Jump to content

Niewidoczny HUD.

az12121
 Share

Recommended Posts

Witam! Mam następujący problem z HUDem. Otóż po wyjściu z laboratorium x16 i dojściu do Baru postanowiłem przejść się jeszcze na Kordon. Jednak po wyjściu z baru i zespawnowaniu się na Wysypisku niewidoczna staje się szybka kombinezonu,celownik,interfejsy inwentarzu ,mapy rozmowy... ogólnie cały HUD.Dokładnie tak jak tuż przed laboratorium x16 też na wysypisku poprzez uszkodzenie PDA któro trzeba było naprawić w barze.Z tym że tym razem wszystko jest sprawne, a gdy wracam do Baru HUD pojawia się z powrotem. Po prostu nie działa na Wysypisku i Kordonie (na Bagnie jeszcze nie sprawdzałem). Jeżeli już było to sory ,szukałem i nie znalazłem.

• 5 months later...

Witam. dołączam się do tematu. U mnie to samo, jak chcę wejść do inventory, ten włącza się i wyłącza. Mapa to samo. Proszę o pilną pomoc bo week się zbliża i chcę pograć :) Jestem w momencie, kiedy zanoszę dokumenty z lab X-16 Barmanowi i wychodzę z baru do wysypiska używam SOLA 19.04 DMX 1.3.4 próbowałem wgrać jakiegoś HUDa, nie pomogło, przeinstalowałem moda ale nie pomogło.

Edited by emace

Mój problem jest po przygodzie na jantarze. Wróciłem do baru, załatwiłem sprawy, popiłem troszke... nawet na arenie się troche pobawiłem. Po wyjściu na wysypisko, i z wysypiska na kordon HUDA nie ma, informacji od tej laski o uszkodzeniu też nie. Jeśłi mówisz o docencie z 100Radów, na zapleczu to nie mają oni kwestii dotyczącej naprawy.

EDIT: HUD pojawia sie jak wróce na bar, więc to nie usterka HUDU wynikająca z fabuły

Edited by emace

Nie chodzi o tą sytuację, kiedy kobietka informuje o zepsutym HUDzie - to już mam dawno za sobą. Kombinuję jak się da, ale nie znalazłem puki co rozwiązania. Próbuję instalować HUDy, ale to nic nie daje. Możecie mi polecić kombatybilny HUD z poniższymi modami ? sola 19.04 dop 14.08 DMX_1.3.4_PL_FINAL_REPACK_26.12.11 ten przykładowo nie naprawia sytuacji ten też nie http://narod.ru/disk/55179209001.9f0c0186700c2416a2854f0339b4eceb/%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BE%D0%B9%20Oracl%20ver%20hud%20v1.2.rar.html te na końcu może by pomogły, ale linki nie działają

Przeinstalowałem dwa razy. teraz załadowałem obcego sejwa na wysokości zadań które ja wykonałem i niby wszystko ok. Tzn, na przykład w kordonie widać HUDa. Szkoda, bo to już drugi raz, jak muszę z powodu jakiś tam craschy ładować obcego sejwa ;/

Edited by emace