Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Questowe Dopełnienie


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem ze sforsowaniem bariery elektryczej przed komorą z dyskiem w kanałach. Próbowałem zgodnie z poradą Yurka iść po ścianie tunelu,ale brak efektów.Wysokość bariery jest zbliżona do wysokości GG a przewężenie tunelu przed komorą powoduje że GG schodzi do poziomu gruntu i .. po zabawie.

@Yurek udostępnił swoje zapisy po wyjściu z kanałów ale chciałbym spróbować samodzielnie. Czy komuś udało się pokonać barierę w sposób opisywany przez Yurka (pewnie tak bo postów na ten temat jest nie wiele) ale może ktoś ma jeszcze dokładniejsze informacje jak tego dokonał.

Wiem że jest to temat nieco odgrzewany ale mam nadzieję że ktoś ma dobrą pamięć i chęć pomocy.

Ja zmieniłem ustawienia gry na "Nowicjusz". Wtedy przechodzisz i trochę zdrowia Ci zostaje , co podlecza się apteczkami. Potem zmiana na Mistrz i jedziemy dalej. Takie na "lenia" ale skuteczne. Gratuluję wytrwałości , ja się poddałem.

Edytowane przez ksantyp
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem ustawienia gry na "Nowicjusz". Wtedy przechodzisz i trochę zdrowia Ci zostaje , co podlecza się apteczkami. Potem zmiana na Mistrz i jedziemy dalej. Takie na "lenia" ale skuteczne. Gratuluję wytrwałości , ja się poddałem.

Dzięki za radę jak wrócę do moda to spróbuję chociaż dysk udało mi się wydobyć niekonwencjonalną metodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie sedoro :) Bardzo mi pomogłeś.

 

 

Czy ktoś jeszcze miał problem z przejściem do Janowa? Nie mogę przejść z Zatonu do Janowa, po kwesti dialogowej z Pilotem robi się czarny ekran, potem rozjaśnia ale dalej jestem w Zatonie, a do tego nie mogę się ruszać oraz cały interfejs znika. Nie działa ani klawiatura ani myszka po tym zabiegu.

Ja napotkałem ten sam problem. Może ktoś już go rozwiązał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

I u mnie też wystąpił ten błąd pomimo ponownego pobrania wszystkich plików od nowa. Czy ktoś z szacownej braci stalkerskiej znalazł rozwiązanie?

Czy naprawdę nikt nie znalazł rozwiązania tego problemu czy też jest ten błąd gdzieś opisany a ja nie potrafię go znaleźć?

 

Pozdrawiam.

Mam to samo. Nie mogę ruszyć dalej.

@dubvangrup

Natchnąłem się na ten sam problem ale po braku odpowiedzi na zadane pytanie o sposób wyeliminowania tego błędu sądzę że w tą wersję moda grało bardzo mało osób i być może u nich ten problem nie wystapił.

Drugie podejście do tego moda się nie udało więc spróbuję czystego SGM-a z dodatkami może się uda. Problem ten nie występuje w wersji Jenot Edition ani w Snajperze więc możesz spróbować w nie zagrać.

Pozdrawiam.

Edytowane przez apophis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cichy!(P)! a nie można tego co w/w wsadzic w jeden plik np gamedatę tylko jedna do pobrania? bo jak dla mnie to za duzo kombinacji alpejskich na raz, dodaj to ale po tym i tamtym i przed tym i owym... :)

 

p.s. a jesli nie mam zewu 1602 pol tylko rus to jak? i czy mozna bez polonizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Chłopaki mam problema,fajnie sie grało do czasu kiedy znalazłem sie na zatonie,co chce podjąć jakieś zadanie albo chce podejśc do składowska wywala mnie z takim logiem 

stack trace:

0023:083DE8B3 xrGame.dll, CDialogHolder::CDialogHolder()
0023:083DFB45 xrGame.dll, CDialogHolder::CDialogHolder()
0023:054CA5B4 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_getinfo()
0023:054CA898 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_getinfo()
0023:054C20A5 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_call()
0023:054CAAE8 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_yield()
0023:052E9DC6 luabind.beta7-devel.rc4.dll, luabind::detail::pcall()

A dodam jeszcze że przycina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • Agrael przestał(a) promować temat
  • 8 miesięcy temu...
54 minuty temu, Agrael napisał:

@Gulgoi
Wszystkie linki we wstawce moda są aktywne, a z tego, co się orientuję, to nikt nie stworzył poradnika do tego moda. A przynajmniej nie w wersji PL. 

Przepraszam mój błąd chodziło mi tylko o poradnik jak należy przechodzić tego moda. Oagrniam kilka wesji moda SGM naraz i troszkę ze zmęczeniu człowiek sie gubię i dzięki za wyprostowanie mojego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Agrael napisał:

@Gulgoi Spokojnie, każdemu może się zdarzyć :) Zgadzam się - tych wersji SGM jest ot i jeszcze trochę. 
Polecam Sigerous Mod 2.2 with Gunslinger Mod Addon. Całkiem niezłe połączenie. 

Ja bardzo mało się tu udzielam a dużo razy grałem już w SGM-y od wersji 1.6 jak pamiętam.  Wcześniej różne mody ogrywałem do dwóch pierwszej części Stalkera. Jestem wychowany na tej serii i szkoda, że nadal nie ma kontynuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.