Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje podpowiedzi .Jak dostać się do baru kiedy Powinność drogę mi zastawia i nie chce przepuścić a zadzierać z nimi nie chcę ?

Sorry za zamieszanie .Znalazłem rozwiązanie na forum .Czytajcie a znajdziecie .Taki morał .

Edytowane przez skhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał chyba na myśli przejscie Wysypisko-Bar ;)

jeśli mam racje, to mamy tutaj problem... jedyne co można zrobić to rozwalić ich :/ nie przepuszczą cię...

polecam wykorzystać otoczenie, np: sprowadź im tam dziki, chimere, bandytów czy inne mutanty z okolicy aby ich wymiotły... niestety taki jak by to nazwali starsi koledzy "urok moda" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz udało się przejść przez wieś Koszarowska .Ale to taki bug .Wyskok poza tekstury i doleciałem do przejścia Kordon / Koszarowska a potem na Magazyny Wojskowe i do Baru . Od strony MW Powinność spoko puszcza bez zaczepek.

Takie małe info .W piwnicy Wioski pijawek na MW mapka z poszukiwanymi schowkami oczywiście tylko tekstowy opis ale to już coś .

Edytowane przez skhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszedłem całe wysypicho nawet do tunelu na koniec wszedłem no a gdzie jest trup Kowboja to dalej nie wiem .Proszę pomóżcie .A cha jeszcze jeden problem po rozmowie z Sacharowem mam odnaleźć Jurka Poliaka w podziemiach Agropromu ale ani w tych z wejściem z Agro., ani tych z wejściem z Kordonu Jureczka nie znalazłem .Co jest ? Pomocy .:wacko:

 

Trupa kowboja znalazłem a przy nim PDA obok w trawie . Ale na tego Jurka Poliaka to już:smile_artefact: nie mam pomysłu .Jakaś mała podpowiedź.

Proszu pomaszczi.Proszę pomóżcie .Plizzzz.

Edytowane przez skhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem w moda 1 godz i przez pierwsze 15 min takie ''ŁaŁ'' po 30 minutach zacząłem się irytować. Fajnie że możemy sobie postalkerować ale jest wiele rzeczy które są zbugowane lub poprostu nie pasują do gry. W pkt:

1.Większość tekstur nimo szczegółowości i rozdzielczości mi się po prostu nie podobają. Głównie mam namyśli broń.

2.Modele NPC - Szczerze? Wolałem jak co drugi Stalker wyglądał tak samo. Oczywiście, niektóre modele są ładne i klimatyczne ale na razie do tej pory to jest zdecydowana mniejszość.

3.Tekstury podłoża. Jakoś mi nie pasuje. Ale z tym da się przeżyć.

4. Zbugowane drzewa, przez które można przenikać.

5.Widzialne anomalię. Nie wiem czy to bug, czy tak ma być ale chyba każdą anomalię da się zobaczyć (Biła poświata)

6.Brak możliwości stakowania magazynków

7.Bardzo uboga interakcja z Stalkerami. Nie wiem czy to przez reputację czy tak jest ale żeby otrzymać misję to jeszcze mi się nie zdarzyło

8.Jedyna misja, która jest tylko słowna, podaje za mało szczegółów. 

9. Tuż po wstąpieniu do wioski kotów, wojskowi zaatakowali tą lokację i wybili wszystkich. Wczytałem i tym razem role się odwróciły, jednak tak walczyć mogłem w nieskończoność bo ciągle przybywali.

10. Przez wojnę, która nie chciała się skończyć, gdy w trakcie wali poszedłem sprzedać do grubcia zdobywcze łupy, zarobiłem 25k

11.Artefakty które kosztują po 75 rubli.

Na tą chwilę nie polecam tego moda. Na razie przegrałem godzinkę i trochę się zawiodłem. Jednak nie chce go skazywać od razu na wywalenie z dysku. Chciałbym podkreślić to to są moje wrażenia jak na ten moment. Moja opinia może uledz zmianie. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2016 o 18:09, Jacek napisał:

Przegrałem w moda 1 godz i przez pierwsze 15 min takie ''ŁaŁ'' po 30 minutach zacząłem się irytować. Fajnie że możemy sobie postalkerować ale jest wiele rzeczy które są zbugowane lub poprostu nie pasują do gry. W pkt:

1.Większość tekstur nimo szczegółowości i rozdzielczości mi się po prostu nie podobają. Głównie mam namyśli broń.

2.Modele NPC - Szczerze? Wolałem jak co drugi Stalker wyglądał tak samo. Oczywiście, niektóre modele są ładne i klimatyczne ale na razie do tej pory to jest zdecydowana mniejszość.

3.Tekstury podłoża. Jakoś mi nie pasuje. Ale z tym da się przeżyć.

4. Zbugowane drzewa, przez które można przenikać.

5.Widzialne anomalię. Nie wiem czy to bug, czy tak ma być ale chyba każdą anomalię da się zobaczyć (Biła poświata)

6.Brak możliwości stakowania magazynków

7.Bardzo uboga interakcja z Stalkerami. Nie wiem czy to przez reputację czy tak jest ale żeby otrzymać misję to jeszcze mi się nie zdarzyło

8.Jedyna misja, która jest tylko słowna, podaje za mało szczegółów. 

9. Tuż po wstąpieniu do wioski kotów, wojskowi zaatakowali tą lokację i wybili wszystkich. Wczytałem i tym razem role się odwróciły, jednak tak walczyć mogłem w nieskończoność bo ciągle przybywali.

10. Przez wojnę, która nie chciała się skończyć, gdy w trakcie wali poszedłem sprzedać do grubcia zdobywcze łupy, zarobiłem 25k

11.Artefakty które kosztują po 75 rubli.

Na tą chwilę nie polecam tego moda. Na razie przegrałem godzinkę i trochę się zawiodłem. Jednak nie chce go skazywać od razu na wywalenie z dysku. Chciałbym podkreślić to to są moje wrażenia jak na ten moment. Moja opinia może uledz zmianie. 

A może zbyt wiele oczekiwałeś od tego moda? :) Pamiętać należy że to był rok 2012 i nie wszystkie produkcje były mistrzostwem. Zawsze można pokombinować z dodatkami pogodowymi, graficznymi i z uzbrojeniem, samemu ulepszyć sobie rozgrywkę grzebiąc troszkę w plikach, np. Handlarzy. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą. Zbyt dużo oczekiwałem od tego moda. Opis mnie po prostu omamił :D Grałem przeszedłem oczywiście dużo dalej i moja opinia się nie zmienia. Szkoda. Jednak nie traktujcie moje zdanie jako recenzja. Każdy ma inny gust i pewnie nie jednemu spodoba się ta modyfikacja. Mi jednak nie przypadła do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A u mnie taki problem wyskakuje po odpaleniu gry 

Expression    : xml_result
Function      : CXML_IdToIndex<class CInfoPortion>::InitInternal
File          : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
Line          : 162
Description   : error while parsing XML file
Arguments     : info_icf_predbannik.xml

Ktoś coś wie jak temu zaradzić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sama idea moda interesująca lecz niedopracowana. Dla mnie brakuje linni fabularnej oraz rozwinięcia innych wątków. Wiele lokacji nie rozwiniętych fabularnie jak np. dolina mroku. Już sama podstawka mogłaby służyć jako nić  fabuły, a tu po prostu jej nie ma.  Mod do rozwinięcia kak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Kilka lat temu postanowiłem zagrać w tego moda, ale jakieś problemy techniczne powiedziały dość i przestałem. Teraz ruszyłem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. To taki prequel obecnych modów freeplay'owych. Lokacji dużo, zadań co prawda mniej, ale i tak jest sporo zabawy. Oprócz zabawy jest niestety kilka niedoróbek. Lokacje podziemnie. Ciemnica. Dla mnie to nie hardcore, ale zwyczajny brak logiki. GB widzi na 2 metry, za to NPC-e jak w dzień. I jak się bronić ? Balans do bani. Druga sprawa. Zbyt wolne usuwanie martwych npc-ów i broni. Wchodząc na takie Wysypisko kilka razy z rzędu robi nam się sterta wszystkiego co od razu odbija się na RAM-ie. Zalecana jest gra na oświetleniu statycznym , ale w plikach instalacyjnych jest fix na oświetlenie dynamiczne, który w warunkach bojowych sprawdza się niestety tylko do czasu. Mając kilkudziesięciu padłych wrogów plus stertę broni - wylot murowany. Ale najważniejsze, że jest to do opanowania (zbieram broń i wrzucam w trupy), choć czasami wkurza. Mod raczej do strzelania niż skradania. Na razie oblatuję lokację południowe. No to do boju.            

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.