Skocz do zawartości

Prace nad tłumaczeniem.


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA !!

Mod jest polonizowany w formie "czystej", bez żadnych dodatków !

Jak skończymy prace i będzie mi się jeszcze chciało robić, zamiast zagrać w tego moda, to zrobię adaptację dodatku SCREAM do polskiej wersji.

Nie będzie integracji polonizacji z w/w dodatkiem z powodu tego, że jest to część pierwsza moda i nikt nie daje gwarancji, że potem się nam polonizacja nie będzie sypać, gdy wyjdzie dopa.

A na razie mogę Wam dla zrobienia smaku i podgrzania atmosfery oczekiwania pokazać jeden screen:

Dołączona grafika

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego moda myślę, że warto by było, a ciekawostki warto wyszukiwać.

Jasne że tak warto i dobrze że szukasz...chodziło oto że jeżeli taki nieoficjalny dodatek będzie na stałe w spolszczeniu to w przyszłości ...gdy wyjdzie np. cz 2 czystego moda... może powodować problemy i trzeba będzie poprawiać spolszczenie. Dlatego @Yurek pisał ...adaptacja jako opcjonalny osobny dodatek.

Ponieważ to dodatek techniczny będzie można go spróbować po wyjściu spolszczenia. Może okazać się również, że autor moda go zaakceptuje i wrzuci na stałe do kolejnych wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czarnobyl10

Dobra robota - tak trzymać :D

Zrobię adaptację fixa ikonek do polonizacji.

Będzie do pobrania z osobnego linka i do samodzielnej instalacji dla chętnych.

(ikonki są niestety gorszej jakości niż w pierwotnym pliku)

W polonizacji będzie też poprawiony błąd z AK-108, oraz błąd polegający na braku ikonki w ekwipunku dla przedmiotu "Róg Szpona Śmierci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ponieważ od jakiegoś czasu nie napływają nowe zgłoszenia błędów, postanowiłem przygotować wersję FINAL polonizacji.

W ciągu kilku dni powinna pojawić się na serwerze ;)

Wersja FINAL PL moda jest już na serwerze stalkerteam.pl ;)

Niebawem (jak tylko Portals wrzuci ja do Pobieralni :D) będzie do pobrania w temacie: http://stalkerteam.pl/topic/4502-opis-moda-linki-do-pobierania-i-polonizacja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.