Skocz do zawartości

Poszukiwania ducha, błędy i rozwiązanie.


noisy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się podzielić jak rozwiązałem problem ze znalezieniem ducha i błędnymi dialogami u Jakuta.

Po załatwieniu Gawra i odebrania skrzyni z towarem od najemników udajemy sie do Jakuta.

Po załatwieniu tego kwestu mamy u Jakuta dialog związany z Duchem. Nie należy go klikać.

Trzeba iść do x-10 i znaleźć zaginiona ekspedycje po dobiciu naukowca i zaliczeniu kwestu przychodzi sms. Nie pisze od kogo jest ten sms.

Idziemy do Jakuta i klikamy na dialog o Duchu. Idziemy do Agropromu do podziemi, po zlikwidowaniu zasadzki wracamy do Jakuta.

Klikamy na kolejny dialog o Duchu i dostajemy misje znaleźć Ducha z zaznaczonym miejscem pobytu Ducha,

Jest on przed samym wejściem do x-10.

Tak było w mojej wersji moda ściągniętej oczywiście z pobieralni :) sory za pismo i składnie.

Moze sie komuś to przyda, ja miałem trochę problemów.

Regulamin który powinieneś znać mówi:

Podczas pisania posta należy korzystać z polskich znaków oraz znaków interpunkcyjnych.

Popraw proszę swój post i pisz poprawnie LD

Edytowane przez noisy
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawimy pisownię i doda się do poradnika...dzięki @Noisy, poradnik wskazuje kolejność działania.. sama uwaga, że należy to wykonać zadanie po misji..Odnaleźć zaginioną ekspedycję... jest cenna. 11. Przychodzi SMS od Ducha 12. Idziemy do Jakuta i pytamy, gdzie znaleźć Ducha i on wysyła GG do podziemi Agropromu. 13. W podziemiach Agropromu wpadamy w Zasadzkę, ale najwidoczniej czekali nie na nas. 14. Znowu do Jakuta który wysyła GG na Radar. Tu znajdujesz Ducha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzięki. Stanąłem w tym miejscu: po znalezieniu ekspedycji w X-10 i zaliczeniu tego kwesta nie dostałem SMSa, a Jakut nie ma nic do powiedzenia.

Cóż , cofka, już nie pierwsza w NS.

 

EDIT: Warto jednak sprawdzić podziemia Agrokomu: jeśli będą tam osobniki uzbrojone po zęby z zasadzką, to scenariusz rusza dalej (Jakut wyjaśnia co się stało ).  Uff ... ;)

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.