Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończyłem moda. 
Polecić go mogę osobom które szukają pięknej grafiki. Prócz paru zadań jakie polegały na przynieś, podaj, pozamiataj to niema nowości. Pojawiły się nowe bronie / kombinezony. 
W różnych zakątkach zony można natknąć się na porzucone PDA z informacjami na nich. Najczęściej są tam zapiski stalkerów. Poziom trudności został zwiększony. 

ss_daniel_03-06-16_12-48-01_(red_forest)

ss_daniel_03-06-16_16-17-25_(stancia_2).
ss_daniel_03-05-16_14-08-37_(red_forest)
Ah.. byłbym zapomniał. W Czerwonym Lesie przebywa Bagienny Doktor który prócz wielu kwestii dialogowych zlecam nam zadanie którego nie wykonałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem tylko w wersję 2.0 i tam nowej broni nie było. Za to całość była po polsku. Nowa broń itp. pewnie jest w Yoctosfera 2.0 +AtmosFear 2.0 +Mystery 2.0 Merge. Opis i linki są na poprzedniej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś jednego moda, wersji nie wiem, próbowałem.  "Mystery". I, sądzę, iże to dla hard-graczy. Nie potrafiłem się przy tym bawić. Monitora ani gpu dobrego  wtedy nie miałem; gdy ludki w krzakach odsyłały mnie do sejwów. Itd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Zawisza napisał:

Kiedyś jednego moda, wersji nie wiem, próbowałem.  "Mystery". I, sądzę, iże to dla hard-graczy.

@Zawisza, Ty piszesz o modzie MISERY do Zewu Prypeci. Ten nazywa się MYSTERY i jest do Czystego Nieba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten z gry-online.pl i gamepressure.com ma w sobie moda yoctosfera ,który zmienia fabułę i dodaje nowe potwory . Zależy mi tylko na tym co daje mod MYSTERY  - Mod wyglądem przypomina MISERY, lecz jest to wersja do Czystego nieba.

- Zmieniona została kolorystyka moda na bardziej, ponurą i mroczniejszą

- Unikalny AF3 znany nam z Zew Prypeci

- Nowe dźwięki otoczenia, mutantów itd.

- Mod zawiera AtmosFear 2.0

- Wiele nowych zauważalnych zmian ( lekko zmienione PDA, HUD itp. )  . Fabuły nie chcę zmieniać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dymiosz Problemy z oczami? ;) Przecież masz wyżej napisane jak wół, że link z pierwszej strony działa. Tam jest samo Mystery. Jeśli masz problem z pobraniem bez zakładania konta na Yandexie, to... załóż konto na Yandexie. Za darmo, całkiem przyjemna chmura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi