Skocz do zawartości

Problemy z pobieraniem i nstalacją polonizacji


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem polonizacje z 08.10.10 a w poście jest link do wersji z 09.10. Jak na niego klikam to wyskakuje błąd. Druga sprawa po rozpakowaniu spolszczenia pojawia się kilka plików nie ma żadnego folderu, waga to 4,7 mb a rozpakowuje 7zipem. Mam rozumieć że to co mi wypakował 7zip to jest złe archiwum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spakuj to normalnie bo instalka na win 7 nie startuje


Koledzy bardzo prosze o normalne spakowanie nowej polonizacj.Nie moge tego zainstalowac na win 7 a po rozpakowaniu sa niekomplletne pliki.mam nowa solanke i patche + spolszczenie ale brak bylo przejsic miedzy lokacjami.Trzy tygodnie walki poszlo sie jeb..... .Zrubcie cos zeby to spolszczenie poprawiajace bledy mi zadzialalo.Mam win 7 64 i przy prubie instalki komunikat o niezgodnosci.DAJCIE GEMDATE SPAKOWANA WINAREM,Z GURY DZIEKI ZA POMOC Dzieki za szybka reakcje ale ZIP (8.260)komunikat o uszkodzonym arhiwum a 7ZIP wypakowuje tylko 217 bajyuw.Moze robie cos nie tak.Prosze o pomoc i dzieki za fatyge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz plik ponownie i wejdź na stronę http://wyslijto.pl .Potem pod napisem "Plik do wysłania:" masz przycisk przeglądaj, naciskasz i wskazujesz pobranych plik.Resztę pul zostawiasz pustą i naciskasz wyślij,plik się zacznie wysyłać a po jakimś czasie pojawi się link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie rozpakowałem,zainstalowałem,gra wczytuje 10.10 ,zaraz po wczytaniu kiedy ma się rozpocząć wylot na pulpit XD 3R przestał działać Mam nadzieje ze teraz mogę pisać o problemie technicznym.Zrobiłem pełną reinstalację zgodnie z zaleceniami i nadal spolszczenie powoduje po wczytaniu wywałkę a na starym spolszczeniu nie.Stare spolszczenie nie było złe,może by zapodać tylko plik do naprawy tych przejsc pomiedzy lokacjami Mam orginal pl + patch 1.0004 oryginał z kompletu,instalowałem podstawkę,uaktualnienie 14.08 2010,patch 20.08.2010+03.09.2010,bin,spolszczenie,potem z dodatku witaminę i fps.próbowałem z płyta i .dodam ze poprzednio wsio śmigało. zew scieżki działają.W tym pliku x.rain same errory Spolszczenie dziala nawet nalozone na poprzednie.wieczorem zaczne grac i mam nadzieje ze przejscia w lokacjach bedom.DZIEKUJE ZA CIERPLIWOSC ale slaby zemnie informatyk (zrobilem calkowitom reinstalke i wtedy zatrybilo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.