0.2 oddzielona od wersji 0.3 i polonizacji do niej.
@smox ma rację, wywalić inne wersje moda niż 0.3, bo tamte powodują zgrzyty w grze, więc po jaką cholerę je trzymać. Ktoś "pospieszalski" nie doczyta, zassa i zainstaluje i mamy na forum lamentów kupa, że wyloty, że nie można tego, tamtego - wcale niepotrzebne takie zamieszanie. Tam na górze może zastąpić ten opis wersją 0.3 moda, bo temat rozciągnięty i jakoś nieładnie wygląda w mojej ocenie.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten 0.3 załatwił sprawę, wojny są, ale te z renegatami i bandytami, tak jak w podstawce - zawsze się z nimi prało. Mod chodzi stabilnie, dużo trzeba koncentracji, bo przeciwnik ma podniesioną inteligencję, potrafią osaczyć i szybko zlikwidować GG. Grafika na wyższych fajna, płynna i nie ma zacięć i przymulań. Niby grałem w Czyste Niebo, ale jakoś łatwiej było z tymi przeciwnikami, a tu chyba zmądrzeli. :biggrin:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w tego moda i doszedłem do Wysypiska.Mam teraz iść za Kłem do doliny Mroku.Narazie mam wrażenie jakbym grał w podstawkę i dlatego mam pytanie.Czy ten mod zmienia fabułę podstawki czy też nie?

@jurek48, na górze w poście, przy "Bitwa o Zonę 0.3" masz opisane co mod zawiera. Mam wrażenie, że nie czytałeś opisu i stąd Twoje pytanie, więc proszę, zajrzyj tam łaskawie...
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został edytowany do najnowszej wersji. Jeżeli ktoś instalował tego moda to proszę o dokładny opis instalacji by dodać do 1 postu..wersja patcha itd.

Do zainstalowanej podstawki Czyste Niebo ver 1.5.10 (bo na takiej uruchamiałem), skopiować gamedatę moda Bitwa o Zonę i na nią polonizację - z zamianą plików. Prawdopodobnie można grać na każdej wersji podstawki, ale według mnie, ostatni patch poprawił wiele błędów i powinien mod śmigać bez zarzutu.

W pliku polonizacji jest dokładny opis montażu moda do podstawki. :thumbsup:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem tego moda na 1.5.10 i nie wczytać żadnego z 7 zrobionych sejwów na Bagnach- są zepsute, więc prawdopodobnie trzeba grać na 1.5.07. Tu pisze, że można grać na obu wersjach patcha: http://stalker-gsc.ru/load/stalker_chistoe_nebo_mody/soljanki/bitva_za_zonu_v_0_3/69-1-0-7221 Jak ktoś przetestuje na jakiej wersji grać to piszcie.

Edytowane przez korn06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem tego moda na 1.5.10 i nie wczytać żadnego z 7 zrobionych sejwów na Bagnach- są zepsute, więc prawdopodobnie trzeba grać na 1.5.07. Tu pisze, że można grać na obu wersjach patcha:

http://stalker-gsc.r...0_3/69-1-0-7221

Jak ktoś przetestuje na jakiej wersji grać to piszcie.

@korn06, nie mam pojęcia co u Ciebie się dzieje, ja odpaliłem na wersji 1.5.10 podstawki i wczytywanie wraz z innymi rzeczami chodzi bez zarzutu. Czy wszystko zrobiłeś tak jak trzeba, może coś gdzieś umknęło. Postaw jeszcze raz moda, wrzuć polonizację (w niej jest brakujący plik z nazwiskami postaci) wedle instrukcji montażu i zagraj od początku. Nie zapomnij napisać - jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki cichy za sejwa, wczytałem go, zdobyłem trochę punktów na Bagnach, zapisałem i normalne wczytuje kolejne moje sejwy. Może miałem jakiś błąd w grze i przez to wszystkie zapisane później sejwy były zepsute, działał tylko ten z początku gry. Dla pewności- wystarczy tylko zainstalować mod i spolszczenie? I czy cichy- nie wyszedłeś jeszcze z Bagien, bo już nie pamiętam fabuły CS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki cichy za sejwa, wczytałem go, zdobyłem trochę punktów na Bagnach, zapisałem i normalne wczytuje kolejne moje sejwy.

Może miałem jakiś błąd w grze i przez to wszystkie zapisane później sejwy były zepsute, działał tylko ten z początku gry.

Dla pewności- wystarczy tylko zainstalować mod i spolszczenie? I czy cichy- nie wyszedłeś jeszcze z Bagien, bo już nie pamiętam fabuły CS.

Jestem już na Kordonie. Na bagnach w przeciwieństwie do CS czystego, trzeba przejąć większość przyczółków. Dopiero wtedy pojawia się zadanie o przejściu na Kordon. Jeżeli nie zdąży się go wykonać przed utratą na rzecz bandytów któregoś z punktów, zadanie się anuluje i trzeba odzyskać utraconą pozycję. Npc-e strzelają bardzo celnie i mają podkręconą AI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czernobyl, jest to malutki fix, poprawia stronę startową i parę błędów literowych. Nie ma więcej zgłoszeń o błędach, z uwagi chyba na niewielki rozmiar spolszczenia i postarałem się poprzeglądać pliki przed wysłaniem. Wklejasz i kontynuujesz grę.
A przy okazji, czy nie powinno być Bitwa o Zonę w tytule postu? Jest od początku Bitwa o Zone.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Chciałem pobrac fix do spolszczenia dlatego, że mam błędy a i rosyjska litera się znajdzie lecz link jaki zostal podany jest pusty. Ewentualnie cos spartoliłem, instalowałem zgodnie z poleceniami z pierwszego postu oraz z podpowiedziami ze spolszczenia, niestety słowa są niekompletne, w środku wyrazu trafia się duża litera i czasami rosyjska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.