Skocz do zawartości

MYSTERY 2.0


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam problemik .

Więc tak zainstalowałem AO 1.0 a na to mysery i mam taki problem ( i na to ATM SLEEPINGBAG v1,0B ) Mam taki error :

 

FATAL ERROR[error]Expression    : m_pItemDataVector->end() == t_it[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CInfoPortion>::InitInternal[error]File          : E:priquelsourcesenginexrServerEntitiesxml_str_id_loader.h[error]Line          : 183[error]Description   : duplicate item id[error]Arguments     : has_sleeping_bagstack trace:

 

 

Zacznijmy od tego co zainstalowałeś. Mysery czy Mistery. Do CS jest mod Mystery 2.0 i nic więcej nie musisz instalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

MYSTERY 2 - FuLL Realism Edition 

 

Nazwa: MYSTERY 2 - FuLL Realism Edition  
Wersja Gry: Czyste Niebo v1.5.10 
Podziękowania: Dorian 23 Grey (MYSTERY 2.0), Garand2k (Full Realism Mod) 
Skład moda: 
MYSTERY 2 
Full Realism Mod 1.0 
Particle Paradise 3 Build 1713 Retexture Version 
Cut X-Ray Project 
Inne: 
New Textures Detectors 
SGM Textures Bolt 
New Inventar 
 
Screenshoty: 
3146457.jpg
 
3146459.jpg
 
3146461.jpg
W modzie jest sporo zmian i spolszczenie z podstawki pasujące do v.2.0, do tej wersji nie będzie pasowało. Dodano bowiem nowe mutanty, bronie, amunicję i pancerze z nowymi opisami.
Dokonano zmian w skryptach, gameplayu, ekonomice, balansie. Nowy system medykamentów i energetyków.

Każda broń, amunicja, pancerze i modernizacje zostały całkowicie przerobione i pod względem realizmu. Wszystkie nowe bronie i pancerze można modernizować. Pancerze są podzielone na klasy ochrony.

 

To tyle w dużym skrócie. Zmian jest wiele więcej.

 

Download - https://yadi.sk/d/cO-5dw6Scbepc

 

Instalacja:

Instalacja na polską podstawkę:

Zmiana w fsgame.ltx na:  $game_data$    = true|     true|.

Zmiana w localization.ltx [gamedata/configs] na: [string_table]language = pol font_prefix = ;_cent ;_west.

Zmiana w gamedata/configs/text - kopia rus z przemianowaniem na pol.

 

Źródło - http://ap-pro.ru/forum/94-10604-1#700796

Edytowane przez pacjent1972
Screeny, instalacja.
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Akurat ta paczka złączona (do której się dorzuca na koniec zangielszczenie) mi nie działała, pojawił się niby łatka na to ale i tak wywalała się grafika w menu.

 

Za to ten wpis http://www.moddb.com/members/akabond/blogs/want-it-to-merge-cs-mystery-with-cs-ogsm-look-no-moore

już bardziej.

W skrócie - instalacja OGSM, potem Mystery (nadpisanie plików - wybrać Tak) i na koniec dodanie fixa łączącego oba mody. Nie trzeba wrzucać tłumaczenia bo oba mody są już po angielsku.

 

Różnica jest taka, że twój link prowadzi do złączonego moda używającego Mystery 2.0, podczas gdy mój kieruje do Mystery 1.0. Bez wahania wybrałbym ten pierwszy, gdyby działał...

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje link z własną kompilacją według powyższej instrukcji dla stalker cs Mystery 1.0+ ogsm 1.8 ce. do rozpakowania potrzebny jest ostatni winrar i 7zip. ważne jest żeby nie ustawiać dx 10-ki bo te szadery w modyfikacjach nie radzą sobie z tą implementacją direkta. i tak wygląda to lepiej niż w samej podstawce. całość wypakować do folderu z cs i wszysto nadmienić jak zapyta o podmiane plików. usunąć ewentualny wcześniejszy gamedata jak jest

 

 

https://yadi.sk/d/EzBaf_MlfA2bW

 

wszystkie sugestie słać na mateusz013@yandex.com. i prośba do ekipy jakbyście chłopaki poprawili to spolszczeni do ogsm 1.8 ce bo w masie miejsc wyskakują krzaczki po cyrylice... a jak jeszcze zrobili byścielub tej z modb z mystery 2.0 to już naprawde byłbym happy

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki smox i jeszcze pytanie: Czy to mam wrzucić do czystego stalkera czy może być po usunięciu tego MYSTERY full realism co napisałeś wyżej i czy ta wersja co ją teraz udostępniłeś to jest to samo co tamto (w sensie że czy są tak samo nowe bronie itp. czy jest to samo co w opisie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz @Wirus136PL, trochę się pośpieszyłem z podaniem Ci tego linka. Z tego co widzę jest kilka wersji moda MYSTERY -

1. MYSTERY (to jest ten link co Ci podałem)

2. MYSTERY 2.0

3. MYSTERY 2 - FuLL Realism Edition

4. MYSTERY 2.0 + CS OGSE 1.8

 

Tylko 2 pierwsze wersje mogą być całkiem po polsku (bo zmiany są w grafice, dźwiękach itp.) . W MYSTERY 2 - FuLL Realism Edition spolszczenie z podstawki już nie będzie pasowało ( dodano  nowe mutanty, bronie, amunicję i pancerze z nowymi opisami). No a do moda MYSTERY 2.0 + CS OGSE 1.8 powinno pasować spolszczenie do moda OGSE 1.8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem tłumaczyć Mystery 2 Full Realism. Jeśli będą chętni na zagranie w tego moda w polskiej wersji to musimy wspólnie przekonać smoxa i resztę tłumaczy do pomocy. Przynajmniej przy tłumaczeniu pliku z bronią i amunicją.

 

Nienawidzę tłumaczyć tego pliku, wrrrr.....

 

 

OGSM 1.8 CE też warto wziąć na warsztat tłumacza, mi osobiście ten mod bardzo się podobał. Warto połączyć go od razu z dodatkiem Community Fix, tylę że autor tego add-onu co jakiś czas wypuszcza nową wersję  i usuwa starą. Trzeba by było ciągle robić aktualizację polonizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.