Skocz do zawartości

Inne patche do Powrotu Szramy cz.1


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny zbiór patchy do PSz Cz.1+Dopełnienie: 

  1. Patch na udźwig autorstwa @OldManPatch na udźwig-by OldMan.rar

 

---

Spoiler

1. Patch dla tych, których denerwują maski, popękane szkiełka i plamy krwi na ekranie ;) :

link: http://narod.ru/disk...y cz.1).7z.html

Szczegóły instalacji w pliku README dołączonym do pakietu.

Patch umożliwia także przywrócenie stanu pierwotnego moda (tzn masek, pękniętych szkiełek i plam krwi)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Patch dla tych, których denerwują "metalowe" kawałki grane w najmniej odpowiednim momencie w modzie ;) :

link: http://narod.ru/disk...) FIXED.7z.html

Instalacja patcha jest taka jak zawsze - kopiujemy zawartość do głównego folderu gry z zamianą plików.

Patch umożliwia także przywrócenie stanu pierwotnego moda (tzn metalowych kawałków granych w tle)

UWAGA!!

Patch jest rozwojowy - czyli jeśli ktoś namierzy jeszcze jakieś wkurzające melodyjki, to będzie można coś z tym fantem zrobić (nie zawsze, ale w większości przypadków tak ;) )

W tym patchu naprawiono błąd występujący w poprzednim patchu:


FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression : ovi->channels==1
[error]Function : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xrSoundSoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line : 71
[error]Description : Invalid source num channels:
[error]Arguments : e:s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatasoundsabc_newsborov_music3.ogg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Patch dla tych, co lubią dużo nosić i nienawidzą pękających plecaków ;) :

link: http://narod.ru/disk/58829340001.5afb30e684495cce0101564d741bfa0c/PS%20cz.%201%20cheat%20patch%20(ud%C5%BAwig%20300kg%20i%20wypadanie%20rzeczy%20z%20plecaka).7z.html

Instalacja patcha jest taka jak zawsze - kopiujemy zawartość do głównego folderu gry z zamianą plików.

Patch umożliwia także przywrócenie stanu pierwotnego moda (tzn domyślnego udxwigu i pękania plecaka)

UWAGA!!

Patch jest rozwojowy. Ustawiłem udźwig na 300kg, max udźwig na 310kg, pękanie plecaka na 320kg.

Mam nadzieję, że będzie działało jak należy, bo nie sprawdzałem u siebie w grze.

Jeżeli znajdziecie jakieś nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu, dajcie znać na forum.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem chyba lekarstwo na problem z wylotem na nowych lokacjach, na pełnym oświetleniu dynamicznym. Shadery od @utak3ra nie zawierające ani kawałka kodu z Sky4CE, Float32 itp. Jedyny zapożyczony kod, to shadery z Zewu Prypeci. Jak na razie ani na Zatonie, ani w Jupiterze nie uświadczyłem wylotu. W paczce macie od razu user_utak.ltx z ustawieniami

http://www.sendspace...b75a2fb607462bb

EDIT: Niestety nie do końca działa jak należy. Tzn. mapy z podstawki i z COP działają dobrze, ale błąd dalej występuje na Bagnach i w Wilczym Legowisku. Przykro mi bardzo ale chyba nic na to nie poradzimy :sad:

Edytowane przez scigacz1975
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki @Vandrowi udało się dobrać shadery i zhakowane dll - ki które pozwalają śmigać na pełnych detalach na obu "wylotowych" lokacjach - tzn. Bagna i Wilcze Legowisko. W pakiecie macie gamedatę ze shaderami, katalog bin z dll-kami i user.ltx z ustawieniami dla shaderów. Miłego grania

http://www.sendspace.pl/file/45213d5625287ca34be4bd2

EDIT Yurek (07.10.2012)

Dobra robota scigacz1975 Dołączona grafika

Edytowane przez scigacz1975
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
  • pacjent1972 zablokował(a) ten temat
  • Agrael odpiął/ęła ten temat
  • Agrael odblokował(a) ten temat
  • 1 rok później...

Te patche jakie wstawił Yurek są nie do pobrania. Z hostingu zostały usunięte.

@Agrael  Czy w Twoich osobistych zasobach "archiwalnych", one się nie zachowały? A szczególnie ten na nie pękający plecak i szkła od masek bez uszkodzeń.

A i ten od scigacz1975 na wyloty w Wilczym Legowisku też byłby pomocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum prawie nic nie ginie 🙂 . Okazuje się, że problem z martwymi linkami już był poruszany i został rozwiązany w temacie "Zmiana udźwigu plecaka" z działu Problemy.

@scigacz1975  Odnowił odsyłacz do poprawek dla usunięcia problemów w Wilczym Legowisku:

https://mega.nz/file/gAkliQaZ#O2NEpPx95bnXG8ww_UMGwVsCfUAaO75CtMUYckXbiSA

A @OldMan  zrobił nowy czit na zwiększony udźwig z nie pękającym plecakiem.

Patch na udźwig-by OldMan.rar

Na dziką muzykę i popękane maski nikt nie zrobił poprawek.

A pisanie o pobraniu czegoś czego nie ma, to zwyczajny spam. Kabotyństwo niektórzy mają we krwi.

@Agrael Pokombinuj gdzie te znajdźki na nowo wstawić, aby nowo zarejestrowani nie mieli kłopotu z ich pobraniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jeden jakiś "elytarny fachowiec" tam czegoś nie może zrobić nie oznacza, że drugi nie pragnący żadnego poklasku tego nie może dokonać.

Kabotynem i to "wysokich lotów" jest ten kto jest przekonany o swojej nieomylności i patencie na jedyna słuszną rację, doradztwo i wszechwiedzę niczym przysłowiowy omnibus. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

Ten patch na udźwig jest już we wstawce Powrót Szramy Cz.1 + Dopełnienie (Repack).

Ponadto we wstawce Powrót Szramy Cz.1 + Dopełnienie jest link do moda plus jeszcze różne fixy. Może tam są poprawki z tego tematu. 

 

@vidkunsen
Dobrze Ci radzę - nie uruchamiaj mnie. Rzekomo pobrałeś te patche z Yandexa, a trzem innym osobom się to nie udało (poprosiłem jeszcze jednego użytkownika, aby sprawdziła linki). Więc albo walisz głupa, albo perfidnie kłamiesz. 

Takie małe podsumowanie Twojej działalności na ST:

  • Posiadasz konto na forum od 2013 roku i nabiłeś 8,6 tysięcy postów. Ile z nich jest pomocna/wartościowa ? 500 ? 200 ? Myślę, że góra 100. 
  • Często wprowadzasz użytkowników w błąd, podsyłając im bezwartościowe linki, które nie rozwiązują ich problemu. 
  • Zaśmiecasz forum. 

Jest tego znacznie, znacznie więcej i pozwól, że coś Ci wyjaśnię - raz, a dobrze. Przestań udawać debila, bo taryfa ulgowa przestała obowiązywać względem Ciebie jakieś 2 lata temu. Obecnie jesteś traktowany jako ''forumowa anomalia" - okoliczna atrakcja, którą z reguły omija się szerokim łukiem, a poklask już dawno temu zdobyłeś, ale jako wioskowy głupek. 

Nie chcę Ci ubliżać, ale skoro nawet prośby nie pomogły, to nazywam rzeczy po imieniu. Od dzisiaj będę bacznie obserwował, co piszesz. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.