Skocz do zawartości

Szpon Śmierci w X-18 / Poltergeist na Agropromie


oloo

Rekomendowane odpowiedzi

Kłopot mam. Dolazłem do X18 - ale nie mam nic, co strzela śrutem :/ Mam tylko AK74 z dwoma granatami i 300 sztuk ammo. Ale na to cudo brakuje. Wyprułem wsio - i zero efektu. Nie mam skąd wziąć śrutówki, mam co prawda jeszcze Grozę, ale bez amunicji. Śrut mam, bez strzelby. No lipa. Ma kto jakiś pomysł? Z lokacji wychodzić nie chcę, bo pewnie nie da się do niej wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będsziesz musiał wyjść z X-18. Potrzeba Camo12 lub Poltergeist Striełoka - te drugie szybciej załatwi sprawę. A wejść z powrotem się da.

A to dzięki, czytałem o kłopotach z powrotami/przechodzeniem na lokacje.

Poszedłem ciut inaczej, niż radzi poradnik - nie byłem jeszcze po Poltergeista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też taki problem w X-18 nie mam już paliwa do miotacza ognia a nie wiem czy dam radę ubić pazura , wywaliłem ponad 1000 pocisków do gada a on nic sobie z tego nie robi i dodam, że waliłem w łeb besti, jest możliwość ubicia stwora , może jest jakiś trik?.

//

temat o potworze w x-18 jest tutaj...@malakas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego umiejscowionego w dziurce w Bagnie? Wyślij mi swój sejw to ci tam wejdę albo mogę ci podesłać mój 1 sejw z Doliny.

A na marginesie, połącz posty.

Wylazłem z x18, żeby załatwić Poltergeista...i wrócić nie umiem.

Nie bardzo wiem, jak połaczyć. Chyba nie mam takiej opcji, albo nie potrafię znaleźć.

Zresztą...po odpowiedzi korna w tamtym poscie, mam ochotę się stąd wypisać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja posta pozwoli ci władać możliwością poprawy. Nie załamuj się każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wypowiadać,a że czasem innych tym urazi to trudno możemy być na niego źli we dwóch pasuje ci. :biggrin: A wracając do gry to gdzie ty jesteś i dokładnie dokąd chcesz się dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja posta pozwoli ci władać możliwością poprawy. Nie załamuj się każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wypowiadać,a że czasem innych tym urazi to trudno możemy być na niego źli we dwóch pasuje ci. :biggrin:

A wracając do gry to gdzie ty jesteś i dokładnie dokąd chcesz się dostać.

Chcę się dostać do X18, żeby odstrzelić Szpona i zabrać dokumenty dla Kostii. A jestem z grupą Tango w lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kuszę i już zabiłeś Dzika?

Nie udało mi się znaleźć kuszy, ale Dzik odstrzelony z granatnika.

Wlazłem potem do X18, ale nie miałem Poltergeista i nie mogłem Szpona odstrzelić, dziada. Twardy sukinkot. Więc wyszedłem z lokacji, po Poltergeista i Camo. A teraz nie wiem, jak wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nie był problem ale walnij mi saw ten który masz może coś się uda zrobić jak nie to ja ci wyślę mój mam wszystko do zabicia Szpona.

Tradycyjnie - nie pamiętam, gdzie mi się zapisują save.. :/ I nie mam pojęcia, jak Ci to wysłać.

edit - znalazłem.

Desktop.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak:

Windows XP - C:Documents and SettingsAll UsersMoje dokumentySTALKER-SHOCsavedgames

Windows Vista/7 - C:UsersPublicDocumentsSTALKER-SHOCsavedgames

Kurcze na pomocy tobie straciłem około godziny gry oj gapa ze mnie. Ale masz auto z wejścia na Dolinę i ściągnij sobie poradnik jest pomocny.

savedgames.rar

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak:

Windows XP - C:Documents and SettingsAll UsersMoje dokumentySTALKER-SHOCsavedgames

Windows Vista/7 - C:UsersPublicDocumentsSTALKER-SHOCsavedgames

Kurcze na pomocy tobie straciłem około godziny gry oj gapa ze mnie. Ale masz auto z wejścia na Dolinę i ściągnij sobie poradnik jest pomocny.

Dzięki jak nie wiem co :) Poradnik mam...ale raz że wolę w miarę możliwości sam coś tam odkrywać, to w dodatku odszedłem od niego po dwóch dniach bezskutecznego szukania kuszy. I laptopa też nie znalazłem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba no.. Przepięknie, utknąłem w tym samym miejscu co oloo jak próbował zabić Szpona Śmierci. Z tym że ja wcale nie miałem tak mało amunicji ze sobą, czytając wasze posty na temat wytrzymałości tego mutanta, chodziłem po Dolinie Mroku i zbierałem każdą pestkę jaką się dało. Miałem ponad 300 naboi do kałasza, coś ponad 100 do Grozy i jeszcze prawie 400 do ''Widmo'', o granatach nie wspomnę. Zachodzę szczęśliwy do X18, wyskakuje na mnie ta zaraza i wpakowałem w niego wszystko co miałem, a ten sobie dalej szczęśliwy biega w okół mnie. Mam jeden zapis przed wejściem do laboratorium, chyba będę musiał wrócić się do SIda bądź Barmana po amunicję. Teraz jak wezmę to ledwo dojdę do Doliny. Swoją drogą ciut przesadzili z wytrzymałością tej bestii. :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.