Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Questowe Dopełnienie


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam, Wilk daje nam misje pogadać z gościem przy tej latającej wyspie podchodzimy i dostajemy kolbą, kiedy się podnosimy (tu zaczyna się mój problem) nic nie mogę zrobić ruszam myszka postać się nie rozgląda nie działa szybki zapis ani wczytanie, ekwipunek, pda, esc nie działa, klawiatura i myszka jest martwa chociaż świat w grze żyje?! jedynie co mogłem to wyjść skrótem alt-F4! Spotkał się ktoś z czymś takim? jest na to rada? instalowałem z godnie propozycją na tej stronie!

Mam ten sam problem, myślałem, że to bug więc jeszcze raz podszedłem do zadania i za każdym razem jest to samo co u kolegi powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę Szpona śmierci? Chodzi o tego 2., który uciekł z kanałów. Ma to być miejsce "parów za fermą", ale nie wiem gdzie to jest, a Wilk nie dal koordynatów do PDA.

Dzięki.

Aha, nie wiem czy jest to tez w podstawce SGMa, gram w Dope.

Literówki. Post przeniesiony do odpowiedniego tematu. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Nareszcie do przodu. A tak na marginesie. Czasami odnoszę wrażenie, że gram w innego moda niż inni. Fabuła ta sama ale reszta... Tam gdzie inni mają problemy u mnie gładko i na odwrót (i to nie tylko wtym) . Jakby zona u każdego inaczej sie zmieniała w czasie gry :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miał ktoś problem z headshotami? Problem jest taki, że jak strzelam headshota to mi wywala na pulpit. Możliwe ,że jest tak tylko z jednym bandziorem, bo dopiero po paru killach jest błąd. Jest brak odpowiedzi, wiec loga nie zapodam. Strzelam na bagnach do bandytów i nie miałem problemow z bandytami prędzej. Jesli miał ktoś taki kłopot i wie jak go uleczyć, to proszę o pomoc. Thx z góry.

Edytowane przez Yurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli ktoś ma problem z zadaniem Wilka "pod wyspą" z zamrożeniem gry to włączcie w opcjach Alfa Team - u mnie poszło od razu.

Bariera w tunelach przed dyskiem jest do przejścia po ścianie z lewej strony w EXO - nie giniesz.

Może komuś się przyda.

Edytowane przez andwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@ de Vries

Proszę bardzo Dołączona grafika

Poniżej masz moje sejwy z tunelu i parę po wyjściu z niego.

Żeby wszystko Ci zagrało jak należy musisz jeszcze podmienić swoje pliki z folderu "mod_parameters" w folderze "configs" na moje.

Powodzenia Dołączona grafika

@ Yurek.

I ja dziękuję za wystawienie tych plików z zapisami bo miałem ten sam problem co @ de Vries. Nawet korzystając z podpowiedzi i prób pójścia lewą ścianą tunelu nie byłem w stanie sforsować bariery.

Ale mam jeszcze pytanie. Zebrałeś pewnie wszystkie artefakty w tunelach a zadanie  "zebrać artefakty"  zostało nie zaliczone. Czy to jest błąd czy też jest to normalne? I czy w tej fazie gry jest już dostępny DSR-1 Subsonic ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestową DOPĘ przechodziłem tylko sam początek na Kordonie i w tych tunelach pod Kordonem. Dalej już nie grałem, więc nawet nie wiem czy jakieś błędy się tam dalej pojawiają. Dalszy ciąg tego moda (po zrobieniu tych dodatkowych kwestów) jest identyczny jak czysty SGM 2.2, który przechodziłem i polonizowałem wtedy w krótkim odstępie czasu, więc nie chciało mi się grać po mraz kolejny w SGM 2.2.

Tak więc reasumując - jakieś błędy moda mogą się pojawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @ Yurek.

 

Próbuję grać w tego moda bo w wersji Jenota wystąpił problem z przejściem MW a więc spróbuję w tą wersję wraz z dodatkiem "guns addon". A poza tym u Jenota brakowało mi zmodyfikowanej Grozy przerobionej na kaliber 5.45mm ale to taka moja fanaberia. :biggrin:

Jeszcze raz dzięki nie tylko za pliki ale za całokształt Twojej pracy włożonej w polonizacje modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem, a mianowicie utknąłem wykonując "wątek główny" Dorwałem uciekających bandytów, potem miałem szukać ciała ale..zaszedłem aż do bunkru w wiosce kotów i zadanie zmieniło mi się na odszukanie c4. Może mi ktoś powiedzieć gdzie dokładnie jest? Przeszukałem wioskę od stóp do głów i żadnego nie znalazłem. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie sedoro :) Bardzo mi pomogłeś.

 

 

Czy ktoś jeszcze miał problem z przejściem do Janowa? Nie mogę przejść z Zatonu do Janowa, po kwesti dialogowej z Pilotem robi się czarny ekran, potem rozjaśnia ale dalej jestem w Zatonie, a do tego nie mogę się ruszać oraz cały interfejs znika. Nie działa ani klawiatura ani myszka po tym zabiegu.

Edytowane przez Magaresh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Mam problem ze sforsowaniem bariery elektryczej przed komorą z dyskiem w kanałach. Próbowałem zgodnie z poradą Yurka iść po ścianie tunelu,ale brak efektów.Wysokość bariery jest zbliżona do wysokości GG a przewężenie tunelu przed komorą powoduje że GG schodzi do poziomu gruntu i .. po zabawie.

@Yurek udostępnił swoje zapisy po wyjściu z kanałów ale chciałbym spróbować samodzielnie. Czy komuś udało się pokonać barierę w sposób opisywany przez Yurka (pewnie tak bo postów na ten temat jest nie wiele) ale może ktoś ma jeszcze dokładniejsze informacje jak tego dokonał.

Wiem że jest to temat nieco odgrzewany ale mam nadzieję że ktoś ma dobrą pamięć i chęć pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja nie znam innego sposobu, ale możesz podesłać mi swojego sejwa, to sprawdzę, jak to jest u Ciebie i może jakieś screeny z tej akcji porobię   ;)

@Yurek.

Dzięki za odpowiedź. Sejwa podeślę ale pewnie pod koniec tygodnia bo będzie przez te pięć dni bardzo roboczo i raczej nie w zonie. A z problemem poradziłem sobie wczoraj w sposób nieco niekonwencjonalny a znany z NS (kwest ze Złotą Rybką dla Kostii) czyli wywaliłem dysk z komory granatami. Zadanie zaliczone,z kanałów się wydostałem a czy nie spowoduje to jakiegoś błędu w dalszej rozgrywce to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.