Skocz do zawartości

AMD obniża ceny 25 procesorów.


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

AMD obniżyło ceny dwudziestu pięciu procesorów, do których należą układy Phenom II, APU z serii A oraz FX.

W zależności od modelu przecena wynosi od symbolicznego 1% do nawet 22,9%.

Jeżeli myślicie o zmianach w sprzęcie to może warto o tym pomyśleć...Cały artykuł tutaj...http://www.benchmark...bnizka-cen.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy inteligentny człowiek wie o co chodzi. Temat jest z poważnego forum i nie mam zamiaru tego forum poprawiać. Tym bardziej, że jest to ich materiał. // Każde forum ma ekipę która je sprawdza, a to nie temat o ortografii. Posty nie na temat i tak pójdą do kosza więc miłego pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 25 procesorów? To szybko wykupią. Mogliby obniżyć ceny 25 modeli procesorów Dołączona grafika.

Proszę o rubelki.

Po przeczytaniu tematu od razu wiedziałem, że chodzi o 25 modeli procesorów, ale nie każdy musi się znać. Dołączona grafika

To jak z opisem pendrive w biedronce, Pendrive Kingston o pojemności 2MB XD

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tabele przed i po obniżce to powiem szczerze,lipa.Jeśli chce sie przyciagnąć klienta i zwrócic uwagę na produkt który "zalega" to powinni walnąć na te 25 modeli 30% obniżki i wtedy efekt byłby o wiele lepszy.Piszę to z pozycji "dawnego handlowca" i nie podwarzam zasad przedsiebiorczośći AMD.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżki mają dość duży rozrzut. Kwestia zasobności portfela i oczekiwań względem wydajności. Dla mnie era AMD zakończyła się na Athlonach XP, późniejsza przesiadka na Intela okazała się trafionym wyborem. Zresztą, testy i porównania modeli obu firm, zazwyczaj wskazują jasno, że to Intel pozostaje liderem rynku, a AMD jest rozwiązaniem bardziej budżetowym. Jedyna rzecz jaka jest warta uwagi to karty graficzne, po przejęciu ATi przez AMD.

Edytowane przez Colego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To racja, platforma AMD zawsze była konkurencją cenową. Jednak myślę, że procesory takie jak Phenom II X4 955 / 956 BE są dobre dla ludzi chcących stworzyć dobrą platformę dla gracza za rozsądną cenę. To My zapominamy o tych dobrych procesorach na rzecz nowości co nie znaczy, że straciły swoje możliwości. Plus sytuacji... zmusza to do obniżki cen tych co je sprzedają.. :smile: .

Miałem kiedyś kilka procków AMD, ale przesiadłem się na Intel. Jednak nie mogę powiedzieć o nich złego słowa, zawsze wiernie służyły bez żadnych problemów.

Gdybym miał składać w tej chwili w miarę tani komputer oparłbym go o Phenom II X4 955 / 956 BE..to porządny zegar..

//

...powinni walnąć na te 25 modeli 30% obniżki....jasne jestem za. Jak dla mnie 30% to dobra promocja... :smile: .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Gdybym miał składać w tej chwili w miarę tani komputer oparłbym go o Phenom II X4 955 / 956 BE..to porządny zegar..

Teraz bardzo opłaca się kupić te procesory.Zniżka 20 % na taki dobry procesor.....aż grzech nie brać.Sam mam 965 BE i czytając ten temat spodziewałem sie że obniżą jego cene o najwyżej 5 % (bo wiadomo zazwyczaj dobre = dość drogie) a tu taka niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniżka 20 % na taki dobry procesor.....aż grzech nie brać.Sam mam 965 BE

Ja też go mam. Te 3,4 GHz swoje robi, a to, że posiada cztery jajeczka naprawdę odczuwa się w aplikacjach, które z tego potrafią korzystać. Przesiadłem się na niego z Core 2 Duo E6700 2,66 GHz i różnica jest kolosalna. A przecież na razie w ogóle go nie podkręciłem! Są oczywiście szybsze procesory, ale, szczególnie po tej obniżce, Phenomy II X4 mają naprawdę doskonały stosunek wydajności do ceny :thumbsup:.

PS: Nie jestem fanem żadnej ze "stajni" - moje bycie niebieskim czy zielonym zależy tylko od tego, co oferują w danym momencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też go mam. Te 3,4 GHz swoje robi, a to, że posiada cztery jajeczka naprawdę odczuwa się w aplikacjach, które z tego potrafią korzystać.

I ja mam :P Nie, ja mam 955, różnica taka że zegar o 200MHz mniejszy na rdzeń. Ale daje rade w każdej grze, wiec kupno i5 i solenie za całokształt jest niepotrzebny :) Kręcić go mogę spokojnie do 4,2GHz, a jak bym się postarał to kto wie 4,6 ? :D Tylko nie ma to sensu, po co kręcić coś co nie jest spożytkowane przez dzisiejsze gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.