Jump to content

Przed pójściem na Bagna.


kondotier
 Share

Recommended Posts

Nie znam innych modów, więc trudno mi się połapać, co tu grane. Udanie wypełniłniłem poprzednie misje i na koniec dogadałem się pomóc wołającemu o pomoc z Bagien. Jeżeli bazować na myśli wiodącej moda, że Szrama pamięta co było 2 lata temu, to przejścia na bagna powinny być gdzie były w CS. W zakładce z zadaniami do wykonania pusto, chętnych do rozmowy brak. Na mapie żadnych znaczników przejścia ( a na Wysypisku miałem! ) Z poradnika wiem, że przejście "za placówką wojskową". Czy to w tym modzie tak będzie, że bez wcześniejszego przestudiowania poradnika ani rusz? No i czy zabranie wraz z nadajnikiem, arte Symbionit", przez Wasilinę, to normalne? Jest też rada o kupno śpiwora. Ale po sprzedaży wszystkiego co udało mi się przytargać i sprzedać, to dużo za mało na większe zakupy. Macie na to radę? A tak przy okazji do tłumacza. W rozmowie z Igorem jest literowy błąd. W pytaniu o bagna, zamiast "podejmniesz się" jest " poejmiesz się?" W przewodniku, na wysypisku amunicją ma handlować Kruk, a w grze jest Woroniec. Poprawiacie coś takiego? Pytanie: zgłaszać, gdybym jeszcze kiedyś trafił na tego typu błędy?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli idzie o imiona postaci nie będą się pokrywać z poradnikiem to norma. Kasy powinieneś mieć wystarczająco. Wasiliana zabiera i nadajnik i art bez artu nie zaliczy ci zadania. Przejście masz w prawym końcu płotu za posterunkiem Wojskowych. Zgłaszaj błędy polonizacji błędy w poradniku nie są ważne.

Link to comment
Share on other sites

Jest też rada o kupno śpiwora. Ale po sprzedaży wszystkiego co udało mi się przytargać i sprzedać, to dużo za mało

Jeżeli za mało masz kasy, to zbierasz do momentu gdy wystarczy na zakup. Do spolszczenia należy dodać ostatni patch z poprawkami, ale i tak mogą jeszcze pojawiać się literówki...warto je zgłosić bo @Yurek jeszcze nie zamknął Beta testów spolszczenia. Na forum jest tracker, a w nim temat do zgłaszania błędów.

Początkowe miejsca przejść należy zapamiętywać, a dialogi czytać dokładnie bo będzie w nich wiele informacji. Z biegiem fabuły wszystkie przejścia pokażą się na mapie. Szrama to doskonały mod.

Link to comment
Share on other sites

Wgrałem sejwa z Wysypiska, sprzedałem Kulinarowi fragmenty pijawek i kasy przybyło na tyle, że spiwór jest. A przy okazji lepiej rozegrałem eskortę naukowców. Czy nie można by było przy opisie plecaka - schowka dodać, że jest jednorazowy? Skorzystałem z niego, no i został, bo się zabrać nie da. Albo lepiej, opcję aby można go było zabrać po opróznieniu. A co do przejść, zauważyłem, że te które już pokonałem, mają na mapie znaczniki. Będzie łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

@kondotier, plecaków-schowków, po użyciu, nie ma opcji zabierz i znów użyj. Te plecaki służą do robienia sobie tajnych skrytek i żeby ich nikt nie obrabiał, co w modach jest normą. Jak chcesz mieć schowek gdzieś w swoim upatrzonym miejscu, to on nadaje się idealnie. Jak chcesz mieć jeszcze schowki - niestety, musisz kupić sobie następne plecaki.

Link to comment
Share on other sites

Z tym plecakiem jest tak samo jak z amunicją. nie będziesz klęczał na dzikiem i wyciągał z niego śrutu pewne rzeczy są jednorazowe nic na to nie poradzisz. W tym modzie jest opcja okradania schowków więc radzę zrobić jeden w miejscu niedostępnym. Dobrym miejscem jest Bar koło wejścia na teren Powinności na dachu budynku wchodzi się tam po drabinie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A tak przy okazji do tłumacza. W rozmowie z Igorem jest literowy błąd. W pytaniu o bagna, zamiast "podejmniesz się" jest " poejmiesz się?"

Ja tak tylko na takie bardziej humorystyczne zakończenie. Oczywiście jest tam literówka ("poejmiesz się?") ale broń Boże nie powinno być "podejmniesz się?", bo to nie jest po polsku.

Mówi się "podejmiesz się?" :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity