Skocz do zawartości

Bagna-Plecak na drzewie z Czarną dziurą


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, jestem w byłem bazie Czystego Nieba na Bagnach, mam za zadanie znaleźć schowek Lebediewa, który z łatwością odszukałem i zabrałem wszystkie arty. Ale pozostał jeszcze plecak Kostii który jest na drzewie, a w nim Czarna Dziura. W poradniku jest zdjęcie które to drzewo, i z opisu Kostii wychodzi na to że trzeba skoczyć na gałąź drzewa które jest na przeciwko frontowego wejścia na dach. Skakałem tam, i nic.. szukam już chyba godzinę, obleciałem wszystkie drzewa razem z gałęziami na przeciw dużego domu Lebediewa i wciąż nie mogę znaleźć tego głupiego plecaka. Może ktoś dokładnie opisać które to drzewo oraz gałąź i jak skoczyć aby zauważyć plecak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to trzeba wskoczyć na dach domku w którym siedział mechanik w CS a potem na drzewo. To drzewo od strony wejścia do bazy, nie od frontu. Miało to być poprawione w tekstach moda, ale widzę że nie jest. Ten front budynku to błąd, powinno być od strony wejścia do bazy, lub od strony wioski rybaków.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i spędziłem 5 godzin na ww drzewie - wzrok mam słaby - ale plecaka znaleźć nie mogę - jednym słowem stoję w fabule . Pomóżcie - potrzebuję sejwa z czarną dziurą inaczej przyjdzie mi moda wywalić bo dalej nie ruszę:( Gram na czystym powrocie Szramy z polską wersją fix 6

Edytowane przez dubvangrup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem jakiegoś zdjęcia z bazy czystego nieba do zaznaczenia które to drzewo, ale nic nie znalazłem. Nie mam też sejwów z tamtego etapu gry, a jestem dużo dalej, może ktoś inny ci prześle. No tak czy inaczej, w poradniku jest błąd, drzewo którego szukamy jest zaraz przy baraku gdzie jest pełno łóżek w dawnej bazie czystego nieba, musisz wskoczyć na dach tego baraku, i iść do samego końca, zobaczysz dużą gałąź, jest ona najbliżej właśnie tego dachu, wskocz na nią a już wtedy bez problemu powinieneś odszukać plecak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i spędziłem 5 godzin na ww drzewie - wzrok mam słaby - ale plecaka znaleźć nie mogę - jednym słowem stoję w fabule . Pomóżcie - potrzebuję sejwa z czarną dziurą inaczej przyjdzie mi moda wywalić bo dalej nie ruszę:( Gram na czystym powrocie Szramy z polską wersją fix 6

Tu masz zapis kiedy jestem na drzewie i pochylam się nad plecakiem: http://www.sendspace...51d18cd27691931 .

To jest to drzewo:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Miłej zabawy - mod warty jest przejścia więc warto pytać a nie rezygnować.

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.