Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

slawnyokagora - odpowiedź na moje pytanie o Leśnika, jest kilka postów niżej, od tego z którego wziąłeś cytat.

A jeśli Twoja wypowiedź, to odpowiedź na moje pytanie, to nie sądzisz, że pół roku po pytaniu, to już trochę poniewczasie?

Moda już dawno skończyłem. Zdążyłem w tym czasie przejść kilka innych.

Patrz na daty postów na które odpowiadasz.

ok Leśnik zostaje na lokacji tak więc można spokojnie z nim wrócic z generatorów ( nie tylko ty korzystasz z tego forum wiele osób wciąż szuka informacji i każda uwaga się liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytania:

Po pierwsze- widzę, że rozwiązano jakoś kwestię zbugowanej anomalii. Czy jest jakiś czynny link? Czy ten sam problem z  psi psem w Czerwonym lesie również może zostać naprawiony? W razie czego mogę podesłać sejw.

Drugie pytanie: jak dostać się do lokacji z wejściem do Mózgozwęglacza... Tylko z panem przewodnikiem nie?

Trzecie: Ile spawnuje się tych kozackich pająków i gdzie oprócz jantaru? Mnie trzy napadły koło smaolotu zwiadowczego i w dawnym miejscu z artefaktem psionicznym, jeden koło kolistej anomalii , jeden w bazie przeciwlotniczej.  :D

Czwarte: co to za kopalnia oznaczona na czarno chyba pomiędzy agropromem, Barem a Wysypiskiem?

Mogę odpowiedzieć na Twoje drugie pytanie : na lokacje znaną wcześniej jako Radar lub Mózgozwęglacz przejście jest w tym samym miejscu co w podstawce. Trzeba iść prosto drogą z Magazynów Wojskowych , choć przejście nie jest zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zmiana z pełnego oświetlenia dynamicznego na oświetlenie statyczne pomogła - tekstury są teraz normalne, ale pojawił się następny problem. Przy przechodzeniu z Kordonu na Bagna wywala mnie do pulpitu z logiem:

 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : _VertexStream::Lock
[error]File          : E:stalkersourcestrunkxr_3daR_DStreams.cpp
[error]Line          : 44
[error]Description   : (bytes_need<=mSize) && vl_Count
 
stack trace:
Edytowane przez Sovat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu przypadkach występowania tego wylotu (Powrót Szramy, TS 2 , Solianka) doradza się na danej lokacji na której log nas łapie, przejście na oświetlenie statyczne. Można o tym przeczytać między innymi tu: http://www.re-aktor.ru/forums/index.php?showtopic=253&st=950 i tu: http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=7904.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chłopaki, mam taki dość głupi problem. Znalazłem z zadania Jurka Beryla, ale nie mogę odnaleźć kombinezonu Ducha. Przeszukałem całe X16, ale nie ma tam jego trupa. Przysiągłbym, że z własnej nieuwagi nie przeczytałem dokładnie, gdzie należy szukać tego kombinezonu, ktoś wykonał to zadanie?

 

@Sovat, śpiwór jest właśnie w tej pieczarze, o której mówili ci stalkerzy. Opowiedzą Ci o ich przykrej sytuacji z jaskinią i powiedzą, że ten śpiwór wziąć sobie możesz. Wybijasz mutanty, przeszukujesz wszystkie odnogi i w którejś z nich znajduje się śpiwór.

Edytowane przez Burbon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd wyskakuje po odpaleniu gry i wtedy gdy jest ten obrazek ze stalkerem z svd.

 

FATAL ERROR   [error]Expression   : I [error]Function   : CInifile::Load [error]File   : E:stalkersourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp [error]Line   : 166 [error]Description : Can't find include file: [error]Arguments : w_knife1.ltx   stack trace:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Akmed1109

Próbowałem pobrać ten patch mając nadzieję, że problem z download'em powoduje przeglądarka - były bowiem podobne problemy zgłaszane przez innych forumowiczów, niestety też mam błąd 404 przy próbie ściągnięcia patcha. Jedyne co mogę Ci poradzić to napisać do forumowiczów ostatnio grających w moda lub zainteresowanie userów na SB - być może ktoś ma patch na dysku i szybko go udostępni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, szkoda że nie ma więcej linków do tego fixa, sam wcześniej grałem w The Leper Area a potem gdy mi mod zajmował miejsce to usunąłem wszystko no i teraz żałuje.

 

Na 1 stronie znalazłem link do jakiegoś forum z tematem o modzie:http://ap-pro.ru/forum/35-3101-86  , ale że nie znam cyrylicy no to cóż moge zrobić, a translator google to aż boję się używać...

Edytowane przez Akmed1109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie.

 

 

EDIT: Wszystko ładnie gra, ale jest jeden problem: Gdzie ten śpiwór ??? Obleciałem cały Kordon od Posterunku wojaków do nasypu i zawalonego tunelu, a stalkerów przy namiocie na wzgórzu ani pieczary nie znalazłem.

 

EDIT2: No, znalazłem pieczarę i stalkerów:

Stalkerzy i pieczarą są na Czarnobylu-4, znajdują się na zachód od wejścia na kordon

Edytowane przez Akmed1109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry mod po dreamreaderze FZ gdzie był błąd na błędzie to wielka odmiana

Mod bardzo dobry, choć i tak zdarzają się wyloty.

Jakoś mnie freeplay nie jara ale jednak mnie wciągnął ten mod, teraz biegam sobie po kordonie i szukam tego arta do znalezienia dla Jurka Poliaka i za żadne skarby nie mogę cholery znaleźć, jedyne miejsce z kamieniami którego nie przeszukałem to okolice posterunku wojaków ...

Edytowane przez Akmed1109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klucz do tego labka powinien być przy wejściu w PDA które leży w śmietniku ( tak przynajmniej gdzieś czytałem )

 

Ja za to mam gorszy problem, jak wrócić ze szpitala do limańska??? Na terenie gdzie jest 1 teleport (od strony generatorów ) obiegłem całą okolice i nic bo teleport wywala na zewnątrz przed szpital... , tylko mi się udało znaleźć pda jakiego profesorka

Edytowane przez Akmed1109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.