Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miałbym prośbę. Gdyby ktoś te potrzebna linki z patchami, fixami i innymi ulepszaczami, kolejno ustawił w temacie moda, ułatwiłoby pobranie wybranych pod siebie rzeczy (wiadomo, patche i fixy obowiązkowo). Jak dla mnie, to mam mętlik w głowie, co jest potrzebne. Czy może te ostatnie patche zawierają poprzednie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ta wersja moda jest już zakończona, jeżeli chodzi o fixy i dodatki

Może wart jest spolszczenia ? Poza tym @cichy grał w tego moda, więc chętnie chcę usłyszeć co powie :biggrin:

a tu link do "Patcha full"

http://narod.ru/disk...ch_Full.7z.html

Tu mały pokaz moda

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=IrwlFfgfwjw

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=1yFuzeOB9Jk&list=UUizLhaoT8YRFmF6TnMpiVLw&index=1&feature=plcp

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Tr63SYvmWHM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada świetnie. Pograłem tylko trochę, bo posypała się sterta łatek. W tym wypadku nie omieszkam "wgryźć" się w świeże mięso. Przeszedłem wcześniejszą wersję, która wyszła po DR 1.0. Była świetna. Zresztą gdzieś na forum ona jest. Poszukam.

Znalazłem. To było to: http://stalkerteam.pl/topic/4250-dream-reader-the-forbidden-zone/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem grzebałem nawet w plikach... no i mam porąbane te ikonki :confused: Nie wie ktoś co można zrobić z tym problemem ? @edit zainstalowałem na innym kompie i działa Ale mam pytanie do @cichy Gdzie mam się udać na początku ? :biggrin:

Edytowane przez qwert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich miłośników Stalkera, jako że jest to mój pierwszy post na forum. Mam pytanie co do kolejności instalacji poszczególnych elementów moda. Czy plik zamieszczony przez czernobyla10 zawiera wszystkie patche, a jeśli nie to w jakiej kolejności należy je instalować? (np. czy patch full zawiera wszystkie poprzednie). Pytam ponieważ w opisach innych modów na forum zazwyczaj na początku tematu był dokładny opis instalacji, a nie chcę zbytnio wgryzać się w (bardzo dobrego zresztą) moda nie będąc pewnym, że korzystam ze wszystkich patchy. Pozdrawiam jescze raz i dziękuję za każdą pomoc. :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. A jak to jest ze snem?

Jeden z patchy

Zmieniony ekran snu dla moda http://narod.ru/disk...v1.00).rar.html wersja testowa potrzebna nowa gra.

dodaje nowy ekran snu więc

dedukuję, że taka opcja działa... Jeśli tak to jak

to zrobić? Śpiwór, opcja dialogowa?

Wieczory autorskie gry na gitarze w Barze są niezwykle klimatyczne ale jednak od czasu

do czasu przespać się trzeba...

Edytowane przez Marder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie patche które nie są zawarte w Full Patch instalujesz na własną odpowiedzialność. Zrób kopię plików i testuj, jeżeli będzie problem przywróć oryginalne.

//

To mod który uzyskał dość dużą ocenę..http://ap-pro.ru/pub...area/17-1-0-351..może warto mu się przyjrzeć bliżej.

Nowe lokacje ..22 pozycje też brzmi nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod, pod względem fabularnym, do złudzenia przypomina Dream Reader- Forbiden Zone. Zmienione są imiona niektórych postaci, dodano węcej NPC-ów. W czasie przechodzenia, spokojnie można korzystać z poradnika z postu pierwszego tego tematu: http://stalkerteam.p...forbidden-zone/ . Bardzo stabilnie, graficznie dopracowany. Co do snu, również nie rozwiązałem tej zagadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem uruchomić moda z tym FIX z torrentu miał fajne nowe intro, ale po chwili wywalało mi grę z brakiem jakiejś tekstury.

Bez tego FIX mod uruchamia się normalnie z parametrem -nointro.

Edit...

Jednak wszystko jest OK. Mod nie ma problemów z Fix od graczy dla ostatniego Patch Full, coś się źle rozpakowało. Dziwne bo jego waga jest większa niż patcha głównego.

Należy go nałożyć na patch Full i potwierdzić zmiany.

//

@ Marder pytałeś o sen....w nowym Fix od graczy (link w 1 poście) problem snu jest rozwiązany... można zdobyć śpiwór na początkowej lokacji. Podobnie stało się z latarką...powróciła standardowa na głowie GG.

Zawartość patch...

Так как новых патчей уже не предвидится, решил собрать народный фикс для фин.патча.

Состав и описание фикса:

Спальник -- ur3icf, по материалам S.T.A.L.K.E.R. Inside Wiki.

Спать теперь можно везде и сколько угодно, только не забываем кормить ГГ.

А так же добавил диалоги на поиск спальника и рем.набора(шомпол).

Фикс ПНВ без фонаря и Перепаковщик патронов -- 6eLbly

Фонарик и пнв теперь работают независимо друг от друга и не обязательно теперь держать фонарик в руке, увеличена дальность освещения фонарика.

Шомпол -- Ins33

Заменил иконку и описание (теперь это металлический кейс с универсальным набором инструментов).

Правки и текстовый фикс v2.-- Game1953

Теперь сталкеры покупают броню и оружие (кроме уникальных), а также гармошки, гитары, противогазы и шлемы. Исправлен вылет при осмотре тела химеры.

Вступительный ролик к моду -- Stalkersof

P.S. Спальник и рем.набор(шомпол) прийдется поискать на локации Чернобыль-4, подсказки дадут некоторые персонажи. Найти этих персов будет не очень сложно, а вот чтобы найти предметы, прийдется "попотеть".

Установка:

S.T.A.L.K.E.R. ТЧ 1.0006 + фин.патч + народный фикс для фин.патча.

Нужна новая игра!!!

Благодарность.

Вырожаю свою огромную благодарность всем авторам чьи нароботки я использовал!!!

Приятной всем игры!!!

ur3icf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Malakas. Gdybyś mógł jeszcze sprecyzować o którym patchu mówisz... :happy:

O wersji "full"? Czy jednym z opcjonalnych?

A tak trochę z innej beczki: definitywnie polecam tego moda do "sprawdzenia".

22 lokacje to dużo ale to chyba standardowy zestaw Kosty'i więc nic zaskakującego jak dotąd w porównaniu z TOD...

Prawdziwe walory to oszałamiające wprost tekstury nieba, doskonała "ambientowa" muzyka dla każdej lokacji

oraz b. dobre moim zdaniem animacje broni (wreszcie chce się używać starego Makarova).

Jak na razie to mój drugi ulubiony mod "freeplay'owy" po The Faction War do CS.

Edit: Już załapałem co z tym patch'em. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

//

By nie pisać postu przypomnę...Instalujemy Full Patch, a na niego Fix od userów dla Full Patch...Link do Fix-a jest w 1 poście tematu...

Fix nie jest obowiązkowy...malakas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie popieram tego fix'a ponieważ: Zmienia nam standardowy wygląd moda. Mamy teraz dużo więcej rzeczy w skrzyniach, NPC, schowkach. Daje nam też standardową latarkę, ale jak dla mnie to lepsza była ta z Dream, PDA nie możemy włożyć w miejsce pistoletu. Mam też jakieś dziwne bugi: Niektóre naboje mam pobierane z pasa, niektóre nie, nie wszystkie trunki mogę użyć, ale tak żeby nie tylko oczerniać ten fix: Dodaje nam fajne intro początkowe, intro przy rozpoczynaniu nowej gry, no i śpiwór Jak na razie zauważyłem tylko tyle rzeczy :biggrin: A co wy sądzicie na temat fix'a ? :confused:

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienia nam standardowy wygląd moda....

Chodziło mi oto, że gdy po raz pierwszy uruchomiłem ten mod, to był bardzo trudny i mroczny. A ten fix sporo ułatwia rozgrywkę, co skutkuje tym, że mod staje się jak dla mnie dość ponury.

Tak po wgraniu fix'a rozpocząłem nową grę

@edit

Jeszcze jedno pytanie

Jak wydostać się z X16 ?

Edytowane przez malakas
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.. Zainsalowałem sobie Tego moda..odpalam grę.. ekran wczytywania(ten mały na pulpicie jeszcze) po chwili ekran robi się czarny. i wywala na pulpit z powrotem. Jakieś rady? (gra spatchowana z 1.0000 do 1.0006) No i ok. Jakoś tam cos pozmieniałem, mod się załącza. Włączam nową grę i ładuje się bóg wie ile. chyba z 10minut się ładował(nie wiem czy się zacieło czy nie bo wylączyłem). To normalne i ma się tak długo ładować czy jakis błąd znowu się robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.