Jump to content

Niewidoczny HUD.


az12121
 Share

Recommended Posts

Witam! Mam następujący problem z HUDem. Otóż po wyjściu z laboratorium x16 i dojściu do Baru postanowiłem przejść się jeszcze na Kordon. Jednak po wyjściu z baru i zespawnowaniu się na Wysypisku niewidoczna staje się szybka kombinezonu,celownik,interfejsy inwentarzu ,mapy rozmowy... ogólnie cały HUD.Dokładnie tak jak tuż przed laboratorium x16 też na wysypisku poprzez uszkodzenie PDA któro trzeba było naprawić w barze.Z tym że tym razem wszystko jest sprawne, a gdy wracam do Baru HUD pojawia się z powrotem. Po prostu nie działa na Wysypisku i Kordonie (na Bagnie jeszcze nie sprawdzałem). Jeżeli już było to sory ,szukałem i nie znalazłem.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam. dołączam się do tematu. U mnie to samo, jak chcę wejść do inventory, ten włącza się i wyłącza. Mapa to samo. Proszę o pilną pomoc bo week się zbliża i chcę pograć :) Jestem w momencie, kiedy zanoszę dokumenty z lab X-16 Barmanowi i wychodzę z baru do wysypiska używam SOLA 19.04 DMX 1.3.4 próbowałem wgrać jakiegoś HUDa, nie pomogło, przeinstalowałem moda ale nie pomogło.

Edited by emace
Link to comment
Share on other sites

Mój problem jest po przygodzie na jantarze. Wróciłem do baru, załatwiłem sprawy, popiłem troszke... nawet na arenie się troche pobawiłem. Po wyjściu na wysypisko, i z wysypiska na kordon HUDA nie ma, informacji od tej laski o uszkodzeniu też nie. Jeśłi mówisz o docencie z 100Radów, na zapleczu to nie mają oni kwestii dotyczącej naprawy.

EDIT: HUD pojawia sie jak wróce na bar, więc to nie usterka HUDU wynikająca z fabuły

Edited by emace
Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi o tą sytuację, kiedy kobietka informuje o zepsutym HUDzie - to już mam dawno za sobą. Kombinuję jak się da, ale nie znalazłem puki co rozwiązania. Próbuję instalować HUDy, ale to nic nie daje. Możecie mi polecić kombatybilny HUD z poniższymi modami ? sola 19.04 dop 14.08 DMX_1.3.4_PL_FINAL_REPACK_26.12.11 ten przykładowo nie naprawia sytuacji ten też nie http://narod.ru/disk/55179209001.9f0c0186700c2416a2854f0339b4eceb/%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BE%D0%B9%20Oracl%20ver%20hud%20v1.2.rar.html te na końcu może by pomogły, ale linki nie działają

Link to comment
Share on other sites

Przeinstalowałem dwa razy. teraz załadowałem obcego sejwa na wysokości zadań które ja wykonałem i niby wszystko ok. Tzn, na przykład w kordonie widać HUDa. Szkoda, bo to już drugi raz, jak muszę z powodu jakiś tam craschy ładować obcego sejwa ;/

Edited by emace
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity