Skocz do zawartości

Kuzniecow nie chce przyjąć 10 wódek


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z questem dla Kuzniecowa. Zebrałem dla niego 10 flaszek wódki, na PDA pojawiła się informacja, że mam je zanieść do Kuzniecowa. No to podchodzę do niego, zagaduję i nie włącza się żadna opcja w rozmowie o wykonaniu tego questa. Nadal chce tylko jedną flaszkę za przejście. Daję mu tą jedną flaszkę, w PDA mam nadal quest do zrobienia a w plecaku o jedną wódkę mniej. WTF - te 10 flaszek będzie brał po jednej za każde przejście, czy co ?! Stosunki z ekipą wosjowych pod mostem poprawne - nie strzelają do mnie przy podchodzeniu. Pomóżcie. Czy mógłby ktoś opisać quest Kuzniecowa - jak go prawidłowo wykonać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

W sumie to inaczej nigdy nie próbowałem, natomiast podobno jeśli ta grupa wojskowych zrobi się wroga to potrzebna walizka się nie spawnuje.Ja to robiłem zawsze tak że po uratowaniu Kreta idziemy z nim do wejścia do Podziemi.Więc Kret sobie tam szedł a szłem po walizkę , załatwiałem sprawę i wracałem do wejścia do podziemi i podejmowałem dialog z Kretem.Nigdy nie było problemu.Natomiast jeśli najpierw przejdziemy przez podziemia to w czasie rozróby na bazie wojskowej grupa od walizki na pewno przybiegnie na pomoc.Co za tym idzie nie będzie dialogu z pijakiem i nie będzie walizki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, mam przykre wrażenie, że pozabijałam ich tam trochę za dużo za którymś razem i teraz facet pod słupem energetycznym nie stoi, a z tego co pamiętam od niego zaczynało się upijanie reszty kolegów przy ognisku. :/ Pamiętacie może jak ten kolo spod słupa się nazywał? Czy nie Szerstiuk czasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o dokumentach dla Kuzniecowa, tych co to jakieś hańbiące są czy coś tam. Kuzniecow mówi, że mamy zebrać 10 butelek wódki, upić wojskowych i ukraść walizkę, a jak jej nie będą mieli to szukać gdzieś tam. I z tego co pamiętam jak się idzie ich upić, to naj[ierw trzeba zaliczyć kolesia pod tym dużym "słupem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.