Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Yurek. Ja jestem typowy stalker- włażę wszędzie i po wszystko.

 

Poza tym muszę ( muszę=chcę) zrobić dla Powinności questy to raz, czyli znaleźć Jurka Smurka, dwa- znaleźć drogę z Agropromu na Jantar bo z Wysypiska na Bar mi  Powinność zablokowała zbrojnie i strojnie, a nie chcę rozwalać blokady.

 

 

Z dziennika Artioma Sobka

 

----Dolina Mroku, noc----

 

-Pójdź do Doliny Mroku, mówili. To bezpieczne miejsce mówili. Jak wrócę to ich k***** zatłukę. - mruczał pod nosem, obserwując kolejną grupę bandytów spieszącą na pomoc obsadzie starej fabryki, która wąchałaby kwiatki od spodu gdyby ktoś łaskawie jeszcze ich pochował. Większość odstrzelił bez większego problemu, przydało się zainwestowanie w SKAT-a i hełm pancerny.

- Skurczysyństwa...- poprawił przypięte do pasa świeże trofeum z ducha i pijawki. Gdyby nie to, że duch zainteresował się bandą zombie i bandytów, szukającą Artioma, pewnie nie pisałby on teraz tego dziennika.

- Normalnie zatłukę...

 

----Wysypisko, noc----

 

-Że co k****? Mnie nie przepuścisz?- zdenerwował się Artiom. Powinnościowiec stoicko i pogardliwie mu powiedział.

-Takie mendy jak ty to do Kordonu, a nie po prawdziwej Zonie się pałętać. Spadaj na drzewo.

- A może za trzy czy cztery tysia....

Powinnościowiec zdjął powoli karabin.

- Przekupstwo? Na służbie? Masz dziesięć sekund na wylot przynajmniej na dwieście metrów od posterunku.

Przeklinając cały świat, Powinność, Zonę, mutanty i Pana Boga, Artiom posłusznie opuścił niebezpieczną strefę. Jak nic jakiś trep rozkazał przepuszczać tylko stalkerów którzy trzymają z "właściwą stroną". Co teraz? Jak dostać się na Jantar... inaczej niż przez Ba...

... uśmiechnął się powoli. Zaczął gmerać w swoim notatniku i znalazł.

" Pewien Stalker z Dziczy wspomniał o linii przerzutowej stalkerów z Agropromu na Jantar, omijającą strefę wpływów Powinności . Warto zapamiętać na wszelki wypadek."

-Jaki ja jestem k**** mądry- nie mógł wyjść z podziwu Artiom. - Znaleźć dobre , bezpieczne miejsce, kimka na resztę nocy i na Agroprom...

Edytowane przez Hrothgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem te kwesty o przejściu z Jantaru na Agroprom, ale jak to w tym modzie jest, nie wszystko co pisane - prawdziwe. Szukanie kończyło się wpadnięciem w tekstury.

A posterunek Powinności na Wysypisku można załatwić na dwa sposoby. Nie wszyscy powinnościowcy bronią dostępu do baru. Tylko ci, co stoją przy bramie. Jest ich trzech. Prowadząc rozmowy, możesz ustalić którzy to.

I teraz rozwiązania.

1. Od strony Pchlego Targu lub hangaru, ściągnąć maruderów, albo mutanty. Postrzelaj do nich, ale nie zabijaj, pójdą za Tobą. Powinność, łącznie z tymi przy bramie polecą ich likwidować i wtedy jest droga wolna. Czasem "pomocnicy" sami się zjawiają.

2. Jak nie chcesz długo szukać "pomocników", z większej odległości zabij tych trzech broniących przejścia. Wśród pozostałych będzie poruszenie, ale bez wrogości. Ci z baru, też nie zareagują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Yurek bardzo dobre kwesty zrobiłeś. Gdyby nie małe problemy z zapisywaniem wiadomości byłyby superidealne.

Gauss jurkowy bardzo zacna broń. Ewakuowałem już resztę skrytki na Kordonie (brutalnie przemianowanym na Perymetr, blah), do Agropromu , narazie na plecach , dzięki niech będą egzo Wolności, bo inaczej bym go nie przeniósł.

 

Z poradnika Hrothgara, w Zonie znanym głównie pod pseudonimem Artiom Sobek.

1 Jak wpadniesz do anomalii grawitacyjnej, spróbuj paść na ziemię. Powinieneś przeżyć tych którzy tego nie zrobią.

2. Artefakt jest jak problem i szczęście. Problem- znajdzie cię mimo że ty go nie szukasz,  Szczęście- bo ile byś nie szukał , to sam go nie znajdziesz.

3. Dbaj o kombinezon i broń swoją. Jeśli nie- szybko się przekonasz o swojej pomyłce. Śmiertelnie się zdziwisz.

Edytowane przez Hrothgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D mówię - wczuj się w rolę

 

Jestem na obiekcie 206. Ponieważ nie jestem aniołem- dwóch ze stalkerów napotkanych w tej lokacji ma mniamuśne karabiny maszynowe- MG42 i Minimi. Czy jak im zrobię kuku i pójdę dalej- reszta stalkerów będzie mi miała za złę? Chodzi o inne lokacje, chrzanię poważanie oddziału wydzielonego 206 lokacji.

 

Ps polecam zwiedzić podziemia Obiektu 206- klimatyczne , lecz trzeba wziąć dużo ammo, apteczek i skuteczną ochronę przeciw burerom. Której nie mam i głowię się co ją daje, jeśli coś ją daje. :D

I dzięki temu da się pchnąć akcję do przodu.

 

Polecam też odwiedzić lokację pustkowia i sektor 13.

 

Pustkowia za klimatyczną pustkowiość, zbugowane jezioro (nie polecam się w nim kąpać, te anomalie są zbugowane i u mnie wywalają do windowsa), masę artefaktów, leśniczówkę z miejscowymi stalkerami, doły z artefaktami, choć na sektorze 13 podpowiedź- szukajcie skrzynek. Ja znalazłem tam 3 drogie artefakty, SEVę i GP37 , drugi był na Pustkowiach :D

Edytowane przez Hrothgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podobny błąd miałem w kanałach pod Hangarem w Starym Wysypisku , wtedy poprostu odpuściłem te kanały , a teraz mam to samo w trzynastym sektorze . Wiem, że chodzi o anomalie " toksyczna mgła " lub coś w tym klimacie . Gdy Ja w nią wdepne albo rzucę śrubą lub Snorek w nią wskoczy odrazu wylut na pulpit .

Mam nadzieję, że ten problem pomożecie naprawic, bo nie chciałbym też odpuścic w tej lokacji .

 

FATAL ERROR   [error]Expression   : !m_bAutoRemove [error]Function   : CParticlesObject::Init [error]File   : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGameParticlesObject.cpp [error]Line   : 49 [error]Description : Can't set auto-remove flag for looped particle system. [error]Arguments : a_ufp_particlestoxic_fog_idle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe takiej odpowiedzi oczekiwałem ale też dziękuje, bo każda odpowiedz jest lepsza od braku odzewu . Tak łatwo nie odpuszcze .

Stare Wysypisko znam z wcześniejszych modów, a sektor "13" to dla mnie nowośc, więc będe próbował odciągnąc te Snorki od tej anomali i zapoznac się z tą lokacją .

I jeszcze jedno, czy można odtworzyc te drzwii z kodami jeśli tak to gdzie można zdobyc te kody ?

 

podziękował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w to nawet, mod usunięty, pozostało archiwum. Doszedłem tylko do remizy w Korpusie Pokoju(Czarnobyl 4, Ruskie...). Problem jak problem, ui mi nie wyświetla poprawnie, mam np. połowę tłumika zamiast apteczki lub uchwyt Makarova na amunicji śrutowej. Do Soljanki była poprawka dla ui_equiment.

Edytowane przez Kudkudak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.