Jump to content

Narodnaya Solianka na torrencie [ AKTUALIZACJA LINKU] (temat archiwalny)

cichy
 Share

Recommended Posts

Źródło : http://rutracker.org...c.php?t=3189743.

Wstawka zawiera: NS 19.04 + DOPA 14.08 + Kumulatywny patch 03.09
Jest to całość w jednej gamedata. Po rozpakowaniu ok 10GB. Nie jest to repack z podstawką.

UWAGA...info by @Kobal
Niestety, powyższa wstawka zawiera kilka zmian w stosunku do wersji NS z linków na naszym forum i w związku z tym może konfliktować z obecną wersją polonizacji.
Zaleca się nałożyć na ściągniętą z torrentu gamedatę tego patcha patch dla NS z torrentu.7z i ręcznie usunąć z katalogu gamedata / scripts plik sol_sound.script.
Patcha instalujemy przed nałożeniem polonizacji.
Zapewne w wersji torrentowej jest dodanych kilka autorskich poprawek, nie uwzględnionych w polonizacji. Powyższy patch przywróci gamedatę moda do postaci znanej i sprawdzonej.

Po pobraniu torrenta w katalogu mamy: gamedata.rar , bin.rar, adaptacja pod szerokokątne monitory, textury, dodatki i zapis z Kordonu.

Gamedata rozpakowujemy, przenosimy do podstawki z patch 1.004 i nakładamy spolszczenie dostępne w Pobieralni.

Działa:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Oczywiście pozostała podmiana xrGame.dll w katalogu bin. Plik znajduje się w pobranym BIN.RAR

• 2 weeks later...

Witam. jestem nowy, a to mój pierwszy post na tym forum.

Pamiętam jak pierwszy raz zagrałem w Stalkera... 1 na 150 gier które ukończyłem :) ale mniejsza o to...

Właśnie ściągam z torrenta Stalkera+patche do tego moda solianka, a że czytam o tych modach od tygodnia i tyle tego jest ze omal nie zwątpiłem w końcu znalazłem całość w 1 paczce. Brakuje tylko spolszczenia, znalazłem kilka ale nie wiem czy będą dobre.

Czy mógłby ktoś mi podać link do jakiegoś sprawdzonego spolszczenia gry, którą ściągam z tego forum tutaj. ??

Regulamin który powinieneś znać mówi:

Podczas pisania posta należy korzystać z polskich znaków oraz znaków interpunkcyjnych.

1. Na forum zakazuje się:

8.Pisania na temat materiałów łamiących prawa autorskie, podawania linków do niego czy wysyłanie na nasz serwer.

Pisz poprawnie i pirackich wersji nie wspieramy LD

Edited by LordDino

• 2 weeks later...
Guest Koksar

FATAL ERROR[error]Expression : m_pItemDataVector->end() == t_it[error]Function : CXML_IdToIndex<class CPhraseDialog>::InitInternal[error]File : e:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrgamexml_str_id_loader.h[error]Line : 184[error]Description : duplicate item id[error]Arguments : gar_hellcar_storystack trace:
Bugtrap przy uruchamianiu gry. Zainstalowałem od nowa i także bug.
FATAL ERROR[error]Expression : I[error]Function : CInifile::Load[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xrCoreXr_ini.cpp[error]Line : 166[error]Description : Can't find include file:[error]Arguments : w_mp5_m1.ltxstack trace:

Dla spokoju sumienia jeszcze raz rozpakowałem wersję z torrenta. Użyłem 7zip. Po rozpakowaniu mamy gamedata w gamedata (aby się nie mieszało przemianowałem powstały katalog na 1 a w nim mam nasz mod...Np... C:GAMES 1 gamedata).

Uruchamiamy instalator spolszczenia i wypakowujemy. Gamedata spolszczenia nakładamy na gamedata moda. Całość wklejamy do katalogu gry. Działa. Odpaliłem ponownie bez żadnych problemów.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

Oczywiście podmieniamy plik xrGame.ltx w kat. bin.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mam 2 pytanka. 1. Jest tam taki plik z teksturami '' tex_prav_06102010.7z ''. Co te tekstury dają? 2. Jest też adaptacja pod monitory niestandardowe w pliku ''аддаптация под широкоформат.rar''. W tym pliku są trzy foldery dla monitora 16x9. Tyle, że wszystko po rusku są opisy. Mam wrzucić tylko ten jeden główny folder ''Адаптация народной...16x9gamedata'' czy wszystkie gamedaty z folderu 16x9?

Paczka tekstur zmienia aktualne. Adaptacja pod monitory panoramiczne, instalujesz tylko tę gamedata: аддаптация под широкоформатаддаптация под широкоформатАдаптация народной солянки от 14.08 под широкоформатные мониторы16х9gamedata. Tak wygląda ścieżka dostępu po rozpakowaniu.

• 1 month later...
  • 1 month later...